• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
sem zrovna odpočívala a povídala si :slight_smile: no a hlavně mě bolí to břicho :unamused:
8. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
pořád tě to bolí?..já myslela že už je to lepší..
8. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
no po těch trampoškách to nějak bolí zas víc :unamused: ale spíš pravá strana tak nevim proč, páč ty vejce jsem měla vlevo
8. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
mě taky bolelo více napravo a vajíčka jsem měla nalevo :grinning:
8. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
hmm divný co? no snad to už přejde, no já utroš budu brát až v pátek asi
8. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
no divný to je no :D

tak snad už ti bude lépe :slight_smile:
8. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
no snad jo, ještě se dneska přitulíme a uvidíme :slight_smile:
no a u tebe se divím že ti v tom genetu neřekli kdy si máš udělat test
8. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
ale on mě říkal že mám test udělat i když to dostanu první den a pak ještě první den kdy bych začala zase brát Clistil, abych ho nebrala při těhu.....ale mám takový pocit že říkal ještě něco o testu za tři týdny...takže asi jo...
8. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
hmm no ono je možný že ten utrogestan té ms zabrání, ale nemusí to je jasný, no tak uvidíš, ted už s tím stejně nic neuděláte :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
to ne :grinning:

tak já frčím dom :slight_smile:

tak papá
8. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
pápá
8. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahoji holky tak ja sem byla cely den pryc a vratili sme se s manzou az tak kolem pul osme.---a ja se dala do vařeni držkové polevky deda ji ma moc rad a babaca je stale v nem tak sem mu ji dala varit a barim doted :slight_smile:
Doufam ze se povede...on si ji jinak kupuje v nejakem baličku ale me se s nim nechce je do Tanvaldu tak mu ji rads uvarim :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj, hodila jsem do alba fotku vlasů, omlouvám se za kvalitu, fotila jsem sama sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla, moc jste toho nenakecaly :slight_smile: Já teprve před chvílí dorazila z Prahy, byly jsme ještě s mámou v Ikee kouknout na ten vybranej nábytek a asi ho chci, je uplně obyč a to mi vyhovuje, uvidím, jestli to projde u Honzy. Jinak mam už od včera docela hleník, dneska už je i trochu natahovací :grinning: dneska jsem nestihla ovu test, tak uvidím zítra jestli se nezačíná něco dít.. no kdyby to bylo takhle brzo, tak by to bylo super. Jinak jsem odhalila vedlejší efekt bylinek, neběhám tolik na wc, vždycky jsem chodila min. jednou za noc, někdy dvakrát a teď poslední týden vůbec, tak to připisuju tomu, protože na jedné je psané, že má příznivý vliv i na ledviny :slight_smile:
8. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ali, koukej co jsem se dočetla :slight_smile: 1.8. 2009 rozšiřuje Jumping Liberec svou kapacitu o další trampolínky.
Jana Chmelařová se tím stala majitelkou největšího jumping centra v ČR. Zacvičit si s ní můžete v OD LUNA v Liberci.
Jdu spát, zítra nám nepůjde proud, tak tu nebudu, možná večer.. Ali, možná se teda s mamkou stavíme pro knihu :slight_smile:
8. črc 2009 ve 23:40  • Odpověz
Ahoj holky tak ja dnes musela vstat dřive..jedu ke amaradce na pokecik :slight_smile: a pak dom a pro dedu a hura zase za babi do nemocnice :slight_smile:jinak ardi super učes mooc ti to sluší :slight_smile:
Takže tu dneska asi nebudu až večir ...
Tak toho tu moc nenapovidejte a ja se tu nejak ukažu
Jooo a kdy se tedy nejak sejdem ???
9. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
Dobré rááánko :slight_smile:
9. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
dobré ránko, tak mě je děsně, to bříško mě bolí jako blázen, ani spát jsem nemohla :frowning2: :frowning2:
9. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

mě je taky nic moc..večer mě bolely prsa a břicho..dneska jen chvílema břicho...
9. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
no já mám pocit že asi prasknu :frowning2:
9. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
to může být i tím Pregnylem....
9. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
no já si spíš mzslím že to je tím že mám po dvou letech asi svojí první ovulaci tak to bolí jako kráva
9. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
jinak my jsme včera dodělali tu plovoučku v ložnici a poprvé jsme tam spali :slight_smile:))

fotky ložnice...dole v albu

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/MechovaUzBydlime#
9. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
no tak to je taky možný :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
no tak piju bylinkovej čaj tak snad mi bude líp
9. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
no tak snad ti pomůže :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
no docela bych to uvítala, potřebuju balit a uklidit a takhle sem ráda že sedím :frowning2:
9. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
a kdy že to odjíždíte?
9. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
v sobotu ráno
9. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
aha, tak to už je za pár :slight_smile:
se těšíš viď :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.