• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
holky moc děkuji...beranku, myslím na tebe, ať vám to taky brzy vyjde :wink:
jsem moc šťastná a doufám, že vše bude, jak má... :wink:
krásný víkendíkholky..
hafi přežij oslavní maraton a krásně si ot užijte...
zabi: já bydlím taky kousek od tebe-vzdušnou čarou to není daleko...:wink:
7. lis 2008 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz
Zdravím, holky, při nedělním večeru :wink: Tak jakpak se máte? Zuziku, co čárečky? Sílí? A už jsi znovu objednaná na krev nebo rovnou na kontrolu?:wink:

My včera byli sestřenici na svatbě. Měli ji i s obřadem od 6 hodin večer na zámečku v Zábřehu s dobrou večířkou :slight_smile: Akorát jsem už asi v 10 večer začala umírat únavou. A než se zajistil odvoz, tak jsem se probrala a doma jsem samože nemohla pro změnu usnout asi 2 hodiny :angry: No a dneska jsem si sice přispala asi do 12, ale stejně jsem celý den úplně mimo. No nějak mě to zmohlo, ale jinak fajn. Takže jsem dnes akorát vyprala 2 pračky a to je vše:grinning:
9. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz
Dobré ranko holky,
tak co Zuzi obrovská gratulace už může být hlasitá, takže gratulujemééééééééééééééééééééééééééé. Takže těhubacilky tu přeci jenom nějaké máme, sice pomaloučké, ale jsou. :wink: Tak to je super. :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 07:14  • Odpověz
ahoj holky,
andu: sílí. Na krev zatím neplánuju, kontrola až 4.12. No ale snad to budu mít se vším všudy... jsem ráda, že už vám nemusím jen tiše závidět :wink:
ahoj hafi, děkuji... raději ještě ne úplně nahlas... než to bude vidět na kontrole...
ale vám to holky krásně naskakuje, 15 tt,super :wink:
10. lis 2008 v 07:16  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky
Tak jak je po víkendu? no u nás by mohl být trošičku i delší a vůbec bychom se nezlobili. Ale co už. Zuziku takže ty už jsi objednaná i k dr.? uvidíš že vše bude v pořádku. jakto že tě objednali až na 4.12.? tak pozdě? to já bych se asi zbláznila. Ale určo to uteče rychle. Mě teda ty týdny letí hrozně rychle a příjde mi to jako před týdnem co jsem vám tu hlásila že jsem našla // a ted? už jsme začali 18tt. Tady mi to ukazuje nějak moc.
Jinak jsme byli o víkendu v tom Polsku - velká burza - o ničem. Na mimča tam toho bylo opravdu malililinkato. Tak jsme ješžě jeli na malou a tam jsme koupili povlečení do postýlky. Komplet i s výplní polštáře a peřinky. Na velké jsme akorát koupili zavinovačku. Jinak teda nic. Kočárky jsme obhlídli ale asi budeme nakonec kupovat kočárek tady u nás. Jinak ale na velké tržnici byl stánek s těhu oblečením a docela pěkné rifle a dost jich tam bylo a stály 700Kc. Takže pokud teda tady neseženu potom riflíky, tak pojedem tam.
Zatím jsem nestihla dát věcičky do alba, ale dneska to napravím.
No nic. jdu pracovat. Přes den tu na vás kouknu. Zatím čusík.
10. lis 2008 v 07:40  • Odpověz
brý ránko holky

zuzíku velikáááánská gratulace, moc ti to přeju ale i závidím :pensive:

