• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj holky..tak jsem proležela celý den...ale je mě pořád docela mizerně....sice průjem už nemám ale strašně mě bolí tělo jako při horečce.. :frowning2: taklže nic moc a to zrovna když máme doma tolik práce. no doufám že mě bude už zítra lépe
tak ahoj a hezký víkend všem :slight_smile:
3. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
semy to mě moc mrzí to je blbý že ti je blbě, snad ti bude brzo dobře :wink:
3. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
semy drž se uvidiš bude lepe :slight_smile:
ali jakpak se maš??
3. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
ahoj stáni, dobře se mám, vybírám tady celý odpoledne hotel v paříži :grinning: :grinning:
jo a jinak dneska na gzndě měli dovču takže nic nevim a budu tam muset až v úterý
3. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
jee to se někdo ma ja bych take jela do Paříže ale zatim si mužu nechat jen zdát :slight_smile:
a proč jsi mela jit na gyndu nejaky problem?
3. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
ahoj Semy,také přeji,ať je ti už zítra lépe a užíváš prodloužený víkend :wink:
Holky vám všem přeji také krásný víkend ahoooooj :grinning:
3. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj, tak jsem konečně doma. Je tu někdo? Už asi ne co.. Tak to vypadá, že asi nikam nepojedem, nevíme kam, na vodu to není, ve Varech se asi stejně nedostanem na žádný film a pořád majá být ty bouřky, tak někam do stanu je to blbý.. tak asi budem jen výletit po okolí. A příští týden pojedu asi s Honzou na služebku do Itálie, jen na otočku, jen jeden den tam, ale jede sám autem, tak když nebude práce, tak lepší než sedět doma. A kdyby třeba byla ovule, tak jí aspoň zas neprošvihnem :grinning:
3. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ali a vybraly jste? Jak já bych jela do Paříže.. Byla jsem před rokem, ale už mi chybí.. tak doufám, že budeš pořádně fotit :slight_smile:
Semy, doufám, že je ti už líp..
Sluni, jak se máš?
Tak si užijte prodloužený víkend, papa
3. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
dobré ránko, no asi jsem už vybrala dneska to zamluvim, je to v centru, ke všem duležitejm památkám max. 3km což je parádička
4. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
a Stáni, problém žádnej, jen mi měla kouknout jestli mi zabrali prášky a rostou mi folikuly a jestli teda bude ovu, tak snad to počká až do úterý
4. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
tak mám 6 hotelů a prostě nevím kterej z nich vybrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Ähoj Ali teda to ti nezavidim to vybíráni :slight_smile: tak at ti poradi manžel ne?? :wink:
4. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
tomu je to jedno a v paříži se nevyzná, holt musím já, ale už jsem vybrala
http://www.booking.com/hotel/fr/jardindeparismontparnasse.html?aid=304142
4. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Aha tak to pak je blbe no ...ale myslim si že jsi vybrala mooc pěkny :slight_smile: a kdy jedete a na jak dlouho??
4. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
24.10.-27.10. pojedu s maminou, koupí mi to k narozkám a sobě taky
4. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
aha a ja myslela že jedeš s manžilkem
4. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
nene spolu už sme tam byli dvakrát a ted to bude čistě dámská akce
4. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
hm tak to bude super ne??
4. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj, tak jsme doma,ale zítra asi pojedeme do Adru.. Ten hotýlek vypadá dobře, koukala jsem, že i cena je super, tak možná příště zkusim :slight_smile: A jedete nebo letíte?
4. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
jojo já se těším, Paříž úplně miluju takže si to užiju určitě a hlavně za to nemusím platit takže to je příjemný bonus navíc :slight_smile:
a jak ti je těhulinko? vše ok?
4. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
poletíme, máma prej busem nepojede :slight_smile: no je k němu dobrý hodnocení a vypadá pěkně a od všeho tak kolem těch 3km což je super :slight_smile:
jo a jinak tady má rosmann výprodeje, nakoupiloa jsem 8 věcí za 80Kč položka za 10 :grinning: deodoranty, sprcháč, těl. mlíko :slight_smile:
4. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
no mě je celkem dobře tuk tuk a doufam že i malemu je ok...čekaji nas ty odbery ale veřim že to bude v pořádku ale jen me trošku trápi jsem v 10 tydnu a skoro žadne bříško ale snad to tak ma byt no..
4. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Stáni bud ráda :slight_smile: však ono ti pak bříško poleze jako blázen :grinning:
4. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
ja vim jen doufam že je male v pořádku :slight_smile:
4. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
určitě je, proč by být nemělo :wink:
4. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
jj ja vim děkuju :slight_smile:ted sem koukala na netu na kočárky atd..a ten co se nam libi je až v olomouci prodejna nikde jinde ho najit nemuzu :frowning2:
4. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

tak už je mě dneska lépe, jsem sice unavená, ale už mě není špatně, akoruát mě bolí střídavě oba boky, ale to bude z ovule :dizzy_face:

Ráno jsem byla v tom Gennetu na ultrazvuku po Clostilu a všechno super, krásně jsem na to zareagovala takže mám krásných 5 folikulů, v pravo jeden 15mm a vlevo 4 13-16mm, takže zítra večer musím na pohotovost, kde mě píchnou Pregnyli a v úterý ráno jdeme na to IUI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
jinak máme za sebou první pořádný oběd v novém bytě. Máme už zapojenou novou plynovou desku zatím ve staré kuchyni..taky pračka už je zapojená, zatí taky v kuchyni.
manžel teď maluje malý pokojík, a pak tam přestěhujeme koberec, komody atd z ložnice..pak natáhneme stěrku na zdi v ložnici a položíme plovoučku..tak doufáme že to do pondělka do večera uděláme...
4. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
juuu semy tak to je super že tak pěkně reaguješ, moc ti přeju aby se to v úterý povedlo :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
ahoj ali..díky :slight_smile:

no doktorka sama říkala že na to krásně reaguju a na folíky říkala jé ty jsou teda krásný :grinning:

no tak snad to vyjde :slight_smile:))

a co ty?..jak je?..jsem četla že jsi uty nestihla, takže nevíš co jak na tom jseš...
4. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.