• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Hihi, Beránku, tak to bych si to asi pak taky rozmyslela, jestli přece jen nekoupím nějaké růžové oblečky:grinning: Jinak jsme domluvené v pizzerii Giovanni, jestli se nemýlím, ale v kolik...??:grinning: No, Hafi, já taky moc dloho nevydržím, ale uvidím, jestli pak nebude chtít někam přítel, když už budu v centru. No však nechala bych tomu volný průběh a uvidíme:wink:

Jinak, Beranku, vy už jste přestěhovaní, nebo kdy to máte v plánu??
19. lis 2008 v 11:01  • Odpověz
jj andu je to Giovanni a dobře necháme tomu volný průběh já můžu po čtvrté ale klidně to můžem dát na půl pátou když žabulka může až ve třičtvrtě
19. lis 2008 v 11:09  • Odpověz
Andu, zatím nejsme přestěhovaní, nemáme ještě udělané podlahy - krytiny, tak to plánujeme po novém roce, teď už to nebudeme hrotit :wink:
Pizzerie Giovanni je u Bati, že?
19. lis 2008 v 11:09  • Odpověz
Já bych se přidala, ale spíš bych taky mohla až kolem 16.30...ale bydlím v centru, takže jsem tam za pár minutek, jako jediná nemám těhu břicho tak můžu i přiběhnout :grinning:
19. lis 2008 v 11:11  • Odpověz
beránku holky spíš myslely Giovanni co je v baráčcích kousek od Krajského úřadu myslím :slight_smile:
19. lis 2008 v 11:14  • Odpověz
tak jsem aspoň pochopila žabku :astonished:
19. lis 2008 v 11:15  • Odpověz
autor
Beránku Pizzerie Giovanni je kousíček u zastávky tramvaje u Futura - bože ted si nemůžu vzpomenout jak se jmenuje ta zastávka. ale dáš se směrem ke Krajskému úřadu. Je to ale kousíček od té zastávky - až si na tu zastávku vzpomenu tak jí napíšu a je to takový žlutý barák se zahrádkou podstřešenou venku.
Jinak já to dříve nestíhám než na těch 16:45hod, ale jestli tam budete dříve, tak to neva. Hafi něco psala že končí ve čtyři ne?
Zuzi určo tě vemem zpátky. Jé holky to já si asi objednám pizzu - mám na ní nějakou chut - už at je příští týden středa.
Jo a holčičky cele v růžovém taky nemusím, ale když má na sobě něco sem tam nevadí mi to. ALe jsem taky spíše na tu sportovnější modu, takže takhle asi bude chodit i naše dítě. Až v tom těhu toho sportovního na sebe moc nemám.
19. lis 2008 v 11:15  • Odpověz
autor
Jo hafi přesně tuhle pizzerii jsem myslela
19. lis 2008 v 11:16  • Odpověz
jojo, už vím :wink:
19. lis 2008 v 11:19  • Odpověz
žabi dům energetiky se jmenuje zastávka :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 11:19  • Odpověz
No každopádně kousek to mám i tak :sweat_smile:
19. lis 2008 v 11:20  • Odpověz
ok takže domluveno pracující můžou kromě mě až po půl páté a Zuzi to bude určo jedno a stavebníkovi Andu taky tak bych byla pro těch 16:30 aspoň si v práci něco naddělám :grinning: :grinning: co vy na to?
Tak, holky, vím, kterou pizzerku myslíte, ale v životě jsem tam nebyla:wink: Vy jo? Je to tam veliké??
jediný asi kdo tam byl byla žabka :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 11:21  • Odpověz
Já jsem tam byla, ale hodně dávno a vůbec si nevzpomínám jaké to tam bylo, ale určitě to úplně malé není :wink:
19. lis 2008 v 11:21  • Odpověz
hihi, tady jsem našla stránky: http://www.giovannipizzeria.cz/viewpage.php?page_id=62

