• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj semy, tak gratuluju že jste to zvládli, je to makačka, ještě si to taky pamatuju, jsem tejden makala jak barevná doma než jsem to měla vše tak nějak uklizený a tak :slight_smile:
no hlavně že už to tam všecko máte :slight_smile:
30. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
ahoj semy tak gratuluji k bydleníčku :slight_smile: je to makačka ale ted to bude už jen radost... :dizzy_face:
30. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
já měla dnes mobilizaci kostrče a není mi nic moc potom :unamused: ale ono bude zejtra líp :wink:
30. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
díky holky:slight_smile:...medi ještě nás čeká rekonstrukce, takže na klid a radost si ještě počkáme :grinning:
ale hlavně že už jsme tu :slight_smile:
30. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj semy, tak to je super, že už bydlíte.. já nějak nepostřehla, že se máte stěhovat už teď, tak jsem si říkala, kde se touláš.. a ty si zatim pěkně makala :slight_smile: My se za poslední 3 roky stěhovali 3krát, tak si to umim představit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Medi, to je rozumný, určitě je lepší být doma v klidu, já kdybych toho měla jako teď v květnu a červnu, tak bych určitě šla hned na PN, ale jinak mám v plánu pracovat dokud to půjde, dr. mi PN napíše kdykoliv kvůli tomu co dělám za práci..
Ali, koukám, že už máš rezervaci na pondělí, tak se hned přidám, včera byla Marta dobrá :slight_smile: A jak ti je, už líp?
Holky, co někdy nějaký ten srazík, někde posedět, pokecat? Ale pokud možno až v druhé polovině července, až budu mít nějaké peníze :slight_smile:
ali tak ti mobilizace dala zabrat..snad to bude už zítra lepší.....
já beru teď večer poslední clostil..naštěstí ho snáším dobře....:slight_smile:

ahoj ardi :slight_smile:...teda 3X to by mě zabilo :grinning:
30. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Kecám, jen dvakrát, 3krát to bylo za posledních 8 let.. Ale potom to bylo 2krát v jednom roce :grinning:
30. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Semy a vy teď jdete na to IUI nebo se snažíte sami?
30. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
no semy trápila mě tam pěkně, no a srazík, nejsem proti ale já jedu od 11.7. do 22.7. pryč tak jedině až pak :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Tak klidně až pak, já stejně do té doby nebudu mít moc času.. :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj snažilky zdraví vás snažilka sousedka z Liberce :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahojky, taky tě zdravíme :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj dvojce, někde jsme se už viděly, asi v únorovkách :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
tak už jenom chviličku a pomažu do postele
30. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Tak dobrou noc :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
ardila :né chodím na Gennet Liberec a Spolubojovnice taky se snažím otěhotnět ivf a prodávám v kočárkách někdy radím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
ahoj dvojce,vítám tě mezi námi :slight_smile:
Semy,tak už jsme konečně sousedky jo?super :wink: ,tak gratuluji k přestěhování a přeji příjemné bydleníčko a jen a jen dobré sousedy. :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Semy,tak koukám na fotečky a byteček vypadá moc pěkně a velikej :wink: ,My se stěhovali v prosinci,takže mám tu dřinu taky ještě v čerstvé paměti,fujky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,doufám,že se už dlouho stěhovat nebudeme :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
tak jsem zas tu..jsme se trochu najedli a ještě jswm zas něco uklízela....

ahoj sluni :slight_smile:..jojo už jsme sousedky :slight_smile:)))))
a díky všem za gratulace :slight_smile:

ardi jdeme na IUI....v pátek jdu ulrazvuk aby se určilo kdy máme na to přijít..to budu 11 DC :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Semy, tak budu moc držet palce, určitě to vyjde!! :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
ardi díky moc..taky doufám :slight_smile:..všechny výsledky jsme měli dobré nebo výborné..tak snad jo no :wink:
30. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Tak to prostě vyjít musí, Stáňa to rozjela a teď už to půjde, do konce léta tady nebude žádná snž a basta :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
No jasně...:slight_smile: Stáňa nám to tu protrhla a teď už to pojede :wink:
30. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
semy, určitě to klapne :slight_smile: a já jdu taky v pátek na utz :slight_smile: tak uvidíme, doufám že se taky dočkám nějakejch dobrejch zpráv :slight_smile:
30. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
ali no tak nám to opravdu vyšlo na stejno..tak snad dopadneme obě dobře :slight_smile:

tak jdeme spát..tak dobrou noc a zítra v devět jsem tu :slight_smile:
30. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
dvojce vitej mezi nama :slight_smile:
jinak co se tyce sraziku tak beru klido beru tu druhou polovinu července...
a jak pises že sem to tu prothla tak se koukejte nektera pridat a stale nam držte pesti at pekne rosteme :slight_smile: a jsme jen siloučcí a zdraví
30. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
Taky jsem měla jít v pátek, ale nejdu.. tak teda ultrazvukovou trojku nedáme no :grinning: V pátek přijede kamarádka z Ústí, kterou jsem dlouho neviděla a hádejte kam jdeme.. na trampošky :grinning: Ale pak si jdem i sednout..
Stáni, držim uplně všechno a určitě vše bude ok :slight_smile:
Já ještě pracuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz
já jdu hajat, už sem ko, tak zítra papa
30. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
Dari dekuju moc za sebe i prcka snad to vse dobre dopadne :slight_smile:
ali dobrou
30. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.