• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahoj, holky, ahoj Saly:slight_smile:

Taky jsem o té možnosti, o které píšeš, četla. Samože tady na Koňovi!:grinning: A zdá se mi to jako fajn nápad, tak se ještě s přítelem musím poradit - prý to nemusí být ani manžel, hlavně otec dítěte :wink:

Zuzi, jinak na tom budz stejně jako ty... Taky rovnou po studiu mimčo a už bych ráda stihla i druhé. Bude to pak boj s tou prací, protože přesně jak říkáš, brigády pro nikoho nic neznamenají. A jsem pro všechny "ta co nemaká" - bohužel mě mrzí, že v hádkách to přichází i od přítele :frowning2: Hehe, je na služebce a včera jsme vedli debatu o jménech... Dost mě totiž překvapil a ns**l, když mi řekl, že Sáru mi nikdy neodkývl a že ji nechce, že se mu to jméno nelíbí:frowning2: Tak mě to vytočilo, boť já s tím začala počítat, jak jsem už myslím psala, je to moje vysněné jméno.. :frowning2: Tak jsme vedli ohnivou diskusi - nejdříve navrhoval klasiky jako Terezka, Kačenka a tak podobně, ale já chci prostě nějaké, ne až tak časté jméno... No a po dlooouhé době jsme mrkli na slovenský kalendář a oběma nám do oka padla Melánie. Je to sice trochu zběsilé a navrhovaná Jolana mi přijde přijatelnější, tu ale po sléze sám přítel zavrhnul :angry: No je to boj!! Naši už se těžce smiřovali se Sárou, chci vidět, jak skousnou Melánii:grinning: No a z toho vyplynulo, že Melánie a Filip by zněli divně. Nebo mě se aspoň zdá, že to k sobě moc nejde - co myslíte??
Mám pocit, že se u toho ještě povraždíme!:grinning:
14. lis 2008 v 10:21  • Odpověz
andu: jo tak se jménama u nás byl taky boj. Mého vysněného Šimona taky nechce překousnout. Ale věř tomu, že pokud s tebou půjde k porodu, tak potom ti Sáru podepíše :grinning:
Melánie taky nezní špatně, já jsem spíš pro trochu tradiční jména, ale ne úplně častá. Záleží, jak vám to ladí s příjmením...no ale co,když se líbí,tak to může být každému fuk, ne?
Holčičku mám taky vybranou, ale to mu řeknu až pokud to fakt bude holka :slight_smile:
14. lis 2008 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
No Zuzi a Andu nebudete to mít s těma penízkama nic lehkého, ale je fakt třeba se poptat a obrat ten stát o vše o co se dá. Ti tmavší dostanou vše a my jako nic???? tak to by tak nešlo. A je fakt mazec že s váma vysokoškolačkama jednají jak s těmi tmavými. No ale tohle jsou hold naše zákony.
Jinak Andu taky se doma pořád bavíme o jménech. Na holku už máme dáááávno vybrané - Nicol, ale kluk nám prostě pořád nejde vybrat. Už vybíráme tak že at se ted narodí kluk nebo holka tak to nepoužité jméno dostane druhé mimičo které taky chceme. Doufáme že teda se nám podaří mít pár.
Ale Sára je pěkné jméno. Teda mě se Jolanka moc nelíbí a Melánie je pěknější. Ale záleží na tom co vám se líbí. A jestli budete mít potom Filípka, tak to je jedno. však nemusíte vymýšlet i pro kluka cizí jméno když se vám líbí Filipek.
My zítra jedeme k rodičům a bude tam i brácha tak se zeptáme jestli by mu nevadilo kdybychom měli kluka tak mu dali jméno Tomáš. To je totiž opravdu jedinné jméno na kterém se shodneme, ale hold je tak pojmenovaný můj synovec. Ale zase příjmení budou mít jiné a s bráchou se zase tak moc nevidím - bydlíme od sebe docela dost daleko. No uvidíme. Ještě že Nicolku nikdo u nás nemá.
Holky mě se dneska tak nechce. Už aby bylo odpoledne a já mohla jít domů
14. lis 2008 v 10:35  • Odpověz
No já jsem mu říkala, že až toho bobíka uvidí, bude mu jedno, že si u Sáry představuje repliku "jdi do prdele,Sáro!" :grinning: Ale je to Beran, takže neee, to ho teda napadne vždycky, když na ni zavolám... No prostě ne a ne a ne... Melánie je krásná, ale nějak nedokážu posoudit, jestli Melánie Krestová není trochu prdlá :grinning: Je fak, že se mi ale líbí variant Mel... A ještě nás napadlo, že by mohla být Melannie - ukonejší to mé ego a naši by to mohli skousnout, boť by jí mohli říkat Annie, Aničko :grinning:
14. lis 2008 v 10:37  • Odpověz
No, Žabi, my jsme uvažovali i o Martinovi, ale Martin a Melánie se mi k sobě nehodí už vůbec, zní mi to jako by měli každý jiné rodiče :grinning: No uvidíme:slight_smile: Už se začínám smiřovat s tím, že Sára padla :frowning2: No možná, kdyby byly holky 2...:grinning:

