• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahojik holky tak gratuluji k pokrokum a držim palečky aby byli // u obou :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
no ted jen aby nebyli trojčata :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
no bylo by to super kdyby se to povedlo oběma a ještě ardile :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
no to jo..kdyby jsme byli najednou :dizzy_face: :dizzy_face:

měli prý horší kvalitu, že na tu inceminaci už to není nejlepší....přitom minule ho měl normální a na podzim měl trošku nižší počet...asi to bylo okolonostma okolo, teď pořád makal, nejdřív stěhování, pak doma....ono má pak všecko vliv no....
7. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
hmm to jo no, ale tak snad to bude stačit a nějaká čiperka se tam najde :wink:
7. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
no já doufám no..a ještě když má tak ulehčenou cestu :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
přesně tak :slight_smile: a ty už teda ovu máš? nebo už je i po ní nebo jak to přesně je?
7. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
no inkeci pregnylu jsem měla předevčírem večer v 21,00 a za 36 hodin mají folikuly prasknout to je v 9,00 a v 8,45 mě to dělali...takže si myslím že už se tam nejspíš něco děje..... :grinning:
7. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
aha, no mě řekla že do 24hodin bude ovu a že myslí že to praskne už dnes když už jsou těch 24mm, píchli mi 5000jednotek
7. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
mě taky 5000 jednotek...no je měla jen 16-17mm takže asi proto mě stačilo těch 36 hodin....:slight_smile:
7. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
a co, pozoruješ nějaký změny po tom pregnylu?....já ani ne..naštěstí :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
no mě bolí podbřišek už od včera, prej aby taky nebolel když tam mám takový bambule :slight_smile: :grinning: no mě se ted nějak motá hlava, tak nevim jestli z tlaku nebo z injekce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
no podbřišek a boky mě taky bolí....ale ty mě teď bolejí už od menzes, tak už to ani neberu jako příznak :grinning:
ta hlava by z toho mohla být no :slight_smile: tak snad ti to ustoupí aby ti bylo dobře :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
jestli chcete mknout jsem včera fotila rozdělanou ložnici:

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/MechovaUzBydlime#5355364798823861778

ta růžová stěna půjde dolů až udělají okna, pak se bude ještě malovat, zatím jsou jen ostatní stěny zarovnané stěrkou a podlahu snad dneska doděláme, budeme muset ten podkladový mirelon dát ještě jednu vrstvu, a doufáme že se to tím srovná...

a ještě Koudíček jak je blažený v novém domově:

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/KoudyII#
7. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
no hlavně aby to se mnou někde neseklo, no jsem docela zvědavá jestli budu ještě něco pocitovat :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
no snad nesekne..to by nebylo dobré
7. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
jéé pěkný fotečky, taky máme ten závěsnej pelíšk pro kočku :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
jo a máš ten utroš polykat nebo zavádět?
7. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
já vím, já ho práývě koupila po tom jak jsem ho viděla u tebe :grinning: jsi sem jednou dávala fotku :slight_smile:

mám ho zavádět..on říkal že ho některý ženský polikají, ale že pak někdy cítí divný pocit v žaludku, tak ho budu radši zavádět
7. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
no mě po něm nikdy moc nejlíp nebylo tak asi takz prubnu to zavádění :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak taky držím oboum moc moc palce :slight_smile: Ali, to je fakt super pokrok. Semy, určitě se najde nějakej šikula, kterej mimi udělá.. :slight_smile: Prostě léto bude plodné a basta.. To abych na párty nakoupila hodně nealka :grinning:
Já jsem teprve 13 dc, včera jsem začla dělat ovutesty a je tam jen slabounská čárka a ta tam může být ještě hodně dlouho, tak budu testovat dál a uvidíme, jestli bylinky něco napravily :slight_smile:
Dneska jen zajedu na poštu a uklidim auto a mam volno, jupííí :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
ahoj ardi, no já z toho mám velkou radost, sice to neznamená že se musí podařit, ale je to na dobré cestě, holt kdyby se nepovedlo tak bych pak šla na průchodnost vejcovodů a pak už to musí klapnout určitě :slight_smile:
a to je prima že máš volno :slight_smile: já mám odpolední a ta ovulka u tebe třeba dorazí zas až později...
7. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahojky ardi..já stejně alko u skoro nepiju....v podtstě od té doby co se snažíme...ještě loni jsme si doma obča sdlai vínko, ale teď doma už vůbec..takže jen jednou za čas u našich, ale to si dám tak sklenku víc ne..takže bych tak jako tak pila nealko :grinning:

tak si hezky užívej volna :slight_smile: já bych taky brala...ale budu mít brzo...jsem se rozhodla že si vezmu posledních 14 dní v čevenci dovolenou, stejně přijde pak dělat tu koupelnu takže pár dní by tu s ním někdo musel být a pak na konci měsíce pojedeme na ten prodloužený víkend, tak si aspoň užiju volna abudu si užívat nového bytečku :slight_smile:

jinak už jsme si zarezervovali ten balíček v tom hotelu :zipper_mouth:
7. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
No minule byla až 40dc, takže je blbost, že by jí bylinky po 12 dnech užívání vrátily tam kam patří, takže budu ráda za každej posun dopředu :slight_smile:
No sice se to nemusí podařit teď, ale už je to jen otázka chvíle, když to všechno takhle pěkně funguje :slight_smile: Navíc ta věštba.. :grinning:
Semy, ten kočičák je nádhernej :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
dík ardi :slight_smile: je to náš miláček :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Holky všem vam moooc držim pěstičky at se vam to povede...mě dnes nejak boli podbřišek :frowning2: nevim co to je ale snad je male v pořádku už se tešim na kontrolu..
7. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj Medi, podbřišek bolet občas má, vždyť se tam děje věcí, vše bude ok :slight_smile: Zrovna nám kluci albrechtický na zahradě dělaj grilovací boudu :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
ahoj ardi ja vim ale mam stejnak strach jestli je vše ok...a ktery kluci znam je nebo ne??
normálne ted mi přislo na maleho krásná zimni kombinezka holky sem asi magor že to objednavam ale velikost 74 za 460 kč no neberte to :slight_smile: ja mam takovou radost :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
medi to asi bude tím jak se ti zvětšuje děloha :slight_smile: takže v pohodě :wink: :wink:
ardi... no jo vidíš, já na tu věštbu uplně zapomněla :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
Stáni, nevím, jestli je znáš.. David Januška (bydlí ve škole) a Jindřich nevim jak, tomu je kolem 40ti. David je šéf pomáků :slight_smile: Na fotce v modré bundě, jedinej bez kapuci :slight_smile: http://bitmani.rajce.idnes.cz/Trutnov_2008/#25.JPG
Jů, já už se těšim na fesťákyyy.. jedem na České Hrady na Bezděz a tradičně na Trutnov.. Jezdíte někdo někam?
7. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.