• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
autor
ali tak aspoň že tak viď?aspoň víš co a jak...
22. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahojky holky,
Ali: tak to je fajn, alespoň nemusíš rušit tu mobilizaci, ale určitě bys měla větší radost, kdyby mrška nedorazila a byla jsi těhu :slight_smile: tak jdeme spolu do dalšího kola, tohle se to určitě povede, já v to věřím :wink:
Sluni: jak jsi na tom ty s tou tvojí kratičkou mrškou, to bys klidně mohla být i těhu
22. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
Ahoj Jani,no dělala jsem druhý testík a ten byl už úplně bez druhé /,takže nic :frowning2: ,ale s tou mrškou je to divný,bylo to tak krátký a slabý,že jsem v to doufala.Ve středu mažu na gyndu a zeptám se Dr.co a jak... :wink:
Tak doufám,že příště se zadaří nám všem ostatním.Ardi to snad dopadne také pozitivně :slight_smile:
22. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
ali nevim zda je to dobre rečené ale gratuliji k mršce a držim palce at tentokrát vyjde male :slight_smile:
22. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
tak už jsem doma a pěkně vyhpsaná, dneska to bylo zas uplně jiné, no a ta ms je zatím taková nijaká tak snad se do rána rozjede :angry:
22. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
Ali a jak jine to bylo??
22. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
no přidávala tam hodně novejch prvků a taky se hodně zapojovali ruce, ale bylo to prima
22. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak teď jsem dorazila z práce, už to zas začíná :angry: Zejtra zase celej den v autě.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ali, tak aspoň, že tak a v tomto cyklu koukejte naplnit věštbu :slight_smile: Já jdu chrnět, tak pa
22. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
dobré ránko holky, zdravím z práce
23. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ráno, tak dneska není semy první? :slight_smile: No ale, že já budu druhá a takhle těsně, to se mi nestává :grinning:
Jinak už je mi od včera nějak moc dobře, myslím, že mimi to nebude.. jestli mi bude takhle i dál, tak bych si někdy koncem týdne šla hopsnout.. kdy se chystáš?
23. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
no chci jít ve středu, ale jelikož mi není dneska nic moc tak půjdu asi až v páteka pak jdu určitě v neděli a to je dobře že je ti dobře :slight_smile: a třeba to mimí bude
23. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Tak jestli mi bude ok a mimi nebude, tak bych v pátek šla.. udělám teda pro jistotu test ještě v pátek ráno.. Tak jedu makat, papa
23. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: no dneska jste mě předběhli, teď jsem přišla do práce :slight_smile:..zase..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to počasí je děs..je to jak na podzim...šílenýýý
23. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
no mě to ani nevadí, si říkám že dokud nemám dovču tak je mi to celkem jedno že prší, aspon porostou houby :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
no mě ani tak nevadí déšť jako takový..ale jak je hnusně zamračeno, zima a sychravo.... :unamused:
23. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
no stejně s tím nic neuděláme tak proč z toho bejt nasranej :slight_smile: no a u mě se ms rozjíždí takže za dva dny začínám brát clostyl, jak jsi na tom ty?
23. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
no já čekám mrchu zítra nebo pozítří :slight_smile:

no jako nasraná kvůli tomu zase nejsem :grinning: ...ale aspoň trošku by se to mohlo vybrat :grinning:
hlavně aby nepršelo až se budeme stěhovat, to by teda bylo pěkně naprd...
23. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
tak to na tom budeme skoro stejně, tak uvidíme jestli se nám povede, musíme si držet palečky, víš jak se říká,přej a bude ti přáno :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
no skoro stejně budeme :slight_smile:
já ti to přeju moc a i ostatním..tak by to mohlo platit :grinning:
no doufám že to dostanu do pátku, musím 1-2 den na hormonální profil do Gennetu tak abych sem nemusela jezdit o víkendu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
no já ho začnu brát ve čtvrtek no a pak na utz pojedu bud 11den anebo až 15, tak nevim no kterej den bude lepší
23. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
ale zatím nemám žádné příznaky, tak nevím no...
23. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
a ty jdeš teda taky na IUI?....nebo to budete zkoušet přirozeně s Clostilem?
23. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
ty máš asi všecko posunutý díky tomu že máš celý cyklus takový dlouhý co....
mě teda říkala na utz 11 den :slight_smile:
no ale asi lepší jít 2x než to třeba pak propásnout :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
budem to zkoušet přirozeně, pokud fakt budu mít ovulaci tak by se mohlo zadařit i bez IUI, no já uvidím si tam možná pro jistotu zavolám at mi řekne sama,
23. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
já do gennetu ještě chodit nechci, utz mi udělá i ta moje dr. takže nevidím důvod
23. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
jo tak jsem si to pamatovala dobře :wink: ..jojo tak si zavolej a uvidíš :slight_smile:
tak budeme pak očekávat spolu..teda spíš neočekávat mrchu :grinning:
23. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
jo jasně, když ti to udělá tvoje dr tak to je paráda....:slight_smile:

to mě vadí u mojí gyndařky že utz nemá :frowning2:
23. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
jojo asi tak, no já se hlavně těším že budu mít dovču a pojedem pryč takže si budu užívat i klidu a pohody
23. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
a kdy to jedete?..a kam?..teď nevím jestli jsi to už psala...jsem hlava děravá :grinning:
23. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.