• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ali, to já taky.. jsme se hezky sešly :grinning:
24. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Semy,chodím k Dr.Novenkový(Macharáčková)
No ardi,nevim,mě zaky přišla stále tak skvělá doktorka,hodně se pacientkám věnuje,ale lnyní zjišťuju,že když si o nějaké ty prášky sama řeknu,že jí to snad vadí,tak mi řekne,že zatím nic nasazovat nebude,až jak dopadne další spermiogr.,což fakt nechápu....já mám teď problém s MS a neudržení mimi a ona začne vždy o spermiogramu.Já nevím,jak jí mám už jinak říct,že potřebuju aby se mi srovnal menstr.cyklus,jedině práškama ne?No nevim,jdu tam příští týden opět na folikulometrii,tak třeba mi je už napíše,ale fakt je hustý,když se člověk u doktora musí doprošovat nějaké léčby,není mi to 2x příjemný :angry:
24. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
když nebudu mít srovnanej cyklus,tak je malá pravděpodobnost,že otěhotnim,neboť mám to vše tak rozházené,že teď fakt nevim,kdy budu mít plodné dny.....jsem z toho fakt na nervy....
24. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
já vím semy...ale já jsem s tímhle fakt divná, prostě asi nemůžu mít normální průběh :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
ali tak zítra je to na tobě,budeme držet palce,ať nakonec testík je pozitivní :wink:
24. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
no to pochybuju :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
no dobře..tak jsi divná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:

sluni ta je fakt divná..místo aby ti to srovnala tak řeší nepodstatné v tu chvíli :unamused:
24. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
přesně tak semy,a to mě právě štve...na spermio měl jít manžel už teď v červnu a ona to z ničehonic posunula až za další 2-3 měsíce a Ms řešit nemíní asi nebo já nevim.No,uvidim,zda se s ní domluvim příští týden,pokud nic do měsíce nenapíše,asi si začnu holt hledat jinou,ač mě to bude mrzet,neboť jinak je opravdu dobrá doktorka,asi si na mě zasedla :wink: :frowning2: ,nebo nevim.Jenže v Jablonci nikde na gyndě nepřibíraj,aspoň o žádné takové nevím... :unamused:
24. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
holky já se dneska tak těším domů....natáhnout se do teplíčka pod deku...se cítím tak divně nesvá jak jsem to dostala..všechno mě vadí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ani na jídlo nemám chuť...
24. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
a proč to spermio posouvala?...to je fakt zvláštní...
já ani nevím jak jsou na tom doktorky...
24. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
24. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Díky semy,no tak když hold se s doktorkou nedomluvim,budu uvažovat o té tvojí....jaká je?
24. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
no já jsem s ní spokojená...jen se tam většinou dlouho čeká, protože ordinuje ještě v liberci tak jí vždycky přijde hodně pacientek....
asi jediný mínus je že nemá utz
24. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
no já chodím k jorgové a ta je opravdu zlatá
24. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
jojo jorgová je vyhlášená po jbc :slight_smile:
24. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
já vím, chodím k ním už od 16ti :slight_smile: no akorát já mám peška, že jsem neměla nikdy brát HA, jenže to ani ona nemohla vědět že to na mě bude mít takový následky
24. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
a kvůli čemu jsi jí neměla brát?
24. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
no proto že mi to takhle zablokovalo normální cyklus, od vysazení ještě furt nefunguju normálně takže to asi moc normální není
24. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
a mě se motá hlavička makovička :confounded: :confounded: bleee
24. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Tak jsem se najedla a je mi zas blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska mám v plánu vůbec nepracovat :slight_smile: Stejně mám pracovní sobotu, tak dneska bude náhradní volno :slight_smile: A v neděli jedeme za Honzy bráchou do Brna do nemocnice, nakonec snad ani nebude mít žádný trvalý následky, jen to bude asi chvíli trvat..
Sluni, jestli ti ten její přístup nevyhovuje, tak bych určitě šla jinam, ještě jsem slyšela chválu na Bittnerovou a ta snad i bere nové pacienty. Je to ale zvláštní, mně zase ty hormony chtěla napsat hned, že mě až překvapilo, že tak brzo..a já je naopak hned nechci..
24. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
ardi.... a testík máš? a počůráš?
24. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Mam, ale až zítra.. s tebou :slight_smile:
24. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ale bojim se.. ani ne toho, že nebudu těhu, ale toho jak mi je, že to bude něčím jiným :unamused:
24. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
neboj, to bude těhu :slight_smile: anebo holt psychika, podvědomí prostě...
a tak já si v lékarně řeknu at mi daj konečně ten dvoučárkovej test :slight_smile:
24. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ali :grinning:
24. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
nebo to tam fixkou předmaluju :grinning: blee to se mi teda ta škeble motá
24. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
ali mě se motala dopoledne....jestli není i tlak zas nějaký blbý....

manžel taky říkal že mě příště koupí on a že si řekne o ty dvoučárkový :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
jojo to bude tlakem já na to docela trpím, sem takovej barometr
24. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
no já docela taky....a k tomu klouby taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Ardi,uvidím,nechám tomu ještě chvíli čas,třeba je nakonec na moje naléhání napíše,i když jak říkám,je mi to už docela trapný si pokaždý o ně říkat a ona nic :frowning2:.Jinak je to ale doktorka hrozně pečlivá,co se týče vyšetření,má i utz vnitřní,i 3D i novej 4D,takže je celkem slušně vybavená.Si pořád říkám,že jsem vždy hold přišla asi v nevhodnou dobu :unamused:
24. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.