• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
no, žabi, přítel si ten můj pupajs fotí na firemní mobil, ale nemáme to v počítači. A já se trochu bojím to stahovat, neb je to nějaký zběsilý super hyper moderní telefon a nerada bych ty fotečky co tam má smazala :sweat_smile: No buď to zkusíme, nebo se nechám vyfotit normálně foťákem a šupnu to sem :wink: Tak zatím pa:wink:
14. lis 2008 v 15:31  • Odpověz
Tak hlásím, že už jsem pupíky hodila. A teď poprvé jsem se podívala na ten rozdíl a málem mi vypadly oči :grinning:
14. lis 2008 v 16:50  • Odpověz
Holky, já si určitě pupík vyfotím a vložím :grinning: No ne, to je sranda, samozřejmě, ale aktuální stav je asi takový jaký jsem měla a mám ho i v albu ve 21tt, a to podotýkám, že těhotná nejsem :grinning: :grinning: :grinning:
Vy máte sraz 26.11.?
14. lis 2008 v 19:19  • Odpověz
Andu, pěkné bříško :wink:
14. lis 2008 v 19:20  • Odpověz
autor
Tak jsem konečně přidala fotečky do alba.Dala jsem tam i dvě svatební at vůbec víte jak vypadám :grinning:
Beránku jo máme naplánovaný sraz na toho 26.11 - klidně se přidej, budeme jenom ráááádi.
14. lis 2008 ve 20:55  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Ježiši dneska je venku kosa jak z nosa. Brrrr. Málem jsem zmrzla.
Jak jste se měli o prodlouženém víkendu?
18. lis 2008 v 07:42  • Odpověz
Dobré ranko žabi,
evidentně jsi tu sama tak se přidávám, ať ti není smutno.
18. lis 2008 v 07:47  • Odpověz
o té kose ani nemluv jsem dobrou čtvrthodinu škrábala auto ať vůbec můžu vyjet. :astonished: :astonished:
Jinak téda moc krásné pupíky holky, a žabi nevím proč, ale představovala jsem si tě jako tmavovlásku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a mocinky ti to jako nevěstě slušelo. :wink: :wink:
18. lis 2008 v 07:48  • Odpověz
autor
Jé ahoj Hafi. Díky za pochvalu. Já a tmavovláska - to by asi nešlo :grinning: .
18. lis 2008 v 07:50  • Odpověz
No já to o víkendu ani nestihla, provádění úklidu doma mi poslední dobou trvá déle a ještě jsem se pustila do odmražování mražáku, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Během víkendu jsme stihli dvoje narozeniny a včera jsem byla u našich a jsem totál ko. Už bych i pomalu řekla, že si nejvíc odpočinu během pracovního týdne, jelikož jakmile přijdu z práce tak si na chvíli pohraju se psem, pár drobností provedu doma a fičím spinuškat. Tak to jsem opravdu odpočatá. :grinning: :grinning:
18. lis 2008 v 07:51  • Odpověz
autor
no jo a nediv se že jsme tu sami - ANdu má určo ještě půlnoc a Zuzi ta asi taky. Jak já jim závidím. Já bych chtěla taky.
18. lis 2008 v 07:52  • Odpověz
autor
teda tak vy jste se činili o víkendu. No my akorát byli v sobotu u našich a přezout zimní gumy ale jinak jsme byli doma. V neděli jsme brouzdali po obchodech - vyrazili jsme na kočárky. No a už mám jasného favorita, akorát se ted rozmýšlíme jestli už koupit ted kdy vyprodávají letošní modely, nebo počkat na příští rok ale bylo by to zase o 4tisíce dražší. Tak nevíme.
18. lis 2008 v 07:54  • Odpověz
jj taky bych se ještě povalovala v postýlce. :slight_smile: :slight_smile: neboj si to ještě užijeme. Jé počkej já vlastně zapomněla poslat té kamarádce odkaz na ty další otázky co jsi měla. Už to jdu hnedle napravit. :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2008 v 07:54  • Odpověz
autor
díky
18. lis 2008 v 07:56  • Odpověz
já teda nevím, ale moc na pověry typu kočárek se má kupovat až je miminko narozené, tak na to nevěřím. Já bych klidně do toho šla i teď. :wink: :slight_smile:
18. lis 2008 v 08:41  • Odpověz
autor
No právě ty pověry, ale taky na to nejsme - spíš naši. A kočárek nemáme zatím doma kde dát, takže ho musíme dát našim na půdu, tak nevíme. Ale uvažujeme že ho koupíme. Prostě 4tisíce jsou peníze za které můžeme potom koupit něco jiného. Je mazec jak dneska ty kočárky dělají maličké. Vybrali jsme si nakonec herqules tříkolku a má i ruční brzdu a hlavně má dost velkou korbičku a i sporták je super. No a ta firma každý rok dělá nové kolekce, ale to pouze jenom v barvách. Tak dát za barvu o 4tisíce více mi příjde na hlavu.
