• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Teď se zrovna přemlouvám, že půjdu nakoupit, ale nějak se mi nechce vyrazit:grinning: A to to mám prosím asi 4 zastávky trolejbusem. No nic, beru batoh a jdu, nebo se nevyhrabu už vůbec :wink: Tak zatím pa a piště, ať mám co dočítat:wink:
12. lis 2008 v 11:27  • Odpověz
tak jsem zpět byla jsem na obídku česneková polívka a smažený sýr s brambůrkama a oblohou. MŇAM. Jo jinak žabi já už něco málo nakoupila, ale v neutrální barvě ať to může nosit holka i kluk. No holku v modrém si dokážu představit, ale kluka v růžovém to teda ne. Právě růžových oblečků máme pár od té kamarádky co má Elenku a to jsou oblečky co vesměs dostala, protože ona sama taky nakupovala neutrální, ona to chtěla vědět ale mimuško se neukázalo v celé parádě, takže stejně měli překvapení. :grinning: :grinning: Jinak už jsem si koupila na bazárku tady na koníkovi první obleček tak až přijde poštou tak vyfotím a vložím do albíka. A asi si už začnu fotit pupíno ať mám památku na to jak jsme rostli. :wink:
12. lis 2008 ve 12:14  • Odpověz
autor
No Hafi tak to my už budeme kupvoat bud modrou nebo růžovou. Jinak už jsem si taky říkala že bych si mohla začít fotit pupík, ale pořád na to nějak zapomínám. Ale napravím to.
Jinak s tím srazík, já příští týden asi nebudu moct. manžel odlítá na služebku a já asi povalím k rodičům, takže nebudu v OV. Nešlo by to o ten týden dál? třeba středa 26.11. ?
No já měla dneska kuřecí rarášky s brambůrkem a výborné. akorát ted se mi nechce nic dělat jak jsem se najedla a šla bych tak nejraději spát :grinning:
12. lis 2008 ve 13:01  • Odpověz
jj žabi klidně srazík na další týden mě to je jedno já to tu nadhodila ať se o tom začne debatit. A jinak pak nemůžeš nikomu ukázat výbavičku, když to nikomu nechcete říct pohlaví :wink:
12. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz
Tak jsem zpět a měla jsem to dokonce 2v1. Jakmile jsem vyšla, volal mi taťka, jestli s ním prý nezajdu na oběd - tak jsem se nechala zlanařit... Už měli sice jen kuřecí maso v sýrové omáčce s palačinkou, což byla dost zvláštní kombinace, ale nadlábla jsem se :wink: Já palačinky na slano moc nemusím, max třeba se špenátem mi nevadí. No a pak mě taťka hodil do obchodu, takže mám i za jízdenky ušetřeno:grinning: A koupila jsem si po X letech termix - normálně jsem na něj dostala chuť, tak jsem neodolala:grinning:

Já teda ještě nemám do výbavičky vůbec nic, ale to se držím zuby nehty!:grinning: Nicméně asi to nechám až po Vánocích - máme početnou rodinku, tak kdybych se pustila do nákupu výbavičky, nemuselo by mi zbýt na dárečky!:grinning:
12. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz
žabi a vy jak jste byli v tom polsku tak jste byli na ty dětské věci v tom baráku podél cesty co vede kolem řeky a za tím barákem je ta burza, nebo tam je ještě někde něco jiného?? Mamča totiž v tu sobotu ještě sháněla i nějaké šaty tak jsem byla jen tam tak se ptám jestli je i někde něco jiného nebo jsem už viděla vše. Jo a samo ještě ten obchod přímo u toho mostu. :slight_smile: o tom taky vím
12. lis 2008 ve 13:28  • Odpověz
autor
tak holky srazík dávám datum středa 26.11. co vy na to? Po té čtvrté hodině. Já sice přijíždím na svinov o půl páté ale jela bych hned tam.
Jinak hafi výbavičku budu mít převážně od ségry, a zbytek co budu nakupovat - ostatní nemusí vidět. Nebo jim ukážu to co můžou popřípadě použít na obě pohlaví. Stejně budu mít výbavičku od ségry a od švagrové a to budu brát i na holku i na kluka, akorát jedno z toho nechám v krabici zabalené a pak jim to po porodu vrátím. Jsem vyčůraná v tomto, ale vědět to prostě nebudou!!!!!!!!!!!!!!!
Jinak Hafi my kupovali v Polsku jenom to povlečení a to jsme kupovali na té malé burze - jde se tam po schodech nahoru a tam mají jak kočárky tak i povlečení a postýlky. Jinak zavinovačku jsme koupili na velké burze. Jinak dětské hadříky jsou normálně na tržnici ve stánkách, ale to tam kupovat nic nebudu. Příjder mi to v tom tescu levnější a jak tu holky na jiných diskuzích psali v tescu ty velikosti odpovídají ale třeba v Polsku koupili vel. 62 a bylo to podle tesca 52. takže Tesco u mě vyhrálo.
Andu termix jsem taky měla nedávno, ale vůbec mi nechutnal. už to není co to bývávalo.
12. lis 2008 ve 14:33  • Odpověz
No, Žabi, a já to mám naopak. Jako malá holka mi termix moc nešmakoval a jak mi teď bodnul - mňam :wink:

Jé, holky, ještě chvíli budu pročítat, která už jste co koupila a nechám se zviklat!:grinning: Sice můžu mít taky hadříky od sestřenek (jedna má holku, druhá kluka), ale jejich sestra je taky těhotná, rodí cca o 2 měsíce dřív než já a nechce znát pohlaví mimouše předem... No a čekat než se jí to narodí a pak plašit, když budem mít obě dvě třeba kluky, to se mi moc nechce :wink:
12. lis 2008 ve 14:57  • Odpověz
Nazdárek kočky :wink: Dlouho jsem tu nebyla, snažím se na koníkovi moc nevyskytovat, abych na to neúspěšné IVF furt nemyslela :angry:

Každopádně koukám, že je tu nějak přetěhulkováno, což je super, ale za chvíli z toho počtu budu v depresi :wink: :grinning: :grinning:

Zuzu - gratuluji, tak se konečě zadařilo, vidíš a ani to nebolelo :grinning: Moc moc gratuluji :wink:
12. lis 2008 v 15:30  • Odpověz
jééé ahoj paraple, tak to tě plně chápu.

Tak já bych si raději koupila ostraváčka nebo pribináčka, termix moc nemusím.

Holky já mizím zítra tu budu až tak k poledni budu u pana doktora, tak se mějte moc hezky užijte si krásný podvečer. Papapa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2008 v 16:16  • Odpověz
Ahoj, Parapli, to věřím, že tě to tu teď trochu irituje :wink: Ale tak, na jaře jsi myslím psala ne, bude další pokus a věřím, že tentokrát úspěšný :slight_smile: To vaše miminko asi ještě čeká v mrazáčku a už vás nervózně vyhlíží až si ho vyberete :wink:

Žabi, teď si nejsem jistá, jestli jsi o tom už psala, ale kupovala jsi v tom Polsku i nějaké těhu hadříky pro sebe??
12. lis 2008 v 17:27  • Odpověz
ahoj holky,můžu se k vám přidat? Koukám,že už jste tady skoro všechny těhulky,ikdyž jsem vás nečetla úplně stránku od stránky,ale mrkla jsem na vaše albumy...
12. lis 2008 v 18:30  • Odpověz
Ahojky, cambi, no pravda, nějak se nám to tu zakulacuje :wink: Ale neboj, máme tu ještě nějaké snažilky - ty se k nám ale určo brzo přidají, no nemám pravdu?:wink:
12. lis 2008 v 18:57  • Odpověz
díky...doufám,že se přidáme všechny. Já se pokouším už skoro dva roky o druhé mimčo,zatím pořád neúspěšně.
12. lis 2008 v 19:01  • Odpověz
A už to, Cambi, nějak řešíte s dr.? Mám známou, co taky měla jedno dítě a chtěli jí pořídit sourozence a taky se jim zadařilo až po dvou letech. Ani to nijak s Dr. neřešila. Prostě to přišlo, když tzo nejméně čekala:grinning: Klasika... I když já si říkám, že u mě to až taková klasika nebyla, neb jsem na mimča a početí myslela celých 8 měsíců:grinning: Takže u mě se "nemysli na to" nepotvrdilo!:grinning:
12. lis 2008 v 19:26  • Odpověz
autor
Vítám tě cambi mezi náma. Teda dva roky? to je mazec, ale uvidíš že brzy se zadaří. Hlavně na této diskusi se to začíná nějak mocinky množit :wink: . No jinak můj brácha taky měl první dítě poněkud nečekaně, ale druhé jim tak rychle nešlo, taky čekali asi dva roky a pak už na to začali kašlat a smířovali se s tím že budou mít jen jedno a ono hups a byl na světe synoveček.
Jinak Andu koupila jsem si na sebe svetřík - normálně na velké burze ale jinak jsem tam objevila jeden stánek s těhu oblečením, a hlavně tam měli rifle - konečně i nějaké pěkné a za rozumnou cenu - 700Kc. Zkusím dneska ten svetřík co jsem si koupila vyfotit a dát do alba. Jdu na to
12. lis 2008 v 19:33  • Odpověz
jen já jsem byla u dr. já jsem v pořádku. Mám jednoho 5letého syna...dvakrát jsem otěhotněla do týdne (ovšem bylo to s bývalým partnerem) No a ted s novým partnerem máme problém...nejde to. Bohužel problém bude i nepravidelný sex :unamused:
12. lis 2008 ve 20:08  • Odpověz
No já právě, Žabi, uvažuju, že bych se taky zajela mrknout. Boť jsem byla kouknout do C&A a teda ceny "kvalitní". No a navíc musím ještě chvíli počkat, protože s tím těhu pásem my byly ještě velké... To nevím co budu dělat, páč už mám jen dvoje nositelné kalhoty a nevím, jak dlouho ještě nositelné budou :astonished:
12. lis 2008 ve 20:10  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
jakpak se dneska máte?
Andu já si taky zkoušela těhu kalhoty, ale všechny ze mě padaly. Tak jsem si koupila ještě normální a kupodivu jsem našla takové které mi byly akorát v pase ještě volné.
Jinak jsem přidala do alba povlečení které jsme v sobotu koupili, ale už jsem nestihla tam dát tu zavinovačku a svetřík který jsem si taky v Polsku koupila a už mám vyfocené i bříško. ALe měli jsme foták plný fotek tak to trošku dýl trvalo než se to stáhlo a mě už se potom nechtělo. Ale dám to do alba dneska.
13. lis 2008 v 07:33  • Odpověz
dobré ránko,
zabi: krásné a nevšimla sis náhodou, jestli tam měli i povlečení do kolébky a jestli to vychází cenově levněji než u nás? Na Karolině to bude určo megadrahé, totéž CHicco Babyexpert a po Ostravě já moc nevím,kam pro to jít...
těším se i na ostatní fotečky...:wink:
ad sraz: já můžu téměř kdykoliv...
ahoj cambi: přeju ti, ať se brzy zadaří...a vítám tě u nás...
13. lis 2008 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé Zuzi tak to jsem si teda nevšimla jestli tam bylo povlečení i na kolebky. Kdybych to ale veděla předem zeptala bych se. No třeba tam ještě pojedem a zjistim ti to.
Jinak děkuji za pochvalu.
