• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
nevím no, uvídíme až v úterý, ale jelikož já nikdy neměla cykly 30dní a mín tak si myslím že ten 16DC by u mě mohlo bejt tak akorát :slight_smile: no bolí mě podbřišek a vaječníky takže myslím že tam nějaký folíky taky budou :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
no tak to vypadá dobře, tak snad tam budou :slight_smile:
4. črc 2009 v 17:56  • Odpověz
no já myslím že budou, minule jsem jich měla na každý straně asi 5 ale zasekli se na 16mm takže uvidíme jak to bude ted a třeba mi taky píchne ten pregnyl
no a projistotu se budem snažit i tedka kdyby to náhodou bylo dřív ale podle toho co píšeš si myslím že to dřív nebude, když ty to máš mít až v úterý :slight_smile:
4. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
no to jo, já budu v úterý 14DC a ty když to máš celkově posunuté tak máš asi o ovulku později...
4. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
no já budu 16DC takže si myslím že to bude tak akorát na mě :slight_smile: uvidíme
ted na to ani nějak nemám myšlenky, ted zas hledám letenky do paříže nebo bus :slight_smile:
4. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
jojo koukala jsem že jsi psala na FB :slight_smile:

nám dneska přivezli tu myčku podle domluvy co jsme kupovali před 14 dněma :slight_smile:
ale zatím zůstane nezapojená, až v nové kuchyni bude :slight_smile:
4. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
no tak já se zas musím rozloučit, za chvíli asi klekne baterka v notebooku a manžel zapoměl v práci baterku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a velký pc ještě nemáme zapojený.
tak se se měj hezky a užívej si víkend :slight_smile:
4. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
ty taky a držim palce :dizzy_face:
4. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
Ahoj semy,tak jen nahlížim.
Semy,tak to je dobře,že je ti už líp.Jinak taky moc přeji,aby se to v úterý vše povedlo,budu držet palečky.Semy a když bereš ten clostil,pozorovala jsi,že bys po něm přibrala,jak píšou??já ho mám taky od dalšího cyklu brát,tak se ptám.A co utroš,ten brát nemáš?
4. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
dobré ránko holky, tak já na dnešek spala 5 hodin, bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
a sluni já beru clostil taky a ne poprvé a nepřibrala jsem po něm ještě nikdy
5. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Dobré ranko holky...jakpak se vede při neděli??Ja sem dnes nějaka mrtva...nemohla sem nejak spat :frowning2:
Manžel stále něco kutí venku tak si ho ani pořádně neužiji ale snaží se zvelebovst naš domeček tak ho musim nechat :slight_smile:
jinak Ali nebyla jsi včera večer v práci??
5. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
ano byla, jsem vás i viděla :slight_smile:
a vede se tak krapet unaveně, jako po tahu :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Krásné dopoledne všem :slight_smile:
Ali díky za odpověď ohl.clostilu.A ty jsi včera někde pařila jo?my půjdeme asi za chvíli na houby,pokud tedy nezačne pršet.Pa pá :wink:
5. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
jee tAK jsem te take zahledla ale nebyla jsem si jista jetli ji to ty :slight_smile:...nejak jsi byla takova trochu jinači :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
sem měla rozpuštěný vlasy :sunglasses: :grinning:
jojo přijel kamarád z prahy tak jsme byli popít všichni :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
tak všechno jinak s tou paříží :slight_smile: jinej termín, jinej hotel :slight_smile: at to je krapet zajímavější :sunglasses: :grinning:
5. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
no jo a proto sem neveděla jestli ji to ty nebo ne...mi byli v kině víš??
jakto že je všechno jinak??ty to měniš ze dne na den :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
no páč se na ten termín co sme chtěli prvně nedaj už sehnat letenky, tak to o fous posunem dopředu :slight_smile: to letenky totiž jsou
5. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
aha tak to je dobře organizovaný výlet ale docela naročny co??Ale zato si to pěkně užijete :wink:
5. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
no včera sem myslela že mi asi praskne hlava z těch všech informací, prostě nechci hned brát první věc tak se v tom štourám a hledám to nejlepší a pokud možno nejlevnější a je to docela makačka
5. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
no to věřim...mě by z toho asi hráblo :frowning2: ja sem včera koulala tady do albiček co maji ruzne holky a mooc se mi tam libil jeden kolotoč a take sem ho pořád nemohla najit tak sem tu sedela snad cely den :frowning2: ale našla :slight_smile:
ty jsi zase v práci¨?
5. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
jojo mám víkend celej, a zejtra volno a pak odpolední a hurá na dovču
tak už máme letenky, jupíííí začínám se děsně těšit :slight_smile:
5. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
tak hotovo, tak letenky zaplacený a hotel zarezervovanej, tak snad to bude tak jak má, a ted jen plánovat program :slight_smile:)
5. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

tak už máme zapojený i velký pc, tak vám můžu napsat :slight_smile:

před hodinou jsem si byla nechat píchnout Pregnyl, zatím jsem v pohodě tak dopufám že to tak i zůstane :grinning:

ali gratuluju k letenkám :slight_smile:
5. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahoj holky, dneska vás asi nedočtu. Teď jsme se vrátili z Adršpachu, byl to parádní výlet, ale jsme pořádně utahaný.. Tak se ukážu zítra, dobrou noc
Ali, zítra teda na trampošky jdu.. teda pokud mi budou po dnešku fungovat nohy :grinning:
5. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz
ahoj holky, tak super tak se uvidíme večer :slight_smile: já jsem zvědavá jestli ta kámoška půjde taky nebo jestli si to rozmyslí
6. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Já jdu, nohy mě sice trochu bolej, ale to vyhopsám.. Ale nebudu mít auto, hodí mě tam Honza s tchýní a pak pro mě přijedou, tak odvoz neslibuju, ale možná bude..
6. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
to nevadí, pojedu busem klidně :slight_smile:
a mě děsně bolej vaječníky :frowning2: při cvičení mojžíšový mě teda jeden cvik ani nešel skoro, tam musím mít vajec jako blázen :slight_smile:
6. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak to je super :slight_smile: Myslím, že léto tady bude plodné :slight_smile:
6. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.