zabko koukám už pořádně nakupuješ :dizzy_face: já mám povlečení i zavinovačku dávno koupený a leží mi to v krabici :frowning2: snad to budu potřebovat brzo jinak mi to sežerou moli :rolling_eyes:
10. lis 2008 v 08:02  • Odpověz
strouzku neboj, hned po operaci na to hupsnete a uvidíš :wink: taky se zadaří!
zabko:dobrý nákup... taky uvažuju, že se tam po něčem mrkneme...
10. lis 2008 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
stroužinko to víš že se zadaří a moli nebudou mít šanci.
Tak já taky byla v Polsku s mamčou a nejlepší kámoškou ze střední. (nepotkala si náhodou žabi tlupu tří ženských??) pohybovaly jsme se po malé burze :grinning: :grinning: :grinning: . Okoukla jsem kočárky, ale zdálo se mi že je tam plno těch Tako. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten obchůdek hnedle u mostu jsme nenavšívily, jelikož tam byly asi tak tři páry co vybíraly kočárek tak už tam bylo celkem husto. Okoukly jsme jen ty venku vystavené. Jinak žabi říkáš že na velké burze nic moc teda až na ten stánek s těhu oblečení, jo? No takže to vyhraje malá burza a nebo ještě přemluvím manžela na burzu na Jastřembja. Uvidíme. Já už vyklidila komodu na dětské oblečky, jelikož jsem si už u mamky vytřídila věci po mě a bráchovi, co je mamka skladovala na půdě a jak jsme byli teď na těch kamarádových narozeninkách tak jsem dostala ještě další kupu věciček tak jsem to poskládala kamarádčené věci jsem označila ať je zase po použití můžu zase vrátit a tomu správnému člověku :grinning: :grinning: :grinning: a hned máme plný šuplík a nakupovat už můžu jen takové věci jako zavinovačku, povlečení apod. :grinning: :grinning: ale i tak toho je dost na to kupování.
10. lis 2008 v 09:37  • Odpověz
autor
No Hafi tak já řeknu po pravdě že lidi mě ani na té burze nezajímali protože už jsem byla docela utahaná a unavená jak jsem přijeli na malou. No máš pravdu s těma kočárkama že je tam spousta kočárků tako nebo jim podobné. Jinak my taky o víkendu jedem k ségře a už si budu brát věcičky na mimčo protože to chceme protřídit a pak kdyžtak něco když uvidíme pěkného tak dokoupit. Ale chci se vyhnout tomu že bych měla skříně plné miminkovských věcí a a ni je nevyužili.
Jinak zavinovačky se v polsku dají - my koupili za 150Kc. Hafi jinak na velkou burzu pro miminkovské věci fakt jezdit nemusíš. Zbytečná cesta. Lepší je ta malá burza.
No Hafi máš pravdu že je toho i tak dost na nakupování pro mimčo.
Holky mě se tak dneska nechce. šla bych nejraději domůůůů.
10. lis 2008 v 10:38  • Odpověz
Ahojte, holky.

Tak já dnes nebyla nějak schopná se vyhrabat z postele. Furt jsem podřimovala, nebo si četla knížku, kterou mi půjčil kamarád. Jmenuje se Deník těhotného muže a je to paráda. Včera jsem přečetla i pár kapitol svému drahému a docela jsme se nasmáli, jak to sedí. Chlápek v deníku popisuje svoje pocity a to, jak těhotenství prožívá on. No vážně sranda :grinning: No a z postele jsem vylezla asi před hodinkou, tak jsem aspoň umyla koupelnu, aby se neřeklo. Přítel mi na celý týden odjel na služebku, tak mám klid a můžu si uklízet hezky pomaloučku :wink:

Zuzi, tak to až půjdeš na kontrolu, bude už mimísek pěkně vidět :slight_smile: A ty týdny - no sama koukám, že už 15tt... No je fakt, že tady to ukazuje o týden víc, boť to bere, že 14 + cosi už je probíhající 15. týden. No neva, vlastně je to fuk:slight_smile:

Žabi, už cítíš pohyby? V sobotu jsem se bavila se sestřenicí, co je asi ve 22týdnu, nevím přesně, a říkala, že je to takový zvláštní pocit :slight_smile: Tak už se taky těším:slight_smile:

Stroužinko, nebój, moli to nestihnou :wink:
10. lis 2008 ve 12:43  • Odpověz
ahoj holky.. :slight_smile: tak jsem byla dneska na kontrole.. vše je v pořádku.. termíny máme dva :grinning: , 6.6. a 7.6. :grinning: :grinning: .. ale budu rodit císařem, tak týden před termínem, aby nenastaly komplikace ( rovnou předpokládají, že druhé mimi bude stéjný cvalík jako miška, takže bych ho stéjně neporodila ) :wink:
10. lis 2008 v 18:23  • Odpověz
Ahojte, holky.