18. lis 2008 v 08:47  • Odpověz
už ho jdu hledat ať pokukám co jste vybrali. :grinning: :grinning:
18. lis 2008 v 09:13  • Odpověz
ahoj holky,
zabi no docela ráda bych měla půlnoc, ale bohužel,my vstáváme každý den ať je to v týdnu nebo o víkendu nejpozději o půl sedmé. Většinou ale i dřív a to klidně v pět. Takže myslím, že opravdu není co závidět, ale určitě to poznáš za pár měsíců sama :wink:
Herkules také není špatný, měl ho známý od manžela. S tím kočárkem, dneska je lepší mít todoma nachystané, u některých kočárků je dodací lhůta delší no a může se stát, že se mimi narodí dřív. Ty pověry myslím taky nejsou až tak pravdivé. Na Terezku jsme mělikočár doma od konce ledna a narodila se na začátku března a to být po mém, je doma hned.
Víkend byl pracovní, dneska ráno když jsem vstala tak jsem se málem pozvracela, chtěla jsem si vzít polystyrenový chlebík,ale když máte za patama druhé dítko, není to tak jednoduché, měla přednost. Snad to nějak zvládneme.
18. lis 2008 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé Zuzi tak tebe už dostihli těhu nevolnosti? chudáčku, to nebudeš mít lehučké, když máš Terezku, ale nějak to zvládnete, hold ženským ani nic jiného nezbyde. Tady jde vidět o co to chlapi mají jednodušší.
No já doufám že s Herkulem budeme spokojeni. nejsou na něho špatné recenze, naopak si ho holky dost chválí. A hlavně je široký a dlouhý a ne pidi. No já doufám že náše miminko zůstane v domečku až do dubna. Jinak teda o víkendu jsem si dovezla od ségry nějaké hadříky na mimčo. Myslela jsem že toho bude více, ale popůjčovala kamarádce, která už nevrátila. Takže budeme muset dokupovat. ALe já vůbec nevím co, do čeho se tak mimčo v dubnu oblíká? budeme potřebovat i fusak?
Jinak holky počítáte teda s tím srazíkem příští středu? Jinak do té pizerie Giovani zavolá kdo? Hafi ujala by ses toho? číslo bych ti potom poslala do IP. Já nemám ráda něco objednávat po telefonu - mám blbé příjmení a musím ho vždy hláskovat a stejně mi to pak skomolí. ALe kdyby bylo nejhůř zavolám tam sama.
18. lis 2008 v 09:56  • Odpověz
Ahojte, holky. No tak půlnocí bych to taky nenazvala, neb vstávám ráno s přítelem, ale určo mi bylo lépe než vám venklu v té kose, neb v pelíšku jsem zalezlá byla, přiznávám :wink: A než jsem vylezla, četla jsem si zas tu fajn knížku (Deník těhotného muže) :wink: Jinak my o víkendu zevlili, jeli na obídek k přítelově mamce a řešili jméno Melánie:grinning:

Jináč my si s drahým předběžně vybrali kočár Dorjan cross... Sice by se nám asi taky líbil nějaký s ruční brzdou, abychom mohli s mimoušem na brusle, jenže to mají většinou jen 3kolky a ty se nám moc nelíbí...Ale tak času ještě dost :wink:
18. lis 2008 v 09:58  • Odpověz
Zabi: já myslím, že budete spokojeni. Jinak s tím fusakem - záleží na vás.Někdy bývá hodně teplo, ale já jela z porodnice 20.3. (termín jsem měla 25.3.) a sněžilo... já bych ho asi koupila, koupila bych ten Emitex 3v1, ten potom určitě použijete do sporťáku další zimu. Když ho nebudeš potřebovat, tak ho budeš mít schovaný na další zimu.Ale těžko říct, třeba beranek tu myslím psala, že fusak nevyužili. Terka je po mně na zimu dost háklá, má studené ruce a nohy, takže u nás fusak od včerejška už v kočárku....:wink:
se srazíkem počítám, snad tchyně bude ochotná pohlídat malou.
andu: a jak dopadlo řešení jména? Co na to ona?
