• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahojik holky tak jak je??ja už jsem konečne doma ale mam toho dnes nad hlavu :frowning2:
9. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahoj, my teď s mamkou dorazily z Liberce a chystám se na trampošky :slight_smile: Přijdu večer..
9. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
ahoj, já jsem v práci a furt mi není moc dobře :frowning2:
9. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
Ali, já tam byla a ty si tam nebyla.. Asi ve tři i později.. A z čeho je ti blbě? :astonished: Snad bude brzo líp
9. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
bolí mě děsně břicho :frowning2: nevím z čeho
9. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
Ardi a to jdes s mamkou na trampošky??
Ali to je mi lito že ti je stale blbe :frowning2: co s tim??Tak si dej nejaky teply obklad na bříško
9. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
no ted jsem v práci tak to moc dobře nejde, ale masíruju si tady akupresurní bod co sem našla v knížce a je to kraúpet lepší, no těším se domů až si lehnu snad to zejtra bude už v pohodě
9. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Dobré ranko tak co Ali jakpak je ?? doufam že už lepe :wink:
10. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
ahojky, no před chvílí jsem vstala, ospršila se a je to zatím výýýrazně lepší tak už to snad bude ok :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Dobré ranko..ali tak to je dobře že už je ti lépe :slight_smile:
jsem včera někde četla že když má někdo ovulaci po dlouhé době tak bývá hodně bolestivá, tak jsi to mohla mohla mít tím :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
jj já si taky myslím že to bylo tím :slight_smile: no ted už jen jestli z toho něco bude, dneska sem začla brát utrogestan :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
určitě bude :wink: ....tak jsem zvědavá jak na něj budeš reagovat..já jsem po něm totiž pěkně unavená... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Ali to jsem rada ž ti je lepe..
Semy po uteogestanu jsi unavena??ja ho beru take a nic :slight_smile: tak nevim třeba na nekoho pusobi jinak :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
no jsem..to jo..každé tělo se s tím jinak popere...:slight_smile: ale koukala jsem že je to normální, je to i v tom letáčku napsaný...
10. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
no jo to maš pravdu ale zase ti pomuže tak to je lepší byt unavena ne ?? :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
no já když ho polykala tak mi bylo vždy pěkně blbě takže to zavádění bude snad v pohodě
10. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
určitě je to lepší být unavená ale těhotná :grinning: ...

ali snad jo...špatně mě teda není vůbec :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
jj take si myslim že je byt lepší unavena a těhotna :slight_smile:
mě dneska nejak bolí lýtka a nevim z čeho vubec nic sem včera nedělala z čeho by mě bolely :frowning2:
10. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
asi z těhu :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
ali do kdy jseš dneska v práci?....večer jedeme do Nisy víš....že by jsme na tebe mávli :slight_smile:))
jdeme do Kfc na Twistra a pak do kina na T.M.A. se půjdeme trošku bát .-)
10. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
do devíti jako obvykle :slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
jo jinak jsem si dneska delala test abych videla jestli mám v sobě jěště pregnyl a a abych si vyzkoušela jaký to je vidět ty dvě čárky na testu :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
ali fááákt joooo :grinning: :grinning: :grinning: ..a byli tam?..já taky ještě neviděla dvě čárky..že bych si ho taky udělala?.... :grinning:
10. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
tak my na tebe mávneme až půjdeme okolo :grinning:
10. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
jojo byli :slight_smile: tak aspon vím že to ten test umí, že nekupuju rozbitej :grinning: :grinning: :grinning:
no akorát že jsou způsobený tím pregnylem no, ten se v těle drží docela dlouho
10. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
no četla jsem že asi 14 dní...tak aspoň víš co máš hledat asi za 14 dní :dizzy_face: :grinning:
10. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
jojo aspon vim jak to vypadá :slight_smile: no já četla že je to hodně individuální ale minimum je teda 6dní, pak si myslím že hodně záleží na tom jak rychle se to odplaví z těla :slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
aha, tak to jo...:slight_smile:

mě se dneska tak nechce nic dělat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
tak už jsem v práci, už jen pár hodin a jupíí pryč :slight_smile:
akorát je matěj na pohřbu spolužáka dneska :frowning2: už od dvanácti tak vůbec nevím v jakým stavu se vrátí ale není se čemu divit :frowning2:
10. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
Ahoj semy,ahoj ali,ahoj medvide :slight_smile: :wink:
Jééé semy,taky bych zašla do kfc na twistera,ale mám to trošku z ruky :frowning2:
Ali čtu teď o tom tvém testíku s dvěmi //.Fakt si myslíš,že jsou stále ještě z pregnylu?co když už ne a jsou z těhu? :wink: .Budu držet moc a moooc palečky ať tam vydržej i nadále,až budeš testík opakovat.Uvidíš,že tam zůstanou :wink:
Holky,přeji vám krásný víkend.Snad už se to počasí uklidní.Pa pa
10. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.