• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj Ali, to je divný.. zkus ten testík :slight_smile: My se pěkně vyběhaly a počasí je pro mě ideální :slight_smile: Jen ten úklid jsem dneska nějak nestihla, tak zejtra no..
Ali, kdy má Matěj ty narozeniny? Jsem zvědavá, jak se mu bude líbit dárek :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
30.7. no adneska mi pikous volal at si zejtra přijdu :slight_smile: tak jsem fakt zvědavá
24. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Určitě to bude krásný :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
no a docela přemejšlím nad tím že mu to dám dřív :slight_smile: že ty fotky prstě přidělám na yed do ložnice a bude :grinning: a co ty jak ti je? a co honza na ty tvoje stavy, nic neříká?
24. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
no a já bych zítra měla začít brát ten clostyl, to ted afakt jako nevim :frowning2: chjo to je prostě furt něco, a doufám že ty tam tu druhou / mít budeš :slight_smile: bylo by to super :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
No ono vydržet přes měsíc asi nebude lehký, to chápu :slight_smile: Mně je už zase dobře, tak snad to vydrží. Jen mě pořád píchá v břiše.. Honza by mě hnal po doktorech..
24. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
hmm no kéž by to bylo to těhu, a popravdě myslíš si že to je nebo ne?
24. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
No já o tom dost pochybuju.. ještě jsem si vzpomněla, že jsem měla slabounkou čárku, když jsem měla cystu :unamused:
24. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
no a kolik budeš mít zejtra od ovu? oni tyhle dlouhý cykly jsou pěkně na p...
24. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
No myslim 12dpo podle toho ovu testu, hlenu, bolesti a všeho..
24. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ali, já fakt nevim, chvilku mam pocit, že určitě jo, pak zase že ne..
24. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
hmm no tak to už by to mělo bejt zahnízděný a produkovat hormon, i když třeba jen slabě
24. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ale spíš převažuje ne :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
jj to znám :slight_smile: no těžko radit no, zejtra se to asi rozsekne :slight_smile: buď a nebo...
24. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jj, aspoň bude klid.. Ale když ne, tak doufám, že aspoň ms přijde sama, jestli byla ovule, tak by snad měla a co nevidět..Tak já ještě musim jet dovést hostesce věci na ochutnávku.. kdyby si šla zítra odpol. do Tesca, tak si můžeš dát smaženou mozzarelu :slight_smile: Ještě pak přijdu..
24. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
mmm no tak já to zvážím s tím tescem :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Tak jsem zpátky, pěkně jsem zmokla.. Zítra vezu Honzu na 6tou do Jablonce, tak testovat budu brzo
24. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Dobréé ránko....:slight_smile:
kde s etouláte holky?....ali asi vyspává..má dneska volno jetsli si dobře pamatuju..a ardi už je po testování předpokládám..tak jsem zvědavá na vaše testíky doufám dvoučárkové :dizzy_face:
25. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
já toho zvládla plno ještě před prací..byla jsem v gennetu na krvi na ten hormonální profil..výsledky budou zítra..
25. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
a ještě v bance s e smlouvou a pro baterii do kuchyně co už máme dávno zaplacenou je jí pořád neměli...tak jsem spokojená..ale jiank je mě blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
25. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky,zdravím....
Ahoj semy :wink:
Holky,tak jak dopadli testíky,ardi,ali.haloooo,jsme zvědavé :slight_smile: :slight_smile:
A co asi medvide,jak na tom asi je???snad už nekrvácí...... :unamused:
25. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
ahojky sluni :slight_smile: jak je?

taky jsem zvědavá na holky a oni nic...se neozvou :angry: :grinning:
25. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Ahoj,no tak docela to už jde,i když,když pomyslim,že jsem měla už mimi v sobě,je mi to líto,že se neudrželo :frowning2: :frowning2: .Hlavně nevím příčinu proč? Dr.mi ani nedělala žádnej hormonální profil,takže nevím,zda mi chybí nějakej hormon pro udržení plodu,zřejmě jo...ona to spíš hází na slabé spermie,ale tomu já nevěřm.Manžel má od ní předepsané kapky a léky,které prý do dvou měsíců užívání zlepší spermie a on už je bere přes 2měsíce.Těžko říct,proč se to vše stalo... :pensive:
A co u tebe nového,četla jsem,že jsi koupila domácí pekárnu,tak to musí být pečivo jedna báseň co? :wink:
25. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
a on předtím už byl na spermiu že mu rovnou dává léky?

pekárna je suprová...během prvních 24 hodin co byla doma se už upekli dva chleby a jednou bagety....jsme rádi že jsme jí koupili, myslím že poběží hodně často :grinning: :grinning:

jinak jsem byla ráno na krvi na ten horm. profil, tak doufám že výsledek bude dobrý stejně jako na podzim...
odpoledne si do toho gennetu ještě musím zavolat a objednat se na utz na 11DC aby určili kdy máme přijít audělá se IUI...
25. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
jo jo už byl před 2měsícema právě na spermiogr. a vyšel tak,že to má na 45% dobrý,ale moje doktorka mi řekla,že přirozeně se nám sice podařit může počít,ale je tam hrozně velký riziko potratu mezi 6-10týdnem,že jestli to nechceme radši zkusit rovnou na IUI,ale nechápu proč,když přirozeně to jít normálně může a taky doufám,že se to snad příště už udrží....a pokud ne,tak to budu řešit až na to přijde řada....
Tobě držím palce,ať profilek máš na jedničku.
Holky na nás asi kašlou.... :wink:
25. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Já jinak teď opět začla chodit na folikulometrii,tak doufám,že vše bude opět probíhat tak jak má,sliznici jsem měla prý vždy krásně narostlou,ovulace probíhala,sice později až 19DC,ale probíhala,minule dokonce 2krát během jednoho cyklu,což mě překvapilo,ale prý se to stává...
25. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
no myslím že hp bude v pohodě :slight_smile:...
ali je asi ještě na houbách :slight_smile:
a ardi nejspíš někde jezdí :slight_smile:
tak snad se brzo ozvou.....
25. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
doufejme......... :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, ráno jsem to nějak nezvládla, teď bylo zase plno práce.. Každopádně jsem testovala a ještě než doběhl limit, tak přišla ms, takže ani nejsem zklamaná, protože mám velkou radost, že přišla sama bez vyvolávačky.. a navíc 12 dní po té předpokládané ovu a vzhledem k tomu, že vždycky jsem mívala ms 12 dní po ovu, tak to asi fakt bylo ono :slight_smile: Takže začínám brát bylinky a snad se to upraví, tenhle měsíc na utz chodit vůbec nebudu.. Jinak včera už mi bylo celkem ok, tak snad to vydrží a nebudu muset po žádných doktorech..
25. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
ardi tak to je fajn že se ti to urovnává...:slight_smile: a bylinky určitě taky pomůžou :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.