• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Tady je pár fotek ze včerejšího výletu do Adršpachu, kdyby chtěl někdo kouknout. Máme jich ale málo, všude byli davy Poláků, tak jsme moc nefotili :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsme se teda dostali dál, kde už skoro nikdo nebyl, ale to už jsme nějak fotit zapomněli.. Napřed to vypadalo na dost nepovedenej výlet (hrozně lidí, pršelo, psi museli být na vodítku), ale nakonec jak jsme se dostali dál, pustili hafany, opustili poláky, tak to bylo super, ale příště tam jedem mimo sezónu.. No a prošla jsem bránou splněných přání, přála si u studánky a našla 2 čtyřlístky, tak to by bylo, aby mimi nebylo :grinning: http://bitmani.rajce.idnes.cz/Adr/
6. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahojik holky jak se mate??
Ardi jak si mi posilala sms byla opravdu pro mě?? :sweat_smile:
6. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
Ahoj Stáni, stejně se mě ptala Ali :grinning: Ano, byla pro tebe, pozvala jsem i Ali a Semy, tak jestli se vám bude chtít, rádi vás uvidíme.. Klidně můžem začít někdy odpoledne a nemusíte být do noci a jet večer domu.. Ugrilujem nějaký maso, pokecáme a tak.. :slight_smile:
6. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
Jo Stáňo a pozvání platí i pro manžela samozřejmě :slight_smile: Jediná podmínka je, že nebudeme říkat odkud se známe, nikdo kolem nás neví, že se snažíme a ani nechci, aby to věděli, tak se všechny známe třeba z trampolín :grinning:
6. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
ahojíky :slight_smile:

jak užíváte svátek?...

ardi díky za pozvání :wink: už se těšíme :slight_smile:

jinak my pomalu ale jistě pokračujeme, pracujeme na ložnici a vypadá to že už tam dnes konečně budeme poprvé spát :slight_smile:
udělali jsme nahrubo jednu stěnu co byla špatná vrchní omítku a začistili ostatatní, a manžel teď pokládá plovoučku....:slight_smile:
6. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
Semy, tak to je super, mně by to hrozně bavilo to zařizování.. Zrovna jsem se rozhodla, že až mi přijde výplata, tak konečně koupíme nový nábytek do obýváku. Vybrala jsem obyč v ikee, je to jeden z mála, který vyhovuje rozměrama, protože potřebujeme umístit i docela velký terárko.. Takže to splní požadavky a ještě je to levný :slight_smile: Pak chci ještě nový veliký stůl do kuchyně, ale mam vybraný od Tonu a ten s židlemi vyjde na nějakých 25000 a to teď nemám.. Tak zase příště :slight_smile: A nakoupim i nějaké kytky konečně.. :slight_smile:
Já se na vás taky těším, doufám, že všechny dorazíte.. Vždycky se tu sjedou naši kamarádi z různých koutů čr, které známe ze škol a různých prací a tak to je zajímavej mix, ale vždycky pohoda.. děláme tuhle párty každej rok
6. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
Tak já se jdu chystat na trampošky, zatim pa a hezký zbytek svátečního dne :slight_smile: U nás dneska odpočíváme, teda hlavně psi, ty jsou tuhý.. já uklízela, vyčistila terárka a jsem docela utahaná, tak už jen hopsnu a usnu :slight_smile:
6. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
Jasně děkujeme moooc radi přijdeme a určo neboj jazyk za zuby a zname se z trapmolinek ... :wink:
6. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
no nás to taky baví..ale pro ěm je to amličko náročné protože mě pořád není nejlépe, ale teď je tonm asi z toho pregnylu a z ovulace.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale máme radost z každé udělané věci :slight_smile:
jé tak to bude nějaká velká párty..já myslela že nás tam bude pár :grinning:
6. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
tak už doma, jdu píct borůvkovej koláč
6. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Kuk, taky jsem tu..
Semy, zas tak velká párty to nebude, zatim účast potvrdilo asi 10 lidí, většinou nás bývá kolem 20ti.. Tak uvidíte, jak se vám bude chtít, ale nebojte se, že nebudete nikoho znát, ty lidi se mezi sebou taky neznají a vy tam budete mít sebe :slight_smile: Stáni, budou tam i lidi z Albrechtic, tak poznáte třeba někoho nového od vás :slight_smile:
Ali, ta malá na trampoškách byla super :grinning:
6. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
ardi nojo nikolka je prostě užasná :slight_smile: a vymyslela mi nový oslovení Terezík :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
dobré ránko holky, tak semy myslím na tebe at to IUI dopadne tak jak má a je ti po tom dobře :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

ali moc díky za hodinku tak jedu :slight_smile: manžel je tam teď :slight_smile:
7. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
tak sem pak kdyžtak napiš jak to probíhalo a jak ti je ju? držím palečky, já jedu za 10 minut na utz :slight_smile:
7. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
to víš že napíšu, jedu pak zpět do práce, takže na netu budu :slight_smile:

tak taky držím pěstí aby byl utz dobrý :slight_smile:
7. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
tak pa, já jdu a za palečky budu vděčná :slight_smile:
7. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
pa pa a držííííííímmmmm :wink: :wink:
7. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
ahoj holky držím vam palce semy a ali at vam to oboum dopadne na 1 :slight_smile: :dizzy_face:
7. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
ahoj medi..díky moc :slight_smile:

tak já jedu..tak papá...
7. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
pa držim pěsti :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj tak jsem zpět, mám tři nádherný folikuly o velikosti 24mm takže dneska asi půjdou ven, píchli mi pregnyla máme se snažit dneska a zejtra a pozejtří projistotu :slight_smile: takže supeeeeeeeeeeeer, pokrok jako blázen :grinning:
7. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
tak už mám po.....bohužel manžel měl trošku horší spermiogram :frowning2: tak uvidíme no..zase já byla pěkně nastimulovaná, ještě budu brát Utrogestan tak snad se to povede....
jinak mě to dělal dr. Petr a moc milý pan doktor, všecko pořád vysvětloval, co dělá, proč to dělá....
jinak samotné provedení bylo v pohodě..je to opravdu jak prohlídka, jen trošičku byl cítit tlak, když tam zaváděl tu hadičku se spermoníkama......trvalo to celé 5 minut a bylo..hned jsem mohla dolů, oblíknout, dostala jsem yprávu a recept a šla jsem...
7. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
ali to jsou super zprávy :slight_smile:))

tak budeme spolu čekat na //.... :dizzy_face:
7. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
jj budu ti držet palečky :slight_smile: a máš taky brát utrogestan? a máte se ještě snažit doma?
7. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
jojo od zítra ho mám brát :slight_smile:
a snažit se teď máme hodně :wink:
7. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
jo máš, už si to napsla ted to vidím :slight_smile: a dokdy ho máš brát? já se nezeptala tak nevim :astonished:
7. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
já taky nevím :grinning: ..mě došlo až když jsem byla pryč že jsem se nezeptala..mě totiž úplně rozhodilo že ten spermiogram nebyl dobrý :frowning2:
7. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
ale jak koukám v balení je jich 30ks a mám brát ráno2 a večer 2 to vychází na 7,5 dne takže asi dobrat celé :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
já mám brát jednu ráno a jednu večer tak taky nevim, si tam asi zejtra zavolám
a jak moc nebyl dobrý ten spermiogram?
7. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.