• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Takže prostě všechno :slight_smile: Co to je za čajík?
7. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
našla jsem si ho na netu, čaj na otěhotnění, recept mám doma, sem si ho nechala namíchat
7. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
Tak Honza je doma, jdeme grilovat, tak zatim pa a hezký večer
7. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
papa a užijte si to
7. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
dobré ránko, tady nikdo?
8. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile: už jsem tu :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Dobré dopoledne, já vás jdu jen pozdravit a jedu do Prahy nechat se udělat krásnou :grinning:
Včerejší grilování bylo super, dlouho jsem se tak nezasmála, máme jednoho kamaráda, kterej nás vždycky rozesměje aniž by chtěl a včera se to zvrhlo v hrozný záchvaty smíchu až nás všechno bolelo :grinning: Tak já jedu, paaa a hezký den.. Večer možná hodim foto nové hlavy
8. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
ardi tak to jste měli pěknou zábavu :slight_smile:

tak ať se zkrášlení pěkně povede a fotky určitě hoď :slight_smile:

tak papa
8. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Dobré ranko tak jakpak se mate??už je vam lepe holčiny?? ja jsem se před chvili vyhrabala z pelíšku a pujdu si dat sprchu a umyt hlavu :slight_smile:
8. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
ahojky medi :slight_smile:

jak myslíš lépe?...mě je pořád stejně :grinning: díkybohu žádné příznaky z Clostilu zatím nemám, tak doufám že to vydrží :slight_smile:
8. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
ahojky, tak jsem přišla z trampošek, folíky mi asi praskli včera večer páč to mě děsně píchlo v podbřišku a od tý doby břicho bolí mín ale ted jsem uplne mrtvá
8. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
semy dobře no tak to bylo spiše asi na ali :slight_smile: tu bolelo bříško plomin :slight_smile:
ali no tak vidiš a bylo snaženičko?? :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
T\y jo holky ja vypadam jak kdybych byla v největší pubertě :frowning2: mam obličej samý bedar no hruza to jsem před těhu nemela je pravda že jsem trpívala na akne ale pak se to ustalilo a bylo to jen při MS ale ted co jsem těhule to je hrozne :frowning2: je mi až trapně všade se řika že je plet krásna v těhu a u m ě je to naopak :frowning2: .-( :frowning2:
8. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
to je jen zezačátku uvidíš, než si tělo zvykne na ty hormony
...no a snaženíčko bylo :wink:
8. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
medi snad to přejde....asi si oprvaud jen tělo zvyká a pak se to ustálí :slight_smile:

ali a jak jsi si zacvičila?
8. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
já čekám každou chvíli velkou šéfovou z Prahy...
8. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
dobře ale teda zmohlo mě to, ted musim doplnit energii
8. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
čím doplňuješ?
8. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
květáková polívka, borůvkovej koláč a ještě jogurt, jsem nesnídala tak asi proto mě to tak zdrblo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
teda to si dáváš..já mám už hrozný hlad, ale nechci si ještě jídlo ohřívta, protože určitě jak si ho ohřeju tak šéfová přijede...tak počkám až bude pryč abych se najedla v klidu...ale asi umřu hlady do té doby :grinning:
8. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
ale neumřeš :slight_smile: a odkdy budeš brát utroš?
8. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
dneska ráno jsem brala poprrvé..a jinak v lékárně jsem dostala 3x30 ks takže to vychází nakonec na 22,5 dne...tak nevím do kdy ho mám brát..ale myslím si že pokud ms nedostanu tak dobra celé a pokud ms přijde tak s tím to přestat..bych to tak viděla :slight_smile:

šéfová stále nikde tak už jsem si to dala ohřát..už nemíním déle čekat...
8. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
tak už jsem najedená a už tu byla i šéfová...:slight_smile:

za chvíli pojedu do nisy na banku :slight_smile:
8. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
no ono to tak s tím utrošem není, dokud ho bereš tak ms ani nepřijde, já si vyzvedla dvě balení po 30 takže mě by to vycházelo že to mám brát měsíc, si tam zejtra zavolám a zeptám se jak na to :grinning:
8. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
aháá :grinning: tak to jsem nevěděla...tak asi do gennetu taky zavolám pro jistotu :slight_smile:
8. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
tak já jedu na tu banku...
8. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
tak papa
8. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
přestaň si podpírat tu hlava a koukej něco dělat :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
ccc :grinning: :grinning: :grinning: sem už udělala zboží :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ..ale jak jsem běžela teď podruhé okolo tak jsi se krááásně podpírala :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.