S těmi hadříky - já mám spoustu na holčičku. N akluka snad ani jediný :grinning: takže my asi stejně musíme mít holčičku. Já už s tím tak trochu počítám, že to bude holčička.
18. lis 2008 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
Andu závidím že můžeš být tak dlouho v posteli - já chci taky!!!!!!!!
Jinak Andu nám se zase líbí ty tříkolky. A hlavně že mají otočné to přední kolo. Jezdila jsem s ním i manžel po obchodě a připadalo nám to strašně lehké ovládání. A abych si přiznala tak ruční brzdu přivítal jenom manžel - ten totiž chodí bruslit, takže už se těší až vyjede - to nevím jestli mu svěřím ale kočárek a brusle. Já brusle taky měla. ale po té co jsem málem skončila v tramvaji, jsem je okamžitě prodala a už na mě na ně nikdo nedostane.
No s tím fusakem to asi vyřeším tak že si půjčím od ségry. nechce se mi ted kupovat. Jinak dorjan cross je taky dobrý , má ho kámoška je s ním hodně spokojená - je v něm hoooodne místa.
Jinak Zuzi mě teda ségra dala především dupačky a bodýčka, takže to je jedno jestli to použiju na holčičku nebo na kluka. Musíme ale něco dokoupit. Hlavně nějaké mikinky nějaké teplé kalhoty. Nebo co se těm mimoušům dává.
18. lis 2008 v 10:28  • Odpověz
Žabi, já s se srazíkem taky počítám :wink:

Jinak,Zuzi, špatně jsem to napsala. To jméno jsme neřešili s přítelovou maminkou, ale my dva :wink: Jinak jsem to teda ještě ohlásila našim, tak mamka prohlásila něco jako ježišmarjá, to Sára byla lepší :grinning: No však ještě uvidíme. Nakonec na porodním sále nahlásím Kryšpína a Francimoru a bude!:grinning:
18. lis 2008 v 10:30  • Odpověz
autor
No vidím že Melánie u rodičů moc nepochodila. ALe je to vaše rozhodnutí. To zase naši by chtěli abychom daly kluka Tadeáše - nikdy!!!! No tak s manžou taky řešíme klučičí jména - zatím teda Tomáš a manžel chce Dominika. U holky je jasno Nikolka.
18. lis 2008 v 10:37  • Odpověz
No však, Žabi, to přesně jsem jim řekla. Oni už si jména pro své dětičky vybrali :wink: Nicméně jsem zvědavá, kolik hádek s přítelem na téma jména ještě absolvujeme :grinning:
18. lis 2008 v 10:41  • Odpověz
jo jména, to je věc.Já chtěla ŠImona, ten mi neprošel, ale teď si ho prosadím.Nicméně myslím žeto bude holčička... a u té se asi neshodneme na ničem. Našim je to celkem jedno a tchyně mi do toho kecat nebude... :sweat_smile:
Kryšpín a Francimora,tak to je super!!!:wink:
18. lis 2008 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Zuzu, tak jak ti je? Holčička taky není špatná, ne? :sweat_smile: Ty si více přeješ chlapečka? My bychom zase rádi jen holčičku....ale my jsme zatím jen u toho přání :grinning:
My jsme měli taky doma koupený kočár 3 měsíce před porodem a opravdu jsme ho nikam nevezli, na takové pověry taky nevěříme :grinning:
18. lis 2008 v 11:08  • Odpověz
beranku: no tak tak všelijak...ale dá se to ještě... já bych si přála chlapečka, ale když bude holčička, tak budu mít taky radost...
18. lis 2008 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
Chlapeček nebo holčička, nakonec je to úplně jedno :wink:
18. lis 2008 v 11:19  • Odpověz
autor
Holky mě se už nechce. Šla bych domů. Jsem ted do pátku sama doma - manžel mi odjel na služebku. Měla jsem jet k našim ale nakonec z toho sešlo. možná tam povalím aspon na dva dny, ale uvidím.
Přemýšlela jsem že bych si dneska udělala těsto na perníčky a zítra je udělala. Mám na ně strašnou chut. Včera jsem se dívala co budeme na vánoce péct za cukroví - pečete doma, nebo si kupujete? My budeme mít asi 8druhů. Už se i těším na to pečení - to bude vůně.
18. lis 2008 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.