• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj holky,je tu někdo ze snažilek z Jablonce nad Nisou?ozvěte se...
18. dub 2009 v 19:04  • Odpověz
ahoj sluníčko :slight_smile: ...jsem tady :slight_smile:
18. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Ahoj majo,zdravím tě.To jsem ráda,že je tu také někdo přímo z Jablonce ze snažilek.A můžu se zeptat,jak se dlouho snažíte o mimčo?my s manželem už 11měsíců a stále se nějak nedaří :frowning2:
18. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Doufám,že se k nám přidají i další a že si budeme třeba moct vyměnit nějaké rady a zkušenosti... :slight_smile:
18. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahojky Sluníčko a Májo,

moc ráda se k vám přidám. Už mám jednoho rošťáka a příští měsíc se začneme snažit o dalšího broučka. Před měsícem jsem vysadila Cerazzette, teď testuji ovulačními testy, abych měla nějaké tušení o tom, kdy mám vlastně plodné dny atp. Po tom roce antikoncepce v tom mám velký guláš :slight_smile: Tak snad se brzy zadaří. Rodičovskou mám jen na 2 roky a byla bych moc ráda, kdyby bylo druhé mimi na světě tak nějak, když budou našemu malému 2 roky.
18. dub 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
Ahoj Janulo,vítám tě mezi nás.To je skvělé,že se přidáváte.Moc jsem tomu nevěřila.Takže ty už máš chlapečka?To je krásný...Takže teď holčičku jako druhý? :wink: ....Já bych si holčičku přála jako první,no tak uvidíme.Sice nám vědma řekla,že budeme mít dva kluky,ale kdo ví,nemusí to tak být :slight_smile: ...Já teď čekám také na ovulaci,mívám jí ale později,až ten 21.DC,tak snad to taky není tím,že se nám nedaří.Doktorka mi zatím žádné prášky dát nechce,že ještě počkáme tento cyklus a také na výsledek manži spermiogramu...Pak kdyžtak nasadí nějaké ty hormony.A co ty,první se vám podařilo ihned?
A majo,jak dlouho se o mimi snažíte,povíš? :wink:
18. dub 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ahoj holky, jsem ze Smržovky, tak snad můžu mezi vás :slight_smile: Snažíme se od prosince. Jednou už jsem // našla, ale skončilo to dřív než to pořádně začalo :unamused: Teď jsem 38DC, MS pořád nikde, ale testy negativní, tak nevím..
Vy jste všechny přímo z Jablonce?
18. dub 2009 ve 23:33  • Odpověz
Ahojky Ardilo, vítej mezi námi. Jasně, že můžeš mezi nás. Já jsem původem ze Zásady a na Smržovce mám jednu skvělou kámošku z gymplu. V Jablonci teď bydlíme.
Sluníčko: holčička by byla moc fajn, ale stejně mám takový vnitřní pocit, že budeme mít kluka. První se nám podařilo v druhém cyklu po vysazení HA.
19. dub 2009 v 00:40  • Odpověz
Dobré ránko,

tak jsem opět testovala :slight_smile: A zatímco ve čtvrtek to vypadalo, že by mohla ovulace proběhnout, dnes tam byl jen stín a tak už asi proběhla. No, čert aby se v tom vyznal :wink:
19. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj janulo, díky za přívítání. Kam si chodila na gympl? Do Tanvaldu? Já se chystám testovat zase zítra..
19. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Krásné ráno holky,vítám tě ardilo mezi nás...
Janulo,tak to mě mrzí,ale třeba se ovulace ještě objeví..Já začínám testovat dneska,tak jsem zvědavá..
Ardilo,já bydlím také přímo v Jablonci ve Mšeně.Na Smržovce mám pár kamarádek.možná se budete znát.Kolik ti prosím tě je let?
19. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj sluni, já jsem na Smržovce teprve druhý rok, znám tu jen pár lidí, tak třeba někoho společného známe.. Je mi 27. Kolik tobě?
19. dub 2009 v 16:46  • Odpověz
Ahoj holky, ja sice neziju v Jablonci ale pochazim kousek ze Semil, a v Jablonci jsem ztravila hodne, casu dokonce i muj bratr tam zije, nebyla jsem tam uz 9let jak se to tam hodne zmenilo?
19. dub 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahoj lady, tak vzhledem k tomu, že já jsem tu 2 roky, tak ti asi neřeknu, co se změnilo :slight_smile: Ale ostatní holky třeba jo.. A kde žiješ teď?
19. dub 2009 v 17:05  • Odpověz
Ardi, aha ja jsem tam bydlela u sve tety kdyz jsem dojizdela prvni rok do Liberce :slight_smile: Ted jsem v USA FL Miami
19. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj holky,