ahoj,Mišo. Tak to je super, že kontrola proběhla v pohodě :slight_smile: No ten císař asi není moc milý, že? Zas ale asi lepší, než aby ses trápila, ne?
11. lis 2008 v 09:15  • Odpověz
Jé, Míšo, teď jsem koukala na fotečku tvého UTZ a jestli koukám dobře, tak jste byli 10tt+1d a mimin měří něco kolem 2,8cm?? Tak to bychom měly úplně stejné. Tak doufám, že takhle brzo se obříci ještě nepoznají!:grinning:
11. lis 2008 v 09:18  • Odpověz
AHoj holky...
andu:já myslím, že takhle brzy se nepoznají :grinning:
misko: kolik měla malá?
11. lis 2008 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, Zuzi! No to doufám! I když břuch už mám kvalitní a s budoucím taťkou bych se nedivila ničemu :grinning: Dáváš na sebe pozor?! :wink:
11. lis 2008 v 09:28  • Odpověz
andu: to víš že jo...:wink: já mám břuch kvalitní i bez těhu :grinning: jo a to se ani nepozná podle bříška. Já měla balon jak nafukovací a Terka byla tabulková: 3250g a 50cm.
11. lis 2008 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
Jojo, já vím, že na bříšku tak moc nezáleží, dělám si srandu :wink: Po pravdě se toho trochu obávám - mám fakt strach, aby mimouš nebyl po příteli :grinning: Ale co jsem se bavila s jeho mamkou, zas obří miminko neby, tak snad...:grinning:
11. lis 2008 v 09:45  • Odpověz
No, holky! Copak, copak, už vás to tu omrzelo :wink: No já vím, asi hodně práce, co?A Žabka má za zadkem slečnu na zaučení:grinning:

Tak já dnes byla zas vyloženě "aktivní"! A to jsem měla v plánu centrum a úklid dalšího pokoje. Ehm, no nějak se mi to vymklo :sweat_smile: a místo toho zas sedím na netu...
11. lis 2008 v 18:40  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky.
Andu neboj neomrzelo, ale včera nějak nebyl čásek. Dopoledne jsem byla v práci a odpoledne jsem šla k dr. Výsledky triple testů dobrý - hurá. Jinak dr. dělal ultrazvuk a projel naše mimi od hlavy až k patě. V triplech mu akorát napsali poznámku častější sledování ultrazvukem kvůli páteři, ale dr. říkal že páteř je v pořádku. A už víme co čekáme. První se mimčo nechtělo ukázat, ale nakonec se umoudřilo a ukázalo. Ale to si nechám jako překvapení. Nikomu to neřekneme - víme to jenom s manželem. Ted už můžeme konečně vymýšlet jméno.
Jinak dneska se mám objednat na echo srdíčka miminka. Tak jsem zvědavá kdy mě objednají.
Tak zatím končím a pište!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. lis 2008 v 07:38  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak jak se máte?? Konečně středa to už je polovina týdne, já jdu zítra na kontrolu k panu doktorovi tak jsem zvědavá co vše se mnou bude dělat, každopádně mám slíbeno upíří odběr krve = 3 zkumavky. Tak tu zítra budu zase až od desíti. Jinak během cesty z Petrovic mám všehovšudy tři úseky kde tomu našemu autinku můžu šlápnout a zrychlit svou cestu do práce, jelikož je to mimo obec a na všech třech úsecích jsem chytla buďto Avii nebo zase bagr. No děs byla jsem o 15 minut později v práci než normálně. :angry: :angry: :angry:
Včera jsem vám zapomněla napsat, že předevčírem jsem naši Bekušu (hafina) zachraňovala z bazénu. Normálně si tak s manžou sedím u telky a čučíme na kriminálku a najednou se mi zdálo, že Beky tak nějak divně poštěkává. Tak jsem vylezla na balkon a koukám a plachta na bazénu není tak rychle ven a Beky tam plavala jak plastová láhev. Tak jsem ji vytáhla v prádelně vysušila do deky a šla s ní na chvíli do kotelny ať se zahřeje. Kdyby jste slyšely jak ji jektaly zuby jsme s manžou měli záchvaty smíchu. A když uschla asi tak po čtyřech hodinách u kotle tak šla zase do své boudy a rázem se ji hodila deka co má v boudě a pokaždé ji vytáhne a hraje si s ní. Tu noc myslím byla do ní zachumlaná a byla ráda. A včera jak poslouchala - světe div se :grinning: :grinning: Myslím že bazén bude míjet velkým obloukem
12. lis 2008 v 07:38  • Odpověz
brý ránko holky

