• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Tak jsem dodělala výkaz a mam za červen odpracováno skoro 200 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vzhledem k tomu, že jsem byla na dovolený, tak je to dost, průměr 12 hodin na pracovní den, uff, ještěže je konec a bude chvilku klid :slight_smile: Ale zase dostanu spoustu peněz za cesťák, tak si to volno budu moct pořádně užít :slight_smile: Tak já jdu spát, abych ráno vstala na hopsání, dobrou noc :slight_smile:
30. čer 2009 ve 23:53  • Odpověz
dobré ránko, no ardi musim uznat že seš pracant :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
ahoj holky...nějak jsem neměla od rána čas ještě napsat....se tu za ty dva dny moc navršili papíry tak jsem tu musela udělat...
teď kolega konečně vypadl na dovolenou..ráno jsem tu byla půl hodiny a hned jsem kvůli němu byla nasratá... :unamused:

bych radši byla doma....

ardi teda ty makáš jako ďas :grinning: ...si teda zasloužíš volno :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem nás nějak přehlídla a nemohla vás vůbec najít, už jsem byla na 5tý stránce a myslela jsem, že nás někam přesunuli..
No já měla dneska noc.. nakonec jsem pracovala asi do 3 do rána, pak jsem nemohla spát, protože mě bolely záda, něco jsem si tam asi střípla nebo co, jak jsem včera vyklízela sklad a tahala ty hromady věcí.. do toho mě ráno začlo bolet v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže mi dneska dopolední trampolíny propadly.. asi si zajdu někam na jógu udělat něco s těma zádama..
1. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
thajskou masáž doporučuju :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Na to teď nemam prachy :frowning2:
1. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahojik holky tak ja od rána uklizim doma a trochu venku u psíku...ted sem si udelala zeleninovy salátek a baštim...
1. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
hmm no tak to moc nevim, pak jedině nějaký cvičení na doma
1. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
ardi no nějak rozcvičit a rozhýbat by to chtělo..jestli na tu jogu chodíš častěji a víš že ti pomůže tak běž :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jj, půjdu, jen teď nevím, jestli je i dneska nebo jen zítra..kdyžtak to zvládnu doma, ale už to ani moc nebolí.. teď zas ten blbej krk :angry: Nejradši bych šla spát, ale mam zase hromadu práce..
1. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
no mě je dneska dobře už díkybohu, jen mě začíná bolet podbřišek
1. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
to je dobře ali :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
jo a máma mi v pondělí dala vybrat dárek k narozeninám, bud řetízek z bílého zlata s přívěškem anebo mi zaplatí 4dny v paříži, jí budu dělat průvodce a tlumočníka :slight_smile: no takže koukám po hotelech v paříži, nebylo to dlouhé rozhodování co bych radši :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
jé tak to je super dáreček :slight_smile:..kdy letíte?
1. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
a kdy máš vlastně narozeniny?....

já mám přesně za měsíc :grinning: a zároveň budeme mít první výročí od svatby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
v září budu mít 25 tak a máma bude mít 50 takže jako kulatiny obě víš ? :slight_smile: no a asi poletíme v říjnu až
1. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
aha, to je hezký že to tak máte 25 od sebe :wink:
1. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
takže jseš ještě lev nebo už panna?
1. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Teri, to ti teda závidim :slight_smile: Já Paříž miluju, byla jsem tam 4krát a nejradši bych jela zas. Můžu doporučit hotel royal mansart, je teda uplně obyč, pokoje malý, celkem levnej, ale mně se tam moc líbilo, ten hotýlek má takovou pařížskou atmosféru a je na super místě na Montmartru kousek od metra, s výhledem na moulin rouge.. Ty umíš francouzsky?
1. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
já jsem panna :slight_smile: matěj je lev, no a bud tam poletím už s miminem v břiše anebo bez, no takže začínám pěkně hledat hotely :slight_smile:
no já tam byla 3krát takže taky moje oblíbené město
jj umím, no a pokud bys našla nějakej odkaz na ten hotel tak budu ráda
1. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
no umím, učila jsem se aněco si pamatuju ještě no
1. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
já jsem taky lev :slight_smile:

teda vy jste holky nějaký francouzký :slight_smile: já tam ještě nebyla..ale naši byli a moc se jim tam líbylo :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
1. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojky všem vespolek,

opět nestíhám reagovat, ale novinky čtu.
Stáni: oooooobr gratulace k těhulkování, tak ať jde vše, tak jak má v únoru se můžeš poňuchňat s tím vaším mrňousem
Semy: super, že jste už přestěhovaní, stěhování nesnáším, když jsme se vrátili z Anglie, tak jsme se nastěhovali k bráchovi do bytu a po 3 měsících jsme si našli vlastní byt a stěhovali se znovu a to už jsem byla v 7 měsíci a moc jsem pomáhat nemohla
Ne nadarmo se říká, že je lepší vyhořet než se stěhovat :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Já bych ráda na podzim do jižní Francie, už se tam chystáme pár let, tak konečně letos by to mohlo vyjít, kamarádka tam má známé u kterých bysme zadarmo bydleli..
1. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahój Jani, jak se daří? Ajeje, přijelo čez auto, asi nám nepůjde proud :frowning2:
1. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
děkuju, juknu na to :slight_smile:
no a ta jižní francie mě láká taky, už mám i vybranej poznávací zájezd :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahoj janulo :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
To je on.. koukám, že pokoje tam nemam, ale mam pocit, že jsem ho fotila, kouknu jestli to nenajdu.. http://bitmani.rajce.idnes.cz/Pariz_2008/#24.JPG
1. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.