No s penízkama je to na prd, pro mě ještě tím, že bydlím v baráku rodičů. Ale to už jsem tu myslím psala:wink: A stejně jako Zuzik, nedostanu nic, boť s platem našich/ přítele na nic nedošáhnu:frowning2: No jo, Zuzi, chce to nezaměstnaného manžela, 7 harantů na krku a je to!:wink:
14. lis 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
Anduli nepřípadá mi divné jméno Melánie Krestová. To máte dobré příjmení. já bych v tom neviděla problém
14. lis 2008 v 10:44  • Odpověz
andu: ale já bych s nima neměnila. Bez ohledu na to, že musíme hodně šetřit a uskrovnit se, tak žít jako oni nikdy. Doufám, že teď ta krize v Německu nepostihne firmu, kde dělá manžel. To bychom byli namydlení.
Melánie Krestová mi přijde úplně normoš. Taky v tom nevidím problém.
14. lis 2008 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz
No holky, je fakt, že Kresta je takové univerzální. Ale i tak ráda slyším názor nezávislých osůbek :wink: Kdyby se na mě sesypaly kritiky, jakože chudák holka a ták, tak bych asi začala vést další boj s drahým. Nechtěla bych, aby případná holčina měla trauma (i když si myslím, že je to klučík:wink:) :grinning:

No, Zuzi, já bych taky neměnila. Ale když mi na té socce řekli, že mi nedají ani ň, měla jsem sto chutí se jít našichčerných spoluobčanů zeptat, jak stát vyždímat!:grinning: No přítel má teď taky v práci problémy, což se neblaze podepisuje na jeho náladě:frowning2: Je toho na něj moc, tak je cholerik můj nervní a protivný a nedokáže se krotit :frowning2: Snad to ale vydrží (me:grinning:), páč jak víme, je to tu s tou nabídkou práce dost na pytel:frowning2:
14. lis 2008 v 11:01  • Odpověz
strouzku kde jsi? četla jsem, že jdeš za 3týdny pod kudlu, to je dříve, než jsi myslela, že? budeme na tebe myslet!!!!
14. lis 2008 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
Tak já teda taky vyjádřím svůj názor Melánie Krestová je úplně v pohodě, jméno s příjmením krásně ladí. A máš andu pravdu že je krásná varianta Mel. :wink: :slight_smile:
14. lis 2008 v 11:20  • Odpověz
Wow, holky, tak jste mě docela překvapily! Já čekala, že s Melánií narazím a ono ne:wink:

Jinak, Strouži, fákt?? Tak to je super! Dřžíme Ti pěstičky, ať to vše proběhne hladce, rychle se po operaci vzpamatuješ a můžete hupnout na nové snaženíčko! :dizzy_face:
14. lis 2008 v 11:36  • Odpověz
autor
Jé Strouzi už půjde pod kudlu? ale to tu nepsala, nebo že bych to přehlídla. Jinak Strouzi taky držíme pěsti at to dobře dopadne a dáte se brzy cestou snaženíčka.
Jinak zítra si budu nově lakovat postýlku pro naše miminko. Musíme jí obrousit a nalakovat - už se těším :slight_smile:

Holky co teda ten sraz? napište kdo teda souhlasí s datem 26. 11. (sstředa) a přišel by. Bylo by to asi po té 16hodině.
14. lis 2008 v 11:46  • Odpověz
Žabul, někdo psal, že 26.11. nemůže ne??
14. lis 2008 ve 12:04  • Odpověz
Jo jinak já se přizpůsobím:wink:
14. lis 2008 ve 12:04  • Odpověz
Tak stroužinko až tu přjdeš, doufám že si to přečteš. Držíme moc pěsti a myslíme na tebe.

