• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ardi tak ho znam ale jen podle viděni :slight_smile: no vidiš to to tam budete mit krasne vid??
na festáky nejezdime a asi dlouho nepojedem :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
no my občas, ale letos bych někam klidně jela :slight_smile:
teda Stáni ty už nakupuješ věcičky takhle brzy? a vůbec nějakou fotečku v albíčku máš?
7. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
No nám jen spadla střecha pod sněhem, tak dělají novou :slight_smile: Tak na párty ho poznáš osobně :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
ali ja vim že jsem magurek ale nedalo se ji odolat :frowning2:
fotečky dodam nejak nestiham a neumim tak musim mužička zaukolovat :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
ardi tak to pak jo ...no budu se těšit :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
já zrovna o víkendu koukala že to bude na tom Bězdězu, ale budeme akorát na té dovolené..jsem říkala že to je ten co je nejblíže, že kdyby jsme byli doma tak by jsme možná jeli.....ale dovča bude ještě lepší :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ali a kam byste jeli? Nechcete na ten Bezděz 31.7.-1.8.? Zatim jedem sami dva a ve víc lidech je to lepší
:slight_smile: http://www.ceskehrady.cz/cs/program/bezdez
7. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
noo pokud nebudu v práci tak bysme mohli jet, musim zpracovat matěje :slight_smile:
jo hele mám jít zejtra na trampošky s těma mejma obříma vejcema? :grinning: :grinning: nějaký rady?
7. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
no ali ja si myslim proč bys nemohla jit na trampošky :slight_smile: alespon přijdes na jine myšlenky a pujde to samo...koukej na mě...ja musela bejt už těhu a chodila sem na trampošky :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
no taky si říkám, víc už mě to břicho snad bolet nebude :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
jako kdyby tě bolelo tak se na to vyprdni ale když se budeš citit ok tak proč nejit ??nevim to je muj nazor a nekdo muže mit jiny :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Mám stejný názor jako Stáňa, jen ty vejce pěkně vyklepej :grinning: No kdybyste se na ten Bezděz chtěli přidat, můžete jet s náma autem..
7. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
noo tak to je taky dobrá nabídka, ale já to prostě ještě nemůžu říct co bude, hlavně po dovče víš? :sweat_smile:
no uvidím večer ale asi půjdu, pak budu mít dlouho pauzu tak si to musím ještě před tou dovčou užít :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jasně, to chápu. Nemyslela jsem, že máš říct hned, to se můžem dohodnout až pak nějak předtím :slight_smile: A vy jedete někam na ty hory, že?
7. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
jj na chaloupku do orlickejch hor, kola si sebou bereme a psa :slight_smile: takže bud pěší nebo cyklo výlety
7. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ideální dovolená :slight_smile: Jé, já bych zas někam jela. No vlastně možná přístí týden pojedu do tý Itálie, ale ještě nevim..
7. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
no hlavně tam budeme jen my a nikde nikdo, jen klid a pohoda :slight_smile: žádný auta, město pouliční osvětlení prostě jen příroda :slight_smile: no nemůžu se dočkat, a jsem i ráda že jedem ted že nebudu mít čas myslet jestli se zadařilo nebo ne :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jé, to budete mít super :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Tak Honza je objednanej na 20.7. na to spermio konečně..tak snad to bude ok
7. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
no snad jo :slight_smile: a pojede tam anebo to jen doveze? já už jsem v práci :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
Pojede tam, bude muset jen na otočku z práce.. a že by to provedl v práci, to asi nee :grinning:
Já jedu nakoupit na grilování, kluci tesaři tu budou do večera, tak rovnou posedíme, pojíme :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
juuu mě ty vejce teda pěkně bolej, to je děs, no ale aspon vím proč to bolí :wink:
7. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
Jen ať bolej, hlavně, že tam jsou :slight_smile: Já už mam naložený maso a Honza nikde.. šel se nechat ostříhat. Doufám, že nezačne pršet, nějak se to zatahuje :frowning2:
7. črc 2009 v 17:15  • Odpověz
no hlavně aby praskly až večer :slight_smile: až budu doma :slight_smile: ale fakt z toho mám děsnou radost :wink:
7. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
To věřim, mam taky radost s tebou :slight_smile:
7. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
jen by mě zajímalo co je toho příčinou, jestli cvičení, ta mobilizace kostrče, nebo ten novej čajík co piju a to že zobu listovku anebo ten clostyl :slight_smile: že bych pak mohla jako říkat pomohlo mi to a to :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
No to by mě taky zajímalo :grinning: Co ty myslíš?
7. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
Já bych to viděla na cvičení + clostyl..
7. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
Tak jak jsem měla vybranej ten nábytek, tak tam komoda je o 2 cm užší než terárko :unamused: Asi je blbý, aby to přečuhovalo, tak teď nevim, nic jinýho sehnat nemůžu..
7. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
no já bych řekla že hodně to cvičení a asi ta mobilizace hodně, řekla bych, a ty bylinky a listovka mohli pomoct spíš na tu sliznici :grinning: a clostyl jednoznačně pomohl na vajuchy že jich mám tolik a velký :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.