No jinak to povlečení nevím kolik stojí taky, ale když jsem koukala na net, tak ty co se mi líbily staály všechny přes tisícovku a to jenom to povlečení s nebesy. Já to koupila za 1300Kc ale už i s výplní peřinky a polštáře. Takže jsme spokojeni a nevíc hned nám padlo do oka oboum. Takže nebylo o čem přemýšlet. Ještě si chci koupit jenom povlečení.
13. lis 2008 v 07:44  • Odpověz
zabi: to nevadí, taky se tam časem pochystáme... povlečení do postýlky mám, většinou Krtečka a Večerníčka Matějovský, to má Terka. ALe do té kolébky bych něco taky chtěla. Resp. si i pořídit tu kolébku :slight_smile: času je sice dost, ale chci si to tak nějak rozprostřít, abych to nekupovala vše naráz...
13. lis 2008 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz
krásné ranko holky.. :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2008 v 09:18  • Odpověz
ahoj misko...
13. lis 2008 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky tak jsem tu
vítám mezi námi cambinku. :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2008 v 10:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Tak jsem se v práci rozčílila. Kupodivu mě namýchl šéf. Bavili jsme se o dovolené na příští rok. On mi tvrdí že nemám nárok na celou dovolenou za příští rok, a já mu tvrdím že zase mám.Chtěla jsem si dovolenou vybrat před nástupem na mateřskou, ale s tím taky nesouhlasí. Chce mi jí proplatit na konci příštího roku ale samozřejmě zkrácenou - na to mu kašlu. No bude toještě hodně zajímavé. Jestli prosím někdo máte známou účetní která by mi byla schopna odpovědět na mé otázky ohledně dovolené, budu ráda když mi napíšete. chci mu to totiž donést od jiné účetní podložené zákonem.
Jinak Hafi jak jsi dopadla u dr.? máš fotečku?
13. lis 2008 v 10:26  • Odpověz
Ahoj žabi tak já mám kamarádku přímo mzdovou účetní tak se ti poptám a ona ti dá vědět i ti dokonce myslím zkopíruje zákonník kde to je. :wink: :wink: TAk neboj dáme hglavy dohromady a to by bylo aby nebylo. :grinning: :grinning:
Jinak já jsem dopadla v pohodě, máme 2 ručičky, 2 nožičky, ukázkovou páteř a hlavičku i tělíčko. Kukulka je krásně stočený do klubíčka. Občasné pobolívání v podbříšku je růstem všeho uvnitř, jelikož placenta, která by mohla dělat neplechu je tam kde má být. :grinning: :grinning: Fotečku jsme dostali jen na monitoru to bylo lépe vidět tak nevím jestli z toho něco vykoukáte, když vám to tu vložím. Ale pokusím se. Mám u pana doktora fotečku za 50,- takže u jedné určo nezůstane. :grinning: :grinning: Váhový přírustek ještě zatím nula nula nic. :grinning: :grinning: :grinning: Pro výsledky trippl testů si mám zavolat příští týden a jestli bude vše v pořádku tak až 9.12. na ultrazvuk. Jo a termínek sedí +- den dle velikosti miminka je to 7.5. dle menstruace 5.5. :wink: :wink:
13. lis 2008 v 10:33  • Odpověz
jo a zapomněla jsem srdíčko nám bije o 106 :grinning: :grinning: :grinning: (to nejdůležitější nenapíšu)
13. lis 2008 v 10:34  • Odpověz
Žabi, to povlečení je paráda - to podobné jako bylo na těch stránkách, cos' tu naně myslím ty posílala odkaz, ne? Avyšlo tě to levněji nebo nastejno??

Jé, Hafi, tak gratuluju k úspěšné kontrole, o testech ani nemluvím, ty budou v pohodě 100% :wink:

Ježiš, hokly, nekoukala jste včera některá na Na vlastní oči? Já se mrkla akorát na poslední reportáž a to asi na tu "nejvhodnější". O holčičce se svalovou atrofií:frowning2: Tak jsem to psala drahému a po netu mě "seřval" ať se na to nedívám a okamžitě to vypnu :grinning:
13. lis 2008 v 11:12  • Odpověz
andu děkuji, no se nedivím že tě drahý seřval, máš být v pohodě a vůbec se takovýma věcma nezabývat a ty na to čučíš dobrovolně, mýslím že stačí nervy z těch různých vyšetření, no ne? :grinning: :grinning:
13. lis 2008 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.