Žabi já se hlásím přijdu a souhlasím s datem :wink:
14. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz
já taky můžu!
strouzek to psala v jiné diskusi,já tam jenom šmíruju...
14. lis 2008 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
hoj holky už jsem tu, díky moc
14. lis 2008 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky, vidím, že tady řešíte jména :wink: My jsme neměli ještě zvolené jméno ani na cestě do porodnice :grinning: Přítel řekl, že vybere jméno své dceři, o klukovském jménu vůbec neuvažoval a nakonec před porodem řekl sestře mé vybrané klučičí jméno....jinak holčičí jsme řekli až po, byly dvě možnosti a přítel rozhodl při pohledu na naše dítě :sweat_smile: Dnes jsem hrozně ráda za to jméno, které dal, protože oba máme rádi vyjímečnost a individualitu a Beatek zase tolik v okolí nemáme :wink: Ale je fakt, že kdyby bylo na mě, tak asi zvolím Karolínku, Natálku apod., naštěstí jsem o tom nerozhodovala já :grinning: :grinning: Teď už mám vybrané jméno zase já, abych se taky zrealizovala :slight_smile:
Andu, taky se nám líbí hodně slovenská jména a naše druhé možné kromě Beaty bylo vlastně čistě slovenské...
14. lis 2008 ve 12:34  • Odpověz
ahoj strouži ahoj beránku,
strouži ty si tady taková naše sběhlá konikářka, nevíš náhodou jak se v textíku co je v albu nad fotkama dělají odstavce. Když je to vše dokupy tak to vypadá příšerně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2008 ve 13:47  • Odpověz
hafi tam se dává nějaká funkce, nestačí prý jen enter na mezeru, zkus kouknout na sekci modrýkonik tam jsou rady na odstavce,obrázky aj. :wink:

jinak jména, tak ty mám jasné nela nebo erik, mám jasno i v kočárku, postýlce ........atd. akorát to mimčo zatím jako nemám no, ale příprava je důležitá no ne :grinning:
14. lis 2008 ve 13:50  • Odpověz
Příprava je určitě důležitá :grinning:
14. lis 2008 ve 13:52  • Odpověz
těžko na cvičišti lehkona bojišti :grinning:
14. lis 2008 ve 13:52  • Odpověz
Jojo, přesně to samé jsem chtěla napsat taky :sweat_smile:
14. lis 2008 ve 13:55  • Odpověz
strouži díky moc už jdu juknout. Jinak tak tak holky. :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2008 ve 13:57  • Odpověz
strouži si zlatíčko, tak už to mám úplně jednoduché. Děkuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2008 ve 14:04  • Odpověz
No, jó, Stroužnko, to mě nikdá nenapdlo kouknout do diskuse modrý koník :wink: Děkujéém :wink:
14. lis 2008 ve 14:17  • Odpověz
autor
Tak jsem tu měla šéfy, tak jsem nemohla na net.
Takže ještě k tomu srazu, zatím teda Hafi, Andu, Zuzi napsali že teda můžou v ten termín. A co vy ostatní? Nepřidáte se k nám?
Teda tak na ty odstavce se musím taky mrknout.
Holky nevím jestli se tu ještě dneska všechny ukážete, takže všem přeji krássnýýýýýýýýý prodloužený víííííkend a v úterý šup kouknout na koníka.
14. lis 2008 ve 14:25  • Odpověz
jj přesně tak holky já taky přeji krásný prodloužený víkend a doufám že žebi po víkendu uvidím v albíku pupík já to mám v plánu :wink:
Tak jo papáček, shledáček v úterý. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz
Měte se hezky, holky, a pořádně si to volno užijte :wink:
14. lis 2008 ve 14:54  • Odpověz
autor
No tak holky mohly bychom si všichni těhu vyfotit pupíky at víme jak na tom jsme. Já to provedu dneska. Včera manže nebyl doma, tak nebyl kdo by mě vyfotil.ale dneska bude čásek, takže budu na koníkovi i večer.
tak papa :wink:
14. lis 2008 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.