• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ali, poslední tři fotky - výhled z hotelu na moulin rouge, koupelna teda nic moc, ale na těch pár dní.. pak tam byla postel, skříň a 2 pidibalkonky http://bitmani.rajce.idnes.cz/Pariz_2008/
1. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
no mě je to celkem jedno kde budemem ale mamina je taková krapet náročnější :sunglasses: a pokud cáluje ona tak bude mít hlavní slovo ona :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
a semy tobě se teda narozky taky blížej vid? :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
jojo blížej :slight_smile: no dárek jsem už dostala :grinning: naše bydleníčko :slight_smile: a ještě bych si přála to miminko když jsme to nestihli k těm 30tým tak snad k těm letošním už jo :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
jsem teď našla super hotýlek na ten prodloužený víkend co chceme jet jak máme výročí a já ty narozeniny

http://www.kasa.cz/adrenalinovy-zazitek/koupit/935307/romanticke-darky/kralovsky-prodlouzeny-vikend-pro-2-osoby/

tak jsem zvědavá co tomu řekne manžel :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
juu to budete mít pěkný :slight_smile:
no matěj se mě taky ptal co bych chtěla k narozkám, tak jsem mu řekla že mimi :grinning:
1. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Semy, jestli ti můžu poradit, nepořizujte si ten pobyt jako zážitek, ale zaplaťte si to přímo.. je to hrozně předražené. Navíc mi na podobném pobytu byly, bylo to popsané úžasně a bylo to hrozný, hotel mi připomínal školy v přírodě (to vy jablonecký asi neznáte :slight_smile: ), byl hnusnej, jídlo taky, jedna masérka, která vypadala dost podivně, tak jsme tu masáž radši směnili za jídlo, ve wirpoolu 20 minut, bazén malej a romantické menu spočívalo v tom, že jsme dostali normálně jídlo a k tomu lahev červenýho na kterým byl na uzel kus othanýho ubrousku a kolem nás řvala hromada Němců.. prostě hrůza a za ty prachy, naštěstí okolí bylo hezký, tak jsme byli pořád venku. Byli jsme teda jinde, ale ten popis byl skoro stejnej jako u toho tvýho odkazu..
1. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
jo máš s tou cenou pravdu, ono je to tak se všema zážitkama že je to 2krát držší, ta agentura musí z něčeho žít :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
jojo já právě hledám ten hotel, určitě by jsme si to chtěli domluvit přímo s hotelem :slight_smile:
jen se dost blbě hledá protože tam není žádná bližší informace o hotelu jen že má 3 * a je v Kladském pomezí což je dost široká oblast :grinning:
1. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
no to věřím :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
no já tu paříž budu muset asi objednat co nejdřív
1. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
tak jsem ho našla :slight_smile:

vypadá fakt luxusně :dizzy_face:

http://www.hotel-tommy.com
1. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Semy, tak tam to bude určitě pěkný :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
no vypadá to krásně, a koukám že tam ten víkendovej pobyt mají za 4220Kč ne? jestli koukám správně teda
1. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj jani mmoooooc děkuju snad bude vše ok ...jsem štastna :slight_smile:
koukam holky cestujete..mě se Paříž take moc libi a jednou by sem se tam chtela podivat :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
ten prodloužený co měli v tom zážitkovém mají za 5850,- takže o 450,- levnější :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
no tak třeba tam pak pojedeta s mrňouskem :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
no to by bylo naprosto úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak na to pořádně koukneme doma, ale myslím že tam pojedeme..je to v kraji kam jsme chtěli už na jaře ale kvůli bytu jsme to zrušili...tak ideální :slight_smile:
a masáže, a ostatní..prostě super :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
jj to bude moc pěkný, my byli v lázních v madarsku na svatební cestě a to bylo taky naprosto dokonalý :slight_smile: relaxovat se musí :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
do Maďarska jezdí naši..už tam byli asi 4x
a zrovna dneska tam zase odjeli :grinning:
1. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
no tam už jezdí hodně lidí, no je to totiž super :slight_smile:

no tak ještě hodinu a mám padla
1. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
jé ty se máš..já jsem dneska do pěti

jedeme pak do tanvaldu k babičce a já si vyzvednout služební auto od kolegy...

a pak jestli to ještě zvládneme jsme chtěli vymalovat jednu místnost, která bude taková jen pro návštěvy a jako úložiště věcí....ale je malá tak to bude hned :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
To je zas počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahojik jj to je teda počásko ja asi padnu...mota se mi hlava no des :frowning2:
1. črc 2009 v 17:11  • Odpověz
Tak si lehni a nic nedělej :slight_smile: Už to vypadá, že je po bouřce, tak asi půjdu s hafíkama ven..
Medi, prosím tě, nevíš kdy má být ta Jedlovská zpátky?
1. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
Ardi myslim si že mi na informacich řikali 13.7.do toho dne ma dovolenou ale asi stopro tam bude 14.7.ja tam jdu 15 teho
1. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
Dík, taky se tam budu muset stavit.. Jdu se oblíkat, jdeme někam na večeři, zatim pa
1. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
a nechces se tam sejit toho 15 teho??dobrou chut .-)
1. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
Medo, budu se tam napřed muset objednat a skočit na krev, tak to asi nestihnu.. Sejdeme se někde na příjemnějším místě :slight_smile: Já jdu zase pracovat do noci a zítra budu dlouho spát, nějak mi to v noci jde líp :slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahoj ahoj aaaaaahoj, jak se máme po ránu? což? mě se chce děsně hají...
2. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.