• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
11.6. pojedeme do orlickejch hor na chalupu, do lesů a luk, nejbližší vesnice je 3km takže v podstatě mimo civilizaci, ale je tam tak krásně :slight_smile: moc se těším, přes víkend tam budeme se známejma a pak sami :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
to mělo být asi 7 měsíc ne? :grinning:

tak to budete mít parádní dovolenou a odpočinek...:slight_smile:)))
23. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
jé už vím..to je tam jak tam jezdíváš na koníkách že jo :wink:
23. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
jo a jo, jsem nějaká zblblá 11.7. samozřejmě
23. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
ano ano přesně tak :slight_smile: no už se tam moc těším, na to ticho a klid a celodenní pobyt venku
23. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
no to věřím..to bych si taky nechala líbit :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
tojo je to tam parádní, a jsem ráda že tam budeme jen s matýskem sami přes týden :sunglasses: :sunglasses: :wink: bych se ani nezlobila kdyby se mi ovu posunula až na tu dovču :wink:
no a v úterý mě čeká mobilizace kostrče tak ted musím poctivě cvičit abych byla pochválena a ta mobilizace byla k něčemu :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
no to byla paráda kdyby jsi měla zrovna ovu když si tam budete užívat...to je už poloviční úspěšnost zaručena :dizzy_face: :grinning:
tak snad ti to pomůže to cvičení :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
no uvidíme :slight_smile: tak to cvičení pomáhá, to vím, akorát je to běh na dlouhou trat no... ale já jsem trpělivá
23. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
tak když jseš trpělivá tak je to dobře....:slight_smile:
23. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
no kdybych nebyla tak by jsme už asi byli v gennetu jenže si myslím že s těma problémama co jsem měla a mám s tím pánevním dnem by se mi mimouš neudržel, takže pokud se to nepovede normálně tak si tím cvičením zvyšuju šanci že se udrží :slight_smile: no a popravdě je mi trochu líto i těch peněž za IVF když to má stejnou úspěšnost jako mojžíška
23. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
jasný no..je dobře že jsi se do cvičení pustila :slight_smile:

já doufám že nám bude stačit IUI a k IVF ani nedojde.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
jé teď mě přišla sms že si můžu vyzvednou pekárnu :slight_smile:))
23. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
tak večer bude pěkně chlebíček což? :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
huráá..pekárna už leží vedle mě :grinning:
jsem pro ní teď byla :slight_smile:

manžel bude překvapený, jsem mu psala že už jí mám připravenou, ale že pro ní dojeud až zítra když budu končit ve tři, že stejně musím do paláce syner do banky pro smlouvu a bylo by to tudíž na dýl ....
a nakonec jsme tam sjela, protože on tu smlouvu musí taky podepsat a musím jí tam zase odvézt, takže bych tam stejně musela 2x....tak jsme zvědavá jak bude koukat až jí přinesu :D

no a hned jí vyzkoušíme...:slight_smile:..koupila jsem zatím 3 směsy na zkoušku...
23. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
no na vyzkoušení je to lepší, já už si teda dělám sama podle receptů, vychází to tak podstatně levněji :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
jojo to věřím..no až budu mít čas tak určitě budu zkoušet taky sama....ale to vidím až po rekonstrukci :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
:slight_smile: to je jasný :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
:slight_smile:..a jak to jde dneska v práci?...choděj lidi?
23. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
jo docela chodej, když je hnusně tak vždycky choděj :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
tak ti to aspoň utíká viď :slight_smile:

já si teď udělala kafíčko a dělám upomínky.....
23. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
no ještě hodku a půjdu domů takže pohodička :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
jé to se máš....já dneska až do pěti..a ještě pak musím skočit do Baumaxxu pro sádru....
23. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
no mám tak až do pátku a ve čtvrtek celej den volno
23. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
tak to máš pěkný týden :slight_smile:

já s etěším že budu mít v pondělí a úterý dovču...aspoň si odpočinu od práce...a na stěhování se těším...:slight_smile:
a pak další týden je v pondělí svátek :slight_smile:)
23. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
tak už jsem doma a uplně durch, no ani donovi se moc nelíbilo venčení
23. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Kuk, tak jsem se radovala, že budu ve 4 doma a nic.. zapomněla jsem dát hostesce oblečení, tak musim znova do Liberce :angry:
Jinak je mi hrozně smutno, zrovna jsem se dozvěděla, že kamarádka přišla o mimi, min. týden byla na revizi :frowning2: Je mi jí hrozně líto, poslední rok si fakt užila, měla velký zdravotní problémy, byla na to hodně blbě psychicky a když už to vypadalo, že vše bude ok, tak tohle :frowning2:
23. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
achjo to je smutný ardi, :frowning2: mám v okolí taky pár smutnech příběhů , no je to hrůza, člověk si říká jak může bejt život někdy tak nespravedlivej :frowning2:
23. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
jo a jinak jsme prošvihly oslavit že už jsme se prokecali na stou stránku :slight_smile:
23. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
Jj, život je někdy pěkná svině, už jsem se o tom přesvědčila několikrát.. Já si neumim představit, co to udělalo s její psychikou, když už předtím na tom byla blbě.. O víkendu se za ní chci stavit a zkusit jí trochu rozveselit, ale nevim nevim..
Ali, ty jsi v práci? Já šla tak před hodinkou kolem, jsem tě ani nepozdravila, ale nějak mi nedošlo, že bych mohla nakouknout..
23. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.