• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
jojo už jen chvilišku :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
no tak já to balím...tak přeju hezký vikend...zítra si asi doma zapnu počítač když budu sama tak zítra papá
26. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj, tak hlásím, že jsem trampolíny přežila :grinning: Tak myslím, že už jsem v pořádku a jdu na pivo :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
hezké odpoledne přeji :slight_smile:

tady ale nikdo nenííí :slight_smile:

tak tu dnes balím kuchyň a večer jdeme převzít byteček :slight_smile: tak zítra a v pondělí nastane velké stěhování :grinning:
27. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahojik holky jak se mate??ja jsem nejaka zlamana...mam ted nejak moc starosti.. :frowning2: mam babičku v nemocnici a tak tam každy den jezdim a docela mě to unavuje musela sem uklizet a ted cele odpol jsem ležela a co vy??
semy koukam stšhovani začne v plném proudu že?
27. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
ahojky medi :slight_smile:
to je mě líto že máš babičku v nemocnici :frowning2: je to vážné?

a co to krvácení jak jsi měla?..je to už lepší?

no stěhování se rozjede no..teď od rána balím kuchyň, ale necítím se zrovna nejlépe, asi jak beru ten Clostil tak mě docela dost píchá v levém boku, tak posedávám...ale už to mám skoro všechno zabalené :slight_smile:
to by člověk neřekl kolik má v kuchyni věcí :grinning:
27. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
ahoj semy... no mela malou mrtvici ale jde to pomalu se to lepší musi ale cvičit :slight_smile:
jinak krváceni docela dobré uklidnilo se to tuki tuk :slight_smile:
no jo nekde sem četla že to muže byt nejake problemy od clostilu ale neboj určo to zabere a brzy bude mimi :slight_smile:
27. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
no já s tím počítala, že se to nějak projeví :slight_smile:..jen to teda zrovna tak vyšlo na to stěhování..ale zase díy tomu na to nemám moc čas myslet..tak to třeba i pomůže :slight_smile:

tak doufám že bude babička brzo v pořádku :slight_smile:
a to je dob ře že se ti to krvácení uklidnilo....:slight_smile:
teď už si budeš užívat těhu :slight_smile:
27. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
děkuju za podporu snad bude vše v pořádku jak s malym tak s babičkou...
27. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
určitě :slight_smile: držím pěsti :slight_smile:

a kdy jdeš k doktorce?
27. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
jdu v utery :slight_smile: docela se těšim doufam že to bude ok
27. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
Tak už máme byt !!!!!!...prázdný ale náš :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj, teď jsme dorazili z hospody, asi dvě hodiny jsme hráli air hockey a je to snad náročnější než trampolíny :grinning: V 7 odjíždíme do Brna za švagrem do nemocnice, to jsem zvědavá jak vstanem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak hezkou neděli.
Stáni, v úterý budu taky držet pěsti, určitě bude vše ok :slight_smile:
28. čer 2009 v 00:59  • Odpověz
ahoj holky,zdravím vás všechny po víkendu
29. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj, dneska jsem si trochu pospala :slight_smile: Jak bylo včera na jumpingu? Já jdu dneska na Martu..
Teď si musim sjet k obvoďačce do Jbc pro léky a pak zase makat a makat, ale tenhle týden bude asi poslední a pak klídeček :slight_smile: Jo a z air hockeye mám pěkně namožený záda
29. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
bylo to fajn včera, jsem ze sebe aspon odplavila zbytky alkoholu ze sobotního věčírku :grinning: no a dneska práce a večer jedu do mb
29. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Já taky jedu večer do MB :slight_smile: Jak jedeš, v kolik? Já jedu po trampoškách po 18.30, kdybys třeba chtěla hodit..
29. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
no já bych jelůa busem v 17:30 ale teda pokud budeš mít cestu tak se nechám svézt kdyby ti to nevadilo, to by bylo prima :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Jestli to není pozdě, tak tě vezmu.. a nechceš jít třeba taky od 17:30 na trampošky a pak bysme jely?
29. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
no tak změna, poveze mě táta a na trampošky se mi dnes nechce, včera stačilo :slight_smile: :grinning: ale i tak jsi hodná
29. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
29. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
a nějak mi není nejlíp, asi po tom clostylu :unamused:
29. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
No to věřim, že po tom ti může bejt blbě.. :frowning2:
Já vymejšlim Honzovi dárek k narozeninám a nějak nevim.. Chtěla jsem mu (nám :slight_smile: ) koupit kanoi, udělat na ní logo Betmeni.. ale nové plastové stojí min. kolem 14000 a to se mi teda dát nechce, navíc jsem už koupila tu dovolenou, tak jsem myslela mobil, ale to se zas bojim, že nevyberu, co on by chtěl.. Nebo je možnost nic, on bere tu dovču jako dárek, ale já zas něco koupit chci a chci mu to schovat jako kešku :grinning: Musim něco vymyslet no.. Nějaké nápady? :slight_smile:
29. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky,zdravím všechny při pondělku :slight_smile:
Tak já dnes byla na gyndě a už jsem opět na dr. najela,zda mi tedy napíše nějaké ty prášečky :slight_smile: na případné udržení mimíska,kdyby se nám opět zadařilo a naštěstí jsem se dnes s paní doktorkou konečně domluvila a ona mi je napsala.Takže mám brát3-17.den cyklu Estrofem,5-9.den clostilbegyt a 17.-25.den utrogestan.Kdybych prý ale chtěla můžu zkusit i místo prášků bylinky Femigard,ale prý buď jedno nebo druhý.Řekla,že po Femigardu tam prý měla už moc těhulek,tak teď nevím a jsem na vážkách.Ten Femigard už mám doma týdena teď teda nevim.Holky,co myslíte,že je lepší?????
29. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
tak záleží na tobě, pokud reaguješ dobře na hormony tak ty prášky jsou podle mě jistější
29. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Sluni, já za sebe jsem určitě pro bylinky.. :slight_smile: A když nepomůžou bylinky, tak teprve potom bych si nechala napsat ty hormony.. Ale vy už se snažíte dýl než my, tak nevím, co bych volila na tvém místě.. ale asi bych ten femigard zkusila, i tady ho hodně holek chválí.. No hlavně, že jste se s dr. dohodly a teď se musíš nějak rozhodnout..
29. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
No já právě al s hormonama vůbec ještě zkušenosti nemám,takže nevím co je lepší,ale asi bych nejdříve zkusila asi taky ty bylinky,jak říká ardi a uvidim,jak zaberou třeba ty a kdyžtak hormony můžu nasadit vždycky,když se nezadaří ani po femigardu.Nevíte,kde je tady na koníku nějaké to téma na ten femigard?pokud tady teda je.Nemůžu ho najít :frowning2:
29. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
Sluni, přesně tak.. hormony můžeš nasadit vždycky. Já femigard měla, ale nějak jsem nezvládla ho užívat a půlka mi zbyla, teď mam ty z tý nadějek, tak zůstanu u toho.. Jinak přímo o femigardu jsem taky téma nenašla, četla jsem o něm v různých diskuzích, spíš náhodou, ale jen o něm asi nic.. Ale mam pocit, že tu to téma bylo, tak nevim..
29. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Dobré ranko holky tak jsem vas dočetla...jinak kontrola dopadla na 1 snad to takto bude pokračovat i nadále :slight_smile: jak se jinak mate??
30. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj Stáňo, já jsem si říkala, kde se touláš.. no našla jsem tě v druhé diskuzi :slight_smile: Gratuluju moc ke kontrole, určitě tak dopadne každá další :slight_smile: To je super, že tu konečně máme mezi sebou někoho s tt, hned to líp vypadá :slight_smile: A kdy jdeš na tu endokrinologii? Já se mám pořád pracovně, teď mě čeká úklid a inventura skladu, dneska všechno konečně odvezou.. a pak budu tak 3 dny dělat vyúčtování a bude klid, čekám tak aspoň měsíc, že nebudu mít co dělat :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.