• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
jee ahoj sluni, no já jsem si jistá že je to z pregnylu :slight_smile: zůstává v těle min.6dní takže je to jasný, ale aspon vím jak by to mělo vypadat :slight_smile:
tobě taky pěkný víkend přeji
10. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
díky ali,ještě jsem chvíli tady,tak ještě píši.No tak zatím to je třeba tedy z pregnylu,ale určitě to zůstane i nadále dvoučárkové :wink: ...chtělo by to zas další těhulku,ať to tady rozhejbe :slight_smile: .Jinak ti přeji příjemnou směnu.Co lidi,choděj?
10. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
jj choděj a docela i kupujou tak to uteče a já už se stejně těším na zítra :slight_smile: no a uvidíme jestli zůstanou :slight_smile:
10. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
Tak přeji i příjemnou dovolenou,pa pa
10. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
tak holky já se s váma loučím, držte palce at se po dovče přihlásím s dvěma // na testu :slight_smile:
mějte se pěkně, dávejte na sebe pozor a já taky budu držet palečky :slight_smile: tak papa
10. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ali, pořádně si to užijte a palce držím moc :slight_smile: Kdy se vlastně vracíte?
10. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
22.7. a ve čt bych chtěla jít na trampošky :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jinak u mě to vypadá, že brzo bude ovule, nebo teda vypadalo, do dneška dopoledne jsem měla hezky hleník, včera byla čárka na ovu testu silnejší než v úterý, bolelo mě dost břicho.. ale během odpoledne to všechno přestalo, tak nevim, co to znamená, jestli vona si to potvora neromyslela.. :angry:
Stáni, na trampošky jsem nešla s mámou, to by asi nepřežila :grinning: byla jsem sama, i dneska..
10. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
no tak třeba byla a bolelo to jen chviličku, nnemusíš bejt jak já aby to bolelo 4dny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Je, to máte docela dlouhou dovču, vy se máte :slight_smile: Tak ten čtvrtek bych se asi přidala, ale zatím je to moc dopředu. Včera jsem byla na Simče a taky super, zase jiný :slight_smile:
A jinak jsem se pustila do Stmívání, asi si půjdu zachvíli lehnout a číst :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
jojo jen běž, já si s sebou beru 4 knížky :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
To já myslim, že ještě nebyla, na tom ovu testu ta čárka sice sílila, ale pořád byla dost slabá a ten hlen byl takovej předplodnej :grinning: No uvidíme..
10. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
no já teda stím hlenem nikdy nevím, jestli to je ono nebo ne :grinning: :grinning: ale já jí určo měla, ted jen jestli jsou průchodný vejcovody a jestli jo tak... :zipper_mouth: :zipper_mouth:
10. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
No já kdybych neměla dr. na dