• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
jinak včera jsem si vyzvedla na poště svůj úlovek taky z koníkovského bazárku tak jsem si to hned vyfotila a šupla do albíčka. Jsme se asi hodinu s manžílkem kochali a už se hrozně moc na toho našeho červíčka těšíme. :slight_smile:
19. lis 2008 v 09:02  • Odpověz
autor
Jé ahoj Hafi. To jsou krásné věcičky.Hele vy chcete kluka že jo? modré dupačky :wink: No jo miminkovské hadříky jsou překrásné. A pupík - taky chci takový malý. Jo jinak jak dopadl manžel včera u toho dr.?
19. lis 2008 v 09:08  • Odpověz
Ahojte, holky.

No Dejte pokoj se sněhem! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jé, tak jak koukám na ta alba a na oblečky, mám čím dál větší nutkání začít něco pořizovat - ty věcičky malinké jsou fakt roztomilé:slight_smile:

No a, Hafi, snad manžílek dopadl u Dr. dobře :wink:
19. lis 2008 v 09:20  • Odpověz
No tak podstoupil veškerá vyšetření a výsledky se dozví až půjde na kontrolu, prý by mu to na tom CT stejně neřekli jen by mu výsledky dali do ruky. A kdy jde na kontrolu nevím, něco zahumlal pod nosem tak už jsem se nepřiptávala, protože nás zrovna vyrušil telefon. No včera to byl prostě akční den, ale manžel měl dobrou náladu tak asi měl z toho dobrý pocit. Jojo žabi to bude asi tím že jsem o měsíc pozadu, zase tě s pupíkem doženeme s andu. :wink: :wink:
19. lis 2008 v 09:27  • Odpověz
Hihi, holky, ještě jsem tak přemýšlela, že byse toho 26. měla mít každá v ruce transparent, abych vás nepřehlídla:grinning: Ale pak mě napadlo, že vy mě, malinkou dredatou jistě poznáte, tak na sebe upozorníte, že?:wink:

