• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
no tak přesně to mi brali ale v 7 tt, rh faktory,HIV, toxoplazmozu aj.
12. lis 2008 v 08:44  • Odpověz
strouži ty rh faktory, HIV, Toxo mi taky brali v 7 týdnu ale teď tam mám AFP, HCG a toxo mám proto že jsem ji prodělala tak mě hlídají
12. lis 2008 v 08:55  • Odpověz
autor
Tak mě teda v 7tt nic nebrali, ale to bylo asi tím že jsem zrovna přecházela od jednoho dr. k druhému.
12. lis 2008 v 09:04  • Odpověz
autor
Tak jsem objenaná na to echo srdíčka 27.11. na 9:30hodin. Beru manžela sebou, tak jsem zvědavá
12. lis 2008 v 09:05  • Odpověz
zabi: to je zážitek. Ukazuje průtoky a všechno ti pečlivě vysvětlí atd.A ty tam jdeš proč na to echo? Normálně se běžně nechodí...
12. lis 2008 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
doktor od žabulky je asi hodně pečlivý :wink:
12. lis 2008 v 09:27  • Odpověz
žabi tobě na první návštěvě vůbec nic nebrali to musíš mít vypsáno v průkajdě. Je tam hlavně kontrola jestli nejsi HIV, jakou máš krevní skupinu ahlavně jaký máš ten RH faktor ten je důležitý kdyby jsi měla mínus tak musí jít na rozbor i manžel. No a taky kontrolujou tu toxoplazmózu atd. no prostě úplně vše a proto to byly ty tři ampule. :sunglasses: :sunglasses:
12. lis 2008 v 09:29  • Odpověz
autor
Zuziku já tam jdu protože můj doktor tam posílá každou. Píšu si ještě s jednou holkou která k němu taky chodí a je o nějaký ten měsíc popředu, tak ona tam taky byla. U něj je to běžné. Tak jak u některých doktoru platíš v tom 13tt za ten NT screening, tak u něj neplatíš. Je to asi o přístupu toho doktora. Jsem ráda že mě tam poslal, aspon člověk bude vědět že mimčo je v pořádku.
Hafi nedělali mi žádné rozbory až ted. a krev mi taky zatím žádnou nebrali až ted. Já dr. naprosto věřím - je to přimář a tak asi ví co dělá. Tak jak včera mi řekl že mu napsali tu poznámku s tím AFP . Mám tam napsanánou šipku nahoru a jen sledovat. Tak prostě říkal že se jim tam asi něco jenom málo nezdálo, nebo se hodnota trošičku odchýlila do norem a tam mu tot am napsali. Ale projížděl včera páteř mimču a říkal že to vypadá uplně v pořádku.
12. lis 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
někdy mi příjdou že ty výsledky jenom stresují budoucí maminky.
12. lis 2008 v 09:59  • Odpověz
jj žabi někdy to je stresující, ale když to ten doktor řekne normálně a hezky tak ti to tak ani nepříjde. Hold díky možnostem co dnes jsou, jsou doktoři opatrní a kontrolujou co můžou. Teda jak kteří, dle svého uvážení. Hlavně to chce v klidu a v pohodě. Já myslím, že vzhledem k tomu, co si tu píšem tak naši doktoři jsou v rámci možností v poho.
Žabi a asi ti to opravdu nedělali kvůli tomu, že jsi zrovna měnila doktora. :wink: :wink:
12. lis 2008 v 10:05  • Odpověz
no přesně, moje máti říkala že těhu je nejkrásnější období, ale mě to přijde jjenom nervy a stres. nejdřív nervy jestli se podaří, pak nervy jestli to není mimoděložní, pak nervy na srdíčko, pak nervy do 12 tt jestli nedojde k ZP, pak nervy na screening, pak nervy na tripli, pak nervy na utz v 20 tt, pak nervy jestli se neotevírá hrdlo, .... atd. Nervy a zase jenom nervy :rolling_eyes:
12. lis 2008 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: dlouho jsem tady nebyla moc konika nestiham, takze vzdy prectu jen posledni prispevky.
Zuzi gratuluji moc k otehotneni.
Zabi, nestiham sem vubec chodit, ale na kontroly k dr chodime asi v podobnem terminu :slight_smile: Ja jsem byla v pondeli. Na ultrazvuku srdicka na fakultce jsem byla taky. Je tam dr. Chovancik. Uzasny doktor. Vazne. Byla jsem u nej asi hodinu a vse mi tak krasne vysvetlil a ukazal. Bylo to super! Nase mimi moc na ultrazvuku nespolupracuje a neslo urcit pohlavi, ale Dr. Chovancik mimco trocu postouchl a cekame holcicku :slight_smile: Fetalni echo si uzij, je to nadhera :slight_smile:
Tak se mejte. AHOJ
12. lis 2008 v 10:25  • Odpověz
zabi: to je dobře, že je takhle pečlivý. Proč toho nevyužít, určitě budete spokojeni, je to super prohlídka :wink:
strouzi: tak to mi vychází i teď holka...no to jsem teda zvědavá...
12. lis 2008 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
zuzu pošli mi kdyžtak do ip svoje datum narození a kdy byla ovulka zkusím to spočítat podle číňana
12. lis 2008 v 10:29  • Odpověz
tak mě vyšlo zelené políčko a pozdějí narozeniny mám já takže holka, ale můj taťka mi zas předpovídá kluka, protože mě dost často všechno nějak v břichu tlačí do žaludku. Tak se teda ukáže v květnu :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2008 v 10:30  • Odpověz
hafi a počítala jsem i tobě číňana?
12. lis 2008 v 10:31  • Odpověz
nee ale tu ovulku teda už nevím :astonished:
12. lis 2008 v 10:38  • Odpověz
tak přibližně aspoň to stačí :wink:
12. lis 2008 v 10:38  • Odpověz
tak jsem ti to napsala do ip
Děkuji moc :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2008 v 10:40  • Odpověz
naštěstí můj debilníček deníček si takové věci pamatuje :grinning: :grinning: :grinning:
žabi si mě nahlodala, že bych si nechala to pohlaví říct,ale nikomu nic neřekla, ale to asi nevydržím takže raději řeknu doktorovi ať mi to neříká :grinning: :grinning:
12. lis 2008 v 10:42  • Odpověz
no já si to pamatovala protože jsme to měli ten den ovulky spočítaný i podle jonáše, vč hodiny a fakt to vyšlo
12. lis 2008 v 10:47  • Odpověz
No tak toto, jeden den se ani neozvou a druhý, abych dočítala:grinning: Tak já jdu na to. Zatím co jsem dočetla: Žabi, ty tajnůstkářko :wink: Tak doufám, že vás s manžou odhalení potěšilo :slight_smile:

Hafi, tý jo, a dělala pak Beky, jakože nic, že ona je v tom vlastně nevinně?:grinning: :wink:
12. lis 2008 v 10:56  • Odpověz
dobré ráno andu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to víš že na mě házela nejdříve prosebné oči prosím zachraň mě, pak jak už byla zachumlaná v dece tak takhle se ještě netulila jak ten večer a pak dělala jak by se nic nestalo. Ale to jsem opravdu poprvé slyšela jak hlasitě cvakaly zuby psovi. :slight_smile:
12. lis 2008 v 11:00  • Odpověz
strouži děkuji moc jsem si ten tvůj výsledek výpočtu dle číňana napsala a uvidíme kdo se trefil :wink: :wink: , ale stejně mi to je jedno hlavně ať je to zdravé, že jo! :grinning: :grinning:
12. lis 2008 v 11:03  • Odpověz
autor
Lalli to je škoda že tu nechodíš častěji. Jé ty jsi tam byla hodinku? teda to jsem zvědavá co tam budeme dělat tu hodinu - to jim tam usnu :grinning: . No jinak já chodím vždy v úterý na 15hodin. Ted jdu k dr. do poradny 9.12. Jinak Lalli gratuluji k holčičce.
Strouzi co to počítáte s tím jestli vyjde holka nebo kluk?
Jinak Hafi já jsem byla zásadně proti si říct co to bude. manžel pořád chtěl. Ale ted jsk jsem těhu, tak jsem chtěla třeba něco koupit a nevěděla jsem co - jestli můžu růžové nebo modré. Tak nakonec jsem sama doma řekla že to chci vědět abychom mohli nakupovat trošičku tak aby to to malé vynosilo. Ale oba jsme se shodli že to nikomu nepovíme. Raději přede všemi děláme že to vědět nechceme. Ale můžu fakt říct že jsem ted ráda že to vím.
Holky pořád odkládáme ten sraz. Co teda už nějaký udělat? Lalli kdyžtak jestli napiš mi tvé tel. číslo do IP at ti potom můžu napsat sms, že je třeba srazík, když tu nechodíš tak často.
tak jestli chcete srazík je třeba házet tady data kdy.
12. lis 2008 v 11:04  • Odpověz
Hafi, bobina, no musela se holka kvalitně vylekat, když tam žbluňkla!:wink:

Jinak, Žabi, já tipuju taky holčičku :slight_smile:

A u sebe fakt nevím, páč podle krve vychází kluk a podle toho čínského holka...Tak těžko říct, snad né hermafrodit!:grinning: Jinak většina v mém okolí tipuje, že to bude kluk - tak uvidíme, už jsem zvědavá :wink:

Jo a Hafi, na ty odběry jdu taky... Mám pocit, že 21.11., tak snad budou výsledky super:slight_smile:
12. lis 2008 v 11:06  • Odpověz
zabi počítám to podle nějaké čínské tabulky tam se to počítá podle stáří matky a musím říct dost často mi to vychází, počítala jsem to asi 30 lidem a z toho jsem se spletla jen asi 5x
12. lis 2008 v 11:10  • Odpověz
teda žabi ty mi čteš myšlenky, zrovna jsem dnes chtěla tady napsat, jestli by se vám nehodil příští týden na srazík, akorát kdo má číslo na tu pizzerii, kde jsme se chtěli sejít by mohl rezervovat stůl, co? Já můžu každý den a to po čtvrté, není vůbec problém.
12. lis 2008 v 11:14  • Odpověz
Hihi, holky, já mám čas kdykoliv:grinning: Ale číselko bohužel nemám :frowning2:
12. lis 2008 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.