• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
to byla rychlovka ali :slight_smile:..kde pracuješ vlastně ty?
27. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
bzdlím v centru lbc a pracuju v OC Nisa v knihkupectví
27. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahá :slight_smile:..tak to jsme teď kousek od sebe..já pracuju na Horákovce kousek za teplárnou :slight_smile:..jaký to je v knihkupectví?
27. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
Semy, v Tilii? Ali, tam nemáte moc výběr těhu knih :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
Já měla jet dneska na celý den do Krušovic na školení, ale na poslední chvíli to zrušili, tak mam dneska asi volno..
27. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
ardi, tys tu byla? no my tady máme tak od všeho něco, jelikož mít tady vše je nereálné tak se spíš snažíme hodně knížek objednávat přímo na objednávku pro zákazníka
27. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Byla, několikrát, ale pro těhu knihy jsem nakonec musela do Globusu a tam jsem nakoupila.. ale tam to mají o dost větší.. Vidíš, to mě nenapadlo, že byste mi to objednali :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
ardi ne ve Vele..:slight_smile:..jsme o kousek dál, v areálu Stavokombinátu :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
práv, že naše prostory tak velký nejsou a nejde tady mít všechno :wink: chjo, já mám asi teplotu :unamused:
27. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
Aha, tak to neznám, ale to asi nevadí :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
ardi :slight_smile:..to neva :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
ardi ty jsi taky z Liberce?
27. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Semy, já bydlim na Smržovce.. Ale v Liberci jsem taky bydlela :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
aha, tak to jo...:slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
teda tady je dneska pěkně mrtvo, co já tady budu dělat až do večera teda jako nevim
27. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
budu asi celý den na netu :slight_smile: anebo bych si mohla číst ne? :grinning:
27. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky,
vítám nově příchozí. My se chystáme za chvilku na plavčo s mládětem, tak se už moc těším.
Ardi: Ptala jsi se, proč si myslím, že k vám do diskuze moc nepatřím. No, protože už jednoho človíčka mám a nechci, aby vám z toho bylo smutno :slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
janula28: smutno nám nebude, naopak budeš pro nás inspirace :grinning:
27. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
ali ...a co kšefty?....je to asi teď slabší co....co říkala kamarádka tak v nise je dost mrvo...ona dělá dole v tý kavárně :slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
ahoj janulo...díky za přivítání :slight_smile:
a jojo, jak říká alienka nás povedeš aby jsme na tom byli stejně :slight_smile:)
27. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jani, taky myslím, že je blbost, že by si sem nepatřila.. Aspoň tu budeme mít zkušenou poradkyni :slight_smile:
Já měla jín na pohovor na managera kavárny v Nise, ale nakonec jsem tam ani nešla..
27. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
no kamarádka tam je teď vedoucí :slight_smile:...je tam spokojená, prý super práce...ale mě by asi vadilo tam být takhle pořád..tím že je tam pořád otevřeno...už jsem si zvykla že mám víikendy a všechny svátky volné :slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
Já si pak říkala, že by to dopadlo tak, že bych tam nejspíš sama obsluhovala a to se mi nechtělo.. Já teda teď pracuju většinou i o víkendu a svátky, ale zas mam dost volna jiný dny a můžu si to dost přizpůsobit, tak mi to nevadí..
27. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
no je to slabší ale zas tak strašný to není, dal se čekat že to teď bude mrtvý, no snad bude líp
27. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
no mě by nevyhovovalo hlavně to, že když by manžel byl doma tak já bych tvrdla v práci..takhle to máme ideální, děláme tak na stejno a vyhovuje nám to oběma :slight_smile:)

a ty kde děláš?
27. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
Já dělám regionálního manažera v sales promotion agentuře.. znamená to, že zajišťuju prezentace a ochutnávky v severních čechách, takže mám hodně flexibilní pracovní dobu, pracuju podle toho, kdy běží akce a pracuju z domova + jezdim po regionu..takže já nikde netvrdnu :slight_smile: Jen někdy o víkendu musím zajet zkontrolovat hostesky, vyzvednout stánek apod., ale to většinou jede manža se mnou a spojíme to s nějakým výletem.. takže pohoda..
27. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
jé tak to máš super prácičku :slight_smile:))..to by mě taky bavilo :slight_smile:))..tak to máš určitě lepší než kdby jsi šla do té kavárny....:slight_smile:..myslím že i finančně...
27. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
To určitě mám, do té kavárny jsem chtěla jít, když to vypadalo, že mi neprodlouží HPP a musela bych na ŽL, ale dopadlo to dobře :slight_smile: Jen je teď docela málo akcí a tak se někdy nudim..
27. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
aha, tak to je dobře že ti to prodloužili :slight_smile:))....tak snad se akce zas rozjedou, počasí už je pěkný..:slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
ardi: a na kolikátou jdeš k té doktorce? ať na tebe můžem myslet
27. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.