a už víme všechny :wink:
19. lis 2008 v 11:23  • Odpověz
Tak já se budu snažit přijít, nevím jestli mě poznáte, ale já některé výrazné typy poznám (myšleno v dobrém :wink: ) :slight_smile:
19. lis 2008 v 11:23  • Odpověz
Doufám, že poznám :grinning:
19. lis 2008 v 11:24  • Odpověz
autor
no tak mi do téhle pizzerie chodíme rádi. Mají tam nejlepší pizzu co jsme v Ostravě jedli. Jsou tam takové dvě mísstnosti - jedna je jak je bar a druhá hned za rohem a tam je vždycky klídeček. Ale já myslím že jak nahlásíme 5lidí tak nas dají k těm větším stolům co jsou v té druhé místnosti.
Ok já souhlasím 16:30h.
No moje hlava děravá - jasně že dům energetiky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2008 v 11:27  • Odpověz
tak Beránku, říkám, malinká dredatá holčička co vypadá tak na 18 max, která bude sedět ve společnosti dalších žen - to budem my:grinning:
19. lis 2008 v 11:27  • Odpověz
Jo, přesně tebe jsem myslela, Andu :grinning:
19. lis 2008 v 11:28  • Odpověz
Akorát nevím jestli si nebudu mezi vámi připadat stará :grinning: To bude snad poprvé, kdy budu někde nejstarší :confused: :sweat_smile:
19. lis 2008 v 11:29  • Odpověz
TAkže domluveno 26.11.2008 v 16:30 pizzerie Giovanni a poznáme se podle Andu :sunglasses: :sunglasses:
Beránku ale prosímtě věk se neřeší, myslím že spíš jde o to poznat se lépe, jelikož myslím, že se z nás vytvořila dobrá parta co se týká psaní, tak by byla škoda se nesejít, když jsme ze stejného místa. :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz
Jojo, Beránku, přesně jak píše Hafinka:slight_smile: A posleze muzem spolecne vencit deticky :wink: :grinning: Muhehe, takže jsem poznávací znamení, jo? No to nevím, jak se poznáte, když na to zapomenu :wink: :grinning: Ne-e, píšu si do diáře!!:wink:

Ježiš, se musím pochlubit, jak se u mě hezky projevuje těhotenská demence!:grinning: Včera jsem dělala šišky s mákem a tak jsem si nandala na talíř a vzpomněla jsem si, že se na ně vlastně dává ještě strouhanka... No tak jsem si ji tam šupla - až na to, že jsem kapánek zapomněla, že ji musím opražit!:grinning:
19. lis 2008 ve 12:32  • Odpověz
andu dobrý boduješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chutnalo? Tak to mám opravdu strach že na ten srazík zapomeneš nechceš si už dnes nastavit diář na mobilu?
19. lis 2008 ve 12:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Hafi, no píšu si to do normálního diáře, tak snad mi to v té hlavě zůstane! :wink: No ale zjišťuju, že takových drobností, jako je noepražená strouhanka se mi daří víc :grinning: Vy tím žádná netrpíte?? Jestli ne, tak to je průser, páč nevím, jak před váma budu obhajovat, že je to opravdu tím těhotenstvím :grinning:
19. lis 2008 ve 12:43  • Odpověz
S tím věkem to byla samozřejmě sranda, to neberte vážně :grinning: :grinning: :grinning:
Andu, s tou strouhankou se ti to vážně povedlo :sweat_smile: A to pak ještě nastává mateřská demence, když budete už mít dítě, takže těhotenská volně přechází v mateřskou :grinning:
19. lis 2008 ve 12:48  • Odpověz
No, Beránku, to nestraš! :grinning: To pak, předpokládám, nebudu schopna ani normálně komunikovat po té, co budu celý den žbleptat na mimino, ne?:wink::grinning:
19. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz
Hlavně to myšlení je úplně jiné než když člověk chodí do práce, najednou mozek zaměstnáváš úplně jinými věcmi a pak dojde k tomu, že člověk se občas nemůže vyjádřit, protože nemůže najít to správné slovo, které dlouhou dobu nepoužívá :grinning:
19. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz
no andu já spíš trpím tím, že bývám dost podrážděná a často to bohužel schytá manžel. Jsem dost háklivá na své soukromí a my pořád ještě bydlíme s tchánem a to co jsem kdysi tolerovala tak teď mě vytáčí do nepříčetnosti. A nejhorší je na tom to, že si to uvědomuju, ale ovládnout se neumím. :slight_smile:
19. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.