• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
A kdy mu to teda dáš?
25. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
asi dřív :slight_smile: nechce se mi to tady nikde schovávat :slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Dřív jako třeba dneska? :slight_smile: Mně je zas nějak blbě :frowning2:
25. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
no uvažuju o tom :slight_smile: jak blbě? chjo čoveče to není normální :frowning2:
25. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
No jako na zvracení pocit.. Ach jo, už jsem myslela, že mi je ok.. Jestli to třeba není od tý ms, když je po takový době a dost silná, nebo nevim, jinak je mi ok, dejchám v pohodě, všechno v pohodě, jen mam pocit, že se po :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
tak jsem te´d volala do gennetu na objednání na ten utz..11dc sice vychází na příští sobotu, ale sestřička říkala že nevědí jestli budou pracovat, tak mě zatím objednala na den před, tedy pátek po poledni a ve čtvrtek mám ještě zavolat že kdyby pracovali tak se domluvíme na sobotu :slight_smile:
25. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
Semy, oni tam někdy jsou i v sobotu? že třeba na spermio se dá i v sobotu? nevíš?
25. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
no asi tam bývají :slight_smile:...myslím že tam jsou podle toho kolik potřebuje lidí tam přijít..ale na spermio nevím teda...
25. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
no to spermio ti o víkendu asi neudělaj, podle mě o víkendu jsou tam jen kvůli těm utz.. no já taky přemejšlím jestli mám jet už v pátek anebo až v úterý
25. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
jdu vařit kyselo s houbičkama
25. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
No já řeknu Honzovi, ať to nějak vymyslí a objedná se.. Stejně je čas, tenhle měsíc nemam v plánu na gyndu jít vůbec, když ms přišla sama.. Měla jsem se objednat na 9dc na utz, myslíte, že bych jim měla dát vědět, že nedorazim nebo tam zajít a říct jí, že bych to chtěla ještě nějakou dobu neřešit a nebo se prostě neobjednat.. ?
25. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
ardi bych tam asi ani nevolala když nejsi objednaná tak je to jedno asi...

já bych právě šla radši v pátek pokud v sobotu nebudou..nerada bych aby jsme to propásli ten správný čas...
25. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
díky za upozornění :slight_smile:

já už to zaregistrovala na beremku :slight_smile:
25. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
holky tak já mizím..tak papáá zítra :slight_smile:
25. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Tak do 10000 máme ještě daleko :slight_smile: Byla jsem s hafanama na procházce v lese a u nás teda ani houba a borůvky ještě nedozrálý. A už mi je zase dobře, juchuchu :slight_smile:
25. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
Sluni, už se ti ozvaly z té Naděje? Psala mi kamarádka, které jsem tyhle bylinky poradila, neměla vůbec ovulku, ms bez vyvolávačky nechodila a ještě asi nějaký problém, dr. jí řekl, že přirozeně pravděpodobně neotěhotní.. začla brát tyhle bylinky a po dvou měsících je těhule :slight_smile: Já tomu moc věřim, tak snad to i tobě pomůže..
25. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
Kde jste kdo? Ali předává dárek? :slight_smile:
Honza teď přijel novým autem a super, nová oktávka 1,9 tdi v nejvyšší výbavě a i k soukromýmu užití, takže paráda :slight_smile: Á tchýně zas napekla věnečky, tak jdu na ně.. a zítra to vyskáču, už se moc těšim :slight_smile:
25. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
ahoj,jsem tady,dokud je ještě PC volnej... :wink:
ardi jo dnes mi zrovna odepsali,ale teda ta cena mě docela zarazila,chtěj nějak moc,necelých 700,-Kč za směs,to by mě zajímalo,kolik toho je v množství,nevíš?Měla jsi to taky tak drahý? :angry: ...Máme teď docela nečekané výdaje s autem,takže prachy jen lítaj.... :frowning2:
25. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
Sluni, já mam kůru za nějakých 600 Kč + 110 Kč za mateří kašičku, poprvé jsem platila kolem 1000 Kč, ona se ta kúra užívá postupně, takže to je třeba na 3 měsíce přesně si to nepamatuju. Ale fakt mi to pomohlo, takže mi to nepřijde moc
25. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
A jaký bylinky ti napsala?
25. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
Když se podíváš na jejich stánky, tak tam najdeš přímo ty jednotlivé lahvičky a ceny, není to směs, ale každá zvlášť, napřed bereš 3-4, pak něco přidáš atd.
25. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
aha,tak na to já ještě moc nekoukala na těch jejich stránkách.No a napsala mi: ptačí jeřáb s biopolem,lékořici,dub,černý rybíz-maliník s biopolem a měsíček za 660,-Kč+poštovné...Takže koukám ty ceny jsou teda normální :wink: ,no tak to tedy asi vemu.
25. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
A asi i břízu, ne? Tou se začíná.. Já začínám bříza, ptačí jeřáb, lékořice, pak aronie (to mam na štítnou) a pak černý rybíz-maliník.. Taky si můžeš objednat jen jednotlivý bylinky, na stránkách píšou, co je na co..ale řekla bych, že ty kúry jsou účinější..
25. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Kde jste kdo? Ali, jsem zvědavá, jestli bylo předání fotek a jak dopadlo.. :slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
ardi,břízu tam napsanou fakt nemám,tak ti nevím.... :unamused: :confused:
25. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz
Sluni, tak asi být nemusí, já myslela, že je na začátek vždycky, ale asi ne.. Co jsem tady hledala na koníkovi, tak to holky chválej..
25. čer 2009 ve 23:40  • Odpověz
Tak sluni dobrou noc a semy a ali dobré ráno.. Zítra tu nebudu a asi ani v sobotu, možná ani v neděli. Tak kdybysme se neviděly, tak hezký víkend. Ali, my se asi uvidíme v neděli na trampolínách, teda jestli to zítra přežiju a v neděli z Brna stihnu..
25. čer 2009 ve 23:44  • Odpověz
Dobré ráno...

díky ardi za večerní pozdravení :slight_smile:
26. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
ahojky holky, my byli včera na muzikálu večer, matějův bráška tam hrál v orchestru :slight_smile: jinak fotky se mooooc líbily, jinak máme umrtí v rodině, odešla nám základní deska u pc :grinning: :grinning: matěj je z toho celej zoufalej :slight_smile:
26. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.