zabko ty už víš pohlaví?? tak to by mě zajímalo jestli jsem ti ho počítala a jestli jsem se trefila

hafi na co ti budou brát krev?? na tripli? mě brali 3 zkumavky hned z kraje těhu a to jsem tam sebou sekla, 3 zkumavky to je hnus, radši si sebou vem manžu. mě špatně po odběrech nebývá ale tohle jsem nevychytala.
12. lis 2008 v 07:41  • Odpověz
ahojte baby,
zabko: teda takové překvápko a ty nám to neřekneš? to si teda budeme muset počkat až po narození...,:slight_smile: na to echo jdeš do fakultky ne? Je tam hrozně hodný pan doktor. jestli teda myslíš fetální echokardiograf. Já tam byla kvůli problémům se srdíčkem, takže jsem šla ještě tentýž týden a nevím, jak dlouho to trvá běžně...
hafi: upíří odběry :grinning: chudák pejsice malá. Ta si určitě dá pozor...
jinak já jsem nepoužitelná, jsem jak mátoha...
12. lis 2008 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
Teda Hafi ty jsi takový záchranář? myslím že toho vašeho pejska už nedostanete nidky do vody.
Jo jinak teda já nemůžu posoudit kolik se bere zkumavek na triple - jestli tři nebo jedna, já se totiž na to nemůžu podívat. Ale bylo to velice rychle.
No co čekáme neřeknu, opravdu to bude pro všechny překvápko - já byla taky včera překvapená. Ale jak jsem nechtěla ze začátku vedět co to je, tak jsem ted moc ráda, že to vím. Až vymyslíme jméno, tak už to nebude fazolek, ale už mu budeme doma říkat jménem.
Jinak Zuzi jdu do fakultky na ten fetální echokardiograf. Taky už jsem slyšela že je tam moc hodný dr. Beru sebou i manžela. Už se těšíme a doufáme že bude vše v pořádku.
12. lis 2008 v 07:54  • Odpověz
strouži nevím mám to v těhu průkajdě 15.-16. týden těhotenství krev - AFP, HCG a samozřejmě mi zase zkontrolujou toxoplazmózu. Možná že teď už vezmou méně zkumavek mě na začátku taky brali ty tři a v poho. Já bych si to asi byla schopna vzít i sama tu krev. Já jsem takový dívný člověk, chtěla jsem původně jít na zdravku a skončila jsem u technického zaměření. To je obrat o 180°. Zuzi jj určo si dá pozor. Jinak mě pořád kámoška říkala že první trimestr budu hotová a druhý budu plná energie a já jsem hotová i teď. :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2008 v 07:55  • Odpověz
žabi ty seš ale teda, že nám to neřekneš a necháš nás tak napínat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2008 v 08:16  • Odpověz
autor
No Hafi budete si muset ještě nějaký ten měsíc počkat. ale ono to uteče. V práci ted do mě taky rýpou jestli už vím co to bude - jsem jim řekla že nevím a vědět budu až v dubnu :wink:
Jinak Hafi to jdeš na ty triple testy. Taky jsem tam měla tyto zkratky co jsi psala.
12. lis 2008 v 08:25  • Odpověz
Zabi: já tipuju holčičku. Jsem zvědavá, jestli jsem se trefila... dozvíme se to tedy v dubnu...
hafi: tak třeba to ještě přejde a ta energie se do tebe vlije :wink:
12. lis 2008 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jo já si to někde zapíšu Zuzi tvůj tip a uvidíme zda máš pravdu :slight_smile:
Jinak mě se dneska vůbec nechce. jdu volat do té nemocnice.
12. lis 2008 v 08:35  • Odpověz
no ještě že jsi žabi o něco dopředu aspoň mi to všechno řekneš. Nějak to u pana doktora flákají asi si myslí, že by mi to nic neřeklo, ale neví že jsem díky koníku informovaná :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2008 v 08:42  • Odpověz
tak já tipuju kluka. :wink: :wink: ať je to jiný tip než má Zuzi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2008 v 08:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.