Ardilo: na gympl jsem chodila do Jablonce na víceleté gymnázium Dr. Randy
Sluníčko: já bydlím také ve Mšeně, v B. Němcové 29
Všem co budete testovat přeji, ať vám to vyjde. Já budu testovat asi až další měsíc, tento to už nemá cenu, ale neva.
19. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz
Jani, aha, tak to tvojí kamarádku asi znát nebudu :slight_smile: Já testovala dneska a nic.. Ale jsem 40DC a MS pořád nikde, tak asi budu muset navštívit dr. Holky, ke kam chodíte v Jbc na gyndu?
20. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky,konečně můžu psát,včera pořád vypadával nett.
Janulo,tak to jsme skoro sousedky,já bydlím hned vedle Alberta v tom věžáku Mšenská 15 :slight_smile: .Třeba se potkáváme a ani o tom nevíme :wink: .Jinak já začla včera testovat a pomalu se zřejmě ovulka blíží,opět sice pozdější,ale dle čárky to tipuju tak do 2-3dnů,že by mohla být.
Ardilo,já v Jb na gyndu chodim k MUDr.Novenkové do Smetanky(dřív se jmenovala Macharáčková) a ty chodis kam?
20. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Jo jinak Ardi,mě je 30let.Takže už mám na mimčo nejvyšší čas,tak snad se konečně už zadaří.
20. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
Sluni, tak to chodíme k té samé :slight_smile: Podle mě je to super doktorka :slight_smile: Než jsem se sem přestěhovala, měla jsem doktorku k ničemu a spíš než aby mi pomohla, způsobila mi svojí léčbou další problémy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už bylo vše ok, ale jak jsme se začli snažit, tak prostě pořád něco :angry:
20. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Ahoj lady,znám tě,chodiš občas ke snažilkám 2009 II jako já,že? :slight_smile: .
A jak se ti žije v Miami?to musí být krásný,pořád vám tam svítí určitě sluníčko ne?JInak co se týče Jablonce,hodně věcí se tu změnilo k lepšímu samozřejmě.Co konkrétního bys chtěla vědět? :wink:
20. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Sluni a to dr. tu posunutou ovulku neřeší nijak? Jen čekáte? Nebo ti doporučila nějaké bylinky? Já mam ovu taky dost posunutou a zrovna jen vyčkávat se mi moc dlouho nechce, i když jinak jsem taky radši, když se vše řeší bez léků..
20. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
Já teď jedu na kontrolu, měla jsem zánět ledvin k tomu všemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak aspoň tohle snad už bude ok.. Tak pak se tu zase ukážu..
20. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Ardi no tak to je hezká náhoda,většina holek spíš chodí k Jörgový,ale já bych Novenkovou za nikoho také nevyměnila,je opravdu moc skvělá doktorka a hlavně pečlivá,poradí ti a dělá vše pro to,aby se nám snažilkám zadařilo....Ještě že má takovou trpělivost :slight_smile: ..No vidíš,já tam teď chodim 2krát do týdne na ultrazvuk na měření folikulů a zda hlavně rostou.Teď jdu tedy až ve středu,tak snad mě potěší.
20. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
ahoj holky, sice nejsem z jablonce ale narodila jsem se tam a teď bydlím v liberci :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
No říkala mi,že patřím zrovna do té menší skupiny s pozdější ovulací,ale že to prý nebývá žádný problém při otěhotnění a minulý cyklus mi píchla i injekci pregnyl5000 na vyvolání ovulace a urychlení a to se zdařilo a také jsme počali mimíska,jenže plod se během 14dnů neudržel a odloučil se,takže jedem na novo.Naštěstí říkala,že tyto samovolné potraty v ranném stádiu jsou běžné a kolikrát si toho ani ženský nevšimnou a odloučí se to s menstruací,ale mě už pár dní po ovulaci bylo hrozně zle a píchalo mě v celém břiše a tak jsem si říkala,že se asi dle doktorky uhnízďuje vajíčko takže je to normální,jenže bohužel neudrželo a tak mi chce předepsat nějaké léky,ale až od příštího cyklu,teď že uvidíme a ještě manžel dostal doporučení na SMG do Lb a dle toho se také uvidí,co dál.Ale to čekání je na hlavu...
20. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Alienko zdravíme tě a vítáme....Tebe již také znám ze snažilek2009 II,to je ale náhodička :wink:
A co je u tebe nového?čekáš nyní také na ovulaci nebo testuješ?
20. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
no vrátila jsem se z dovči a teď budu čekat jestli dorazí mrška
20. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky, jsem ze Smržovky a tak bych se ráda přidala. Ale jak tak koukám, jsem trošku někde jinde. My už s manžou navštěvujeme 3/4 roku Gennet v Liberci a teď nás čeká IVF. Jinak se o mimi snažíme víc jak 4 roky. Oba jsme v pořádku a tak nevíme kde je zakopaný pes :wink:
20. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Ardi tak ti přeji,aby jsi už byla v pořádku,neboť vím moc dobře,co je zánět ledvin,také jsem to letos měla...Tak se pak ukaž.
Alien takže jsi na dovče načerpala nové síly?také bych někam odjela,jenže to nejde :frowning2: .Tak držíme pěstičky ať se už té mršky nedočkáš :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
jindriska: tak hlavně aby se to IVF podařilo a mimisek zůstal v bříšku
20. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.