• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Jo a Honzu jsem včera snad dokopala, aby se konečně objednal na to spermio, tak tam snad tenhle týden zavolá.. A pořád nevím, jestli mam chodit tenhle měsíc na ten utz nebo se na to vykašlat uplně a aspoň měsíc mít klid?
30. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Krásné poledne holky :slight_smile:
tak zatím se nám počasí drží,tak doufám,že vydrží nepršet.
Jinak medvide gratuluji,že u Dr.bylo vše v pořádku a držíme palečky i nadále,aby krásně mimi prospívalo :wink:
Ardi,jen sděluji,pokud to nevíš,na gyndě u naší Dr.mají celý červenec dovču.Budou až 3.8.09.Říkala mi to jak doktorka tak sestřička.Tak nevím nevím,jak s tím ultrazvukem.Ale zastupuje jí Pavlásek a nebo porodnice JBC. :wink:
30. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Sluni, díky za info, tak je rozhodnutí jasné, léto si užiju bez utz a bez nervů :slight_smile: A doufám, že příště tam půjdu už jako těhule :slight_smile: U nás je hrozný vedro, já dávám před barák dohromady všechny věci z ochutnávek na odvoz a je to na chcípnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
ahoj holky, tak sem se ted vrátila z mb a ta ranní mobilizace kostče teda nebyla nic moc, bolí mě ted všechno a je mi ouvej :frowning2: :unamused:
30. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
co tady nového? :slight_smile:
30. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Stáni, moc gratuluji že je vše v pořádku s mimískem :slight_smile:
30. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
No mě s tou dovčou teda na gyndě docela naštvali,já teď měla chodit na tu folikulometrii a byla jsem jen jednou min.týden a pak už říkala,že to nemá cenu,že mají stejně dovču,ať dělám ovu-testy :frowning2: ,takže se na ně budu muset ohl.ovulace spolehnout a doufám,že vše bude probíhat tak jak má.Pavlásek utz nemá,takže tam se ani nemá cenu hnát. :unamused: Ardi teda to ti nezávidim,ale já bych teď docela něco ráda ochutnala :grinning:
30. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
ali ahoj,takže to asi dnes pěkně bolelo co?dle co píšeš :unamused: ,já na to napravování měla taky jít,ale moje mamka mi řekla jak to dělaj a že to bolí,tak se tomu bránim :confounded:
30. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
no to samotný rozmasírování moc nebolí spíš je to nepříjemný, no a pokud tam něco zatuhlýhoo je tak to krapet bolí, ale potom se to nějak rozleží a bolí mě celej člověk, no je to prej normální reakce, můžu bejt ráda že třeba nezvracím..
30. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj Ali, to ti teda nezávidim, ale zase to k nečemu je a určitě brzo budou výsledky :slight_smile: Tak se z toho vyspi a bude líp.
Sluni, tak to chápu, že tě naštvaly, ani to nedaly vědět nějak moc dopředu a ještě maj záskok bez utz, to je na nic.. A do nemocnice na utz chodit nemůžeš? Já budu taky spolíhat na ovu testy, to měření teploty nějak nezvládám :slight_smile:
Jdu zas makat, kouknu sem vždycky jen když musím jít po hosteskách umít nějaké nádobí :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
uposlechnu tvé rady a jdu si hajnout na chvíli
30. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojik holky moooc děkujem za gratulece ale pěsti držte nadale diky...
ardi ani se neptej včera sem si nechala nabrat tsh a t4 jak jsem mela doporučeno a dnes tam jdu ráno volat a ona ma do 13 dovolenou tak se tam stavim asi 15 teho to jdu na gyndu na kontrolu tak uvidime co mi řekne když mam přes 14 dni stare odbery,..ale snad to vadit nebude :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Stáni, to určitě vadit nebude, pokud vím, tak hladiny těhle hormonů se mění až po několika měsících, za 14 dní se nic moc nezmění.. A to ti včera neřekla, že má dovolenou? A co vlastně ty a práce? Pracuješ nebo jsi doma?
Ali, ještě chrníš? :slight_smile: Já mam inventuru hotovou, vše připravené na odvoz a jsem docela zničená.. Potřebuju zajet do Jablonce, ale v tomhle počasí se mi nikam nechce
30. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
ahoj, už jsem udělala přesun do práce, a aani sem neusnula :frowning2: jo a nepůjdeš ve středu na jumping? na katku? já musela zrušit pátek, to mám odpolední
30. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
Ali, na Katku se mi nechce, měla jsem rezervaci na pátou, ale nakonec jsem to přehodila na dopoledne, to se mi hodí víc.. Je v Liberci taky taková bouřka? Nám to pořád vyhazuje proud a pes mi tu leží na klíně a hrozně se klepe :frowning2:
30. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
no já se tam jinak nedostanu, nebo jedině ve čtvrtek, no a tady to děsně blejská a ještě neleje ale brzo bude
30. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
Tak to přichází od nás, tady už se to zlepšuje.. Já ve čtvrtek nemůžu, jedu do Ústí..
30. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
hmm no tak asi nic no :slight_smile: task snad se sejdem jindy :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
Příští týden už bych měla mít málo práce, tak budu moct podle tebe :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
tak to pujdu v pondělí a pak asi středa dopoledne a to bude asi vše :unamused:
30. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
To se ještě dohodneme, ve středu teda moct nebudu, jedu do Prahy nechat se ostříhat a vyzvednout si mámu, jede k nám na návštěvu.. Takže asi jedině to pondělí
Ta bouřka se zase vrátila, chtěla jsem jít se psama, otevřu dvěře a šílená rána snad přímo před barákem.. tak jsme ven nešly a Nikita je teď dole u tchýně, narvaná za ní na křesle :slight_smile: A mají i vevnitř venkovního psa, kterej se taky bojí, jenom Bobinu nějaká bouřka nerozhodí :slight_smile:
30. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
no pěkný, mě matěj pěkně zmokne až pojede dom na kole
30. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
To bych se bála v tomle vlízt na kolo.. :unamused:
30. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
no pochybuju že ho tam nechá a pojede busem
30. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
Ardi ja sem s ni nebyla domluven akdy se odebrat víš??mě odpebiraly včera holky v práci...jiinak do práce nechodim jsem na dovolene zatim a až si doberu celou dovolenou tak budu naPN...je to o hubu pracovat mam tam akurád nervy atd..
30. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
no tak aspon budeš pěkně v klídku doma vid? a užiješ si těhotenství :wink:
30. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
ali doufejme :slight_smile: hlavně když vše bude pokračivat v pořádku a male se narodi zdrave
30. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
jojo to je to nejdůležitější
30. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

Tak ŽIJEME !!!!!

....jsme totálně vyčerpaný, bolavý, unavený..ale hlavně přestěhovaný....
bylo to fakt náročný..včera...začali jsme v sedm a skončili večer v devět....pak jsme ještě stavěli postel, aby jsme měli kam složit naše unevný těla :grinning:
dneska jsme se snažili aspoň trošku poklidit, něco malinko vybalit....ale no kuchn mám maličko vybalenou, hlavně je čistý wc..to byla první čistá místnost ..no koupelnu potom....
ale máme fakt dost..zítra si půjdeme do práce odpočinout.... :sunglasses:
30. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
je tu něco nového?....
30. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.