• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj ahoj aaaaaahoj :grinning: Blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky se mi chce hají, pracovala jsem dp 2 do rána a teď zas, hnus..
2. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
no já chodím spát celej tejden o půlnoci a nějak mě to zmáhá to vstávání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Dobré rááááánko :slight_smile:

teda radi ty jseš tak strašně pracovitá.....se nedivím že se ti chce hají :grinning:

to my to zalomili asi v půl jedenáctý a já spala jak zabitá až do rána...:slight_smile:
2. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
no já se vyspím asi až příští tejden normálně
2. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj ahoj holky ja sem se tedy nevyhajala nic moc:frowning2: nemužu nejak spat :frowning2: co jinak noveho??
2. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
jo a semy pozoruješ nějaký příznaky ovu? nebolí tě brřcho po těch práškách, já mám pocit že se mi podbřišek nějak nafukuje a bolí :frowning2:
ahoj Stáni, jakto že nemůžes spát, to je blbý :unamused: jo a už si to dočetla?
2. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Krásné dopoledne holčiny :slight_smile: ,tak venku je zas tak těžkej vzduch až hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ardi,teda tak ty takhle makáš po nocích jo?to jsi dobrá :wink: ,ty budeš mít ale penízků :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Ali ahojik nevim nejak se v noci pořád budim je to naprd :frowning2:
jinak dočteno nemam :frowning2: jsem ostuda pořád neco delam a na knižku nezbyvá nejak časek ale včera sem trochu pokročila :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
ali možná trošku...mě bolel akorát bok v sobotu asi po clostilu a pak včera akorát taková zvláštní bolest břicha, ale těžko říct jestli by to mohlo být o ovulky..ale asi je ještě brzo, jsem dneska 9 DC
a volala jsem do gennetu tak v sobotu pracují takže na utz tam pojedu v sobotu když budu 11DC tak jsem radši :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
jé mě teď přišla sms z městskýho úřadu že už mám hotovou občanku :dizzy_face:
2. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
no já jsem zítra 12DC tak uvidím co mi poví
2. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
holky tady je pěkna bouřka a ja se bojiiiim :frowning2:
2. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
no ty jsi o malinko napřed :slight_smile: tak snad ti řekne jen dobrou zprávu :slight_smile:

medi neboj...máte hromosvod ne?
jsme si předevčírem dávali pooprév kafíčko na novém balkoně a u toho jsme pozorovali blesky..máme tam krásný rozhled :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
brrr pozorovat blesky jo??to ja teda nemužu :frowning2: ale kafíčko bylo určitě dobré že??dneska manža chtel dělat venku ale asi zase prdlačku uděla...tak pojedem asi na nakup :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
no a to dokonce minulý týden jsme seděli u našich na zahradě pod pergolo a začalo pršet a bouřit se, pak blejskat a jednou projel blesk asi 5 metrů od tý pergoly..docela síla...jsem nadskočila :grinning: ale jak to burácela blízko tak je to fakt silný
2. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
jé a tady už taky začalo bouřit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak kafíčko na balkoně super :slight_smile: pohodička..to jsme ještě byli zdrchaný z toho stěhování tak to byl pěkný relax :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahoj, už mě ty bouřky pěkně štvou, pes je vystresovanej, pořád to vyhazuje proud, to se pak nedá pořádně pracovat.. Teď musim jít nakládat věci na hami, tak to asi pěkně zmoknu. A večer stěhuju sestřenici z kolejí, tak jedu do Ústí a do zítřka budu u našich, tak snad tam je líp a jde jim proud :slight_smile:
Sluni, já mam pořád stejný peníze, ať makám do noci nebo nedělám skoro nic :slight_smile:
No a možná, když bude lepší počasí, pojedem v sobotu na vodu.. :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
semy tak to věřim že je to ted relax...jen si ho uživejte :slight_smile:
ardi aby ses nam nepřepracovala ale nestoji to za to !!
ja ted byla alespon v kráme pro chleba nemam doma lautr nic musime dnes na nakup
2. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Medi, já jen dodělám vyúčtování, to mam do zítřka hotové a pak už toho moc nebude :slight_smile: Koukala jsem na předpověď a ty bouřky mají být i příští týden :frowning2: A na jihu mají být i o víkendu, tak na tu vodu asi nepojedem, achjo..
2. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
medi no relax přestane...začneme s tou rekonstrukcí tak budeme pěkně makat :D

ardi tak dej pesanovi špunty do uší :grinning: naši psi jsou naštěstí v pohodě :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
ardi tak to je blbý co? tak třeba pojedet jindy
2. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
no ardi to je smůla..blbý počasí no...ale snad už ty bouřky přejdou aby jste pak mohli jet třeba později :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
ali byla jsem teď v nise tak jsem tě zahlídla, bavila jsi se s nějakou paní tak jsem ani nemávala :grinning:
2. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Já taky byla v nise :grinning:
2. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
Jedu do Ústí, nakonec tam nebudu spát, ale ještě se musim v noci vrátit, achjo..
2. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
ardi tak jsme dneska byli všechny v nise :grinning: příště se domluvíme aby jsme se i sešli :grinning:
no já byla v rychlosti jen na bance a v kfc na twistru a zas jsem letěla do práce...

jé tak to nic moc když musíš ještě zpět.. :unamused:
2. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
Já tam měla ochutnávku, pak jsem byla pozdravit Terezku a pak jsem si skočila do kfc pro longera :grinning: A pak jsem zas letěla domu pracovat.. Tak já jedu odstěhovat tu sestřenici.. Zítra mě snad čeká na nějakou dobu poslední náročný den a pak budu taky trochu odpočívat.. :slight_smile:
2. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
Dobré ranko....

mě je dneska tak zle..mám od rána průjem a křeče v břiše..teď i zimnici...doufám že to není střevní chřipka
ale vidím to že si budu muset vzít 1/2 dne dovolený, protože mám dost už teď :frowning2:
3. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
Ahojky,
soutěžím s rádiem impuls o nejhezčí fotku, pokud se někomu bude nějaká líbit, budu ráda za každičký hlas. Díky Jindřiška

MOŽNO HLASOVAT OPAKOVANĚ KAŽDÝ DEN.

http://usmev.impuls.cz/galerie/11899

http://usmev.impuls.cz/galerie/11893

http://usmev.impuls.cz/galerie/10979
3. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahojik holky koukam že se scházíte u Terezy :slight_smile: a co takhle domluvit ton srazik nejkde na to kafi??ALe asi toho ted mate hodně že??Ja dnes jedu za babi di nemocnice převažeji ji na RHB do JBC...tak ji vezu jeste nejae věci apod...takže take pořád litaní :frowning2:¨
jinak sem se dnes krásně vyspala i když sem byla vzhuru ale docela to šlo :slight_smile:
semy mrzí mě jak ti je doufam že už jsi doma a odpočívaš :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.