A včera mi došla "pozvánka" k paní zubařce. Taky na 26. - tak přemýšlím, jestli už si nechat dát razítko do těhu průkajdy...
19. lis 2008 v 09:30  • Odpověz
andu ty jsi dobrá že tak odoláváš, my si s manželem řekli, že sem tam něco koupíme, ať toho pak nemáme moc, ale oblečení jsme vesměs podědili. Jedině ty bodýčka s hafinkama a to co máme s bazárku jsme koupili a jinak se vrhnem na nákup těch věcí jako zavinovačka, povlečení do postýlky atd. a na závěr si necháme postýlku a kočárek a kdybychom viděli nějaký super truper už teď tak ho asi koupíme, ale po kočárcích se budem koukat až stejně po vánocích
19. lis 2008 v 09:32  • Odpověz
jejku andu tak to mě sestřička říkala že musím na zubní hned jak jsem dostala průkajdu :slight_smile:
19. lis 2008 v 09:33  • Odpověz
a neboj andu když tak se servírky zeptáš dám rezervačku na své příjmení Kucharčíková :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 09:35  • Odpověz
No, Hafi, já bych právě taky měla podědit nějaké oblečky - už jsem myslím psala, že 2 sestřenky mají mimča, holku a kluka, jenže jejich sestra je taky těhotná, má rodit o 2 měsíce dřív a nechce znát mimčovo pohlaví, tak nevíme kdo které oblečky může dostat :grinning: Ale tak něco na nás možná zbyde :wink: A teď mě tak napadá, že bychom mohli nakupovat až zjistíme, koho čekáme:wink: Ale právě to vidím, že nakupovat cokoliv začnem po těch Vánocích. I když dneska se chystám s kamarádkou do Tesca a tam prý mají jakési ty slevy, či co, tak možná neodolám :wink:
19. lis 2008 v 09:35  • Odpověz
ahojte, já teda chci sníh. Když už zima, tak sníh. Ale ne moc, jen tak trošku, aby poprášilo :wink: Metrové závěje to nemusí být.
andu:ty dostáváš pozvánku od zubařky? To já si musím sama... a razítko určitě, pak se ti tam třeba zase nebude chtít :wink:
Taky jsem koukala, že máte věcičky na kluka hafi...:wink:
já už se nemůžu dočkat zítřka! snad ani nedospím...
19. lis 2008 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
Fákt, Hafi, tak mě Dr. ani sestřička neříkali vůbec nic:grinning: Heh, no co už, na štěstí na zuby netrpím, kazy nemám, ťuk, ťuk, takže podle mě to žádný problém nebude :wink: Jé vidíš, to bude dobré, když se zeptám servírky - to tam přijdu suverénně a nebudu vypadat jak debil, že jsem vás nepoznala!:grinning:
19. lis 2008 v 09:37  • Odpověz
holky mě určitě poznáte!!!:grinning: ke mně se taky můžete hlásit!:grinning:
19. lis 2008 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
Zuzí, já právě před chvíli přemýšlel, jestli jdeš opravdu zítra... Takže jo. Držím palce, ať jde tečka vidět:slight_smile: Jinak to je zubařka, ke které jsme chodili už na gymplu od 5. třídy a jí to posílání pozvánek nějak zůstalo. A po pravdě, docela mi to vyhovuje, jinak bych si na ni beztak ani nevzpomněla:grinning:
19. lis 2008 v 09:40  • Odpověz
no až uvidíte mě v čem chodím tak se vám už to nebude zdát jen na kluka :grinning: :grinning: :grinning: i když teda teď ty věci co jsem si nakoupila volnější abych se tam s tím svým minii pupíkem jsou už ženštější, ale jinak sportovní věci to je moje takový napůl chlap :wink:. A nejsem zrovna na ty načančané holčičky v růžovém, na tom jsme se shodli s manžou naštěstí. Mě se to líbí ale u druhých :unamused: ach jo já jsem zkrátka takový zvláštní případ. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. lis 2008 v 09:40  • Odpověz
Heh, hafi, tak s těma hadrama to máme dost podobně... Bohužel do svých oblíbených kapsáčů už se nevejdu, tak nosím mamčiné černé kalhoty a ta mi taky nakoupila takové tuničky holčičkovské...(jako pro mě myslím:grinning:)
19. lis 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
Ježiš holky nestrašte mě se zubařem. Já bych taky měla zajít. Mě ale dr. řekl že bych si měla zajít , ale jinak to neřeší. My ještě ani nemáme vybraného zubaře v Ostravě. Ale už musím zajít, at mi ty zuby všechny vypaddají do konce těhu.
No tak s tím nakupovaáním, taky když jdu pokaždé do Tesca, tak bych nejraději nabrala plno hadříků, ale krotí mě manžel. Budou za měsíc výprodeje tak proč to kupovat dráž. No zavinovačku a povlečení si ještě objednám po vánocích spolu s váma. My asi půjdeme do toho kočárku. Nakonec si ho zabalíme pod stromeček. Já totiž vůbec nevím co manželovi koupit na vánoce - dochází mi nápady.
19. lis 2008 v 09:44  • Odpověz
hafi: já taky na ty načančaný holčičky nějak nejsem. Ono u Terky mi to jde samo :grinning:
andu: však jo, to je super. Já bych pozvánky taky brala...
a vůbec nejste zvláštní případy :wink:
jo já se tam mezi váma na srazu ztratím, ptž mám pupek jak těhotenský, to ani nebude znát, že jsem teprve v 7týdnu :grinning:
19. lis 2008 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
no a co holky netěhotné? Nedorazí na srazík?? Haló? :wink:

Žabi, no já pro přítele dárečky vymyšlené mám - oznámila jsem mu, že 3 a dost :wink:, ale horší to je se zbytkem - naši, teta, sestřenky... To fakt nevím! :astonished:
19. lis 2008 v 09:47  • Odpověz
autor
No já myslím že nebudu mít problém vás poznat. Dorazím totiž asi jako poslední - kolem 16:45hod. Takže jak uvidím stolek plný ženských vím kam zapadnout. To mě poznáte - vysoká, černá bunda, unavená po celodenní práci. Ale už se moc těším. Jo a jestli potom někdo budete chtít hodit do Poruby - třeba ty Zuzi, tak my tě pak vemem. Manže pro mě přijede autem, at nemusím večer jet tramvají. Jo do kdy to tam tak vidíte?
19. lis 2008 v 09:52  • Odpověz
autor
No zatím to vypadá že tam budeme čtyři ne? teda pokud dobře počítám
19. lis 2008 v 09:54  • Odpověz
ahojík Zabka82, no podle mého zaměstnavatel nemůže proplatit dovolenou,musíš si jí vybrat a proto ho musíš požádat o čerpání dovolené a nejlepší je to hned po ukončení mateřské dovolené, mezi mateřskou a rodičovskou. Neboj můžeš být zároveň na dovolené a čerpat rodičovskou. Ty to nijak nepocítíš páč budeš stejně doma, jenom budeš mít výplatní pásku a na ní budeš mít čerpání dovolené a budeš mít normálně stáhnute pojištění a daň, jinak si myslím to ani nejde.
Jinak mám pocit že se počítá z průměru vypočteného před mateřskou tak o nic nepříjdeš, ale musela bych se ještě podívat abych nekecala.
Jo jinak nárok máš na všechny dny jelikož mateřská se bere jako odpracované dny takže se nic nekrátí.
Jinak se domluv se šéfem, že už prostě nemůžeš a když ti nedá dovolenou tak si vezmeš nemocenskou a nebudeš tam stejně tak ať si to nechá projít hlavou.
Jak by se mi narodil prcek tak bych napsala, že žádám o čerpání dovolené i hned po skončení mateřské a oni ti vlastně pokud jsou velká organizace a vyplácení ti mateřskou tak ti k té mateřské (podle toho kdy ti skončí) ihned navážou na tu dovolenou. Podle mě by to bylo zbytečné abys čekala na konec roku.
My to děláme takhle, ale zkus se poptat ještě nějaké mzdové účetní, více hlav víc ví :grinning:
19. lis 2008 v 09:56  • Odpověz
tak mému manželovi je v pohodě kupovat dárky, vím co potřebuje hodně spolu mluvíme takže má přehled tak dostane MP4, pyžama protože si stěžoval že žádné pořádne nemá, ponožky tmavé jelikož já při dnešních cenách odmítám štopovat ponožky tak je rovnou vyhazuju. :grinning: :grinning: atd. atd. Vlastně já mám vše vymyšleno jen to nakoupit a už se mi právě moc nechce, protože těch lidí už je strašně moc v obchodech. Sem to měla zvládnout dřív.
jé holky vy jste super, jsem se obávala, že se do mě pustíte, že holčičky v růžovém jsou tak sladké. :pensive:
No Žabi tak to poctivě hledejte, jelikož kolega říkal, že mu zubařka odešla do důchodu a musel obejít hodně ordinací než našel nějakou kde ho vzali. :frowning2: Se zubaři to je teď kříž. No a mě nevadilo že mi tam sestřička napsala do kolonky ihned s vykřičníkem, já k zubaři chodím poctivě co půl roku takže jsem to sfoukla s preventivkou. :slight_smile:
19. lis 2008 v 09:56  • Odpověz
já taky chodím k zubaři co půl roku, moje zuby jsou totiž katastrofální. Takže já to vidím někdy hned po novém roce. Minule jsem naštěstí žádný kaz za celé těhu neměla, takže super.
zabi to by bylo super, já to vidím no těžko říct, já nikam nevstávám, jedině s malou. Bude hlídat asi babička a pak tatínek, až přijde z práce, jen jí dá najíst a uloží spinkat.
19. lis 2008 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
No já taky nevím, jak to vidím :wink: Já radši nevidím nic, neb to znám - řeknu na chvilku a je z toho 8 hodin v hospodě :grinning: A nebo naopak :wink:

Jako, Hafi, mě třeba holčičky v růžovém nevadí, ale já ji doma mít nemusím!:grinning: Mamka od přítele se ptala, jestli už víme, co to bude, že aby už mohla nakupovat třá růžovou výbavičku,. Tak jsem řekla něco jako "proboha jen to ne!":grinning:
19. lis 2008 v 10:19  • Odpověz
Jo, jinak jsem včera dostala od mamky knížku Jóga v těhotenství, tak jsem si hned zacvičila a je to úplná pohodka :slight_smile: Před tím jsem si občas taky jógu zacvičila, ale tyhle cviky jsou fakt pohodové... Doufám, že mi pom.žou od bolesti zad. Taky vás tak bolí v kříži?:frowning2:
19. lis 2008 v 10:22  • Odpověz
no právě já to mám taky tak andu nevadí mi ale doma po tom netoužím mít cukrovou panenku. :wink: Tebe bych zas mohla vzít já andu asi pravděpodobně pojedu směrem k zoo a dál teda na Slezskou ostravu :wink: jen jestli se ti už bude chtít já toho většinou mám brzo dost a ještě k tomu po práci. A v kříži mě taky občas bolí ale asi to mám ze špatného sezení v práci. :unamused:
19. lis 2008 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky, kde jste domluvené toho 26.?
19. lis 2008 v 10:49  • Odpověz
Vy jste nějaké ukecené a nestačím vůbec dočítat... :grinning:
19. lis 2008 v 10:50  • Odpověz
Jo a k těm růžovým oblečkům, taky na ně nejsme, ale po tom co každý považoval naše dítě za chlapečka, jsme nějaké typicky holčičí oblečky zařadili do šatníku :grinning:
19. lis 2008 v 10:53  • Odpověz
ahoj beránku, tak to jo to plně chápu beránku jak už ti asi takový dvacátý člověk řekne to je ale krásný kluk tak to :zipper_mouth:
19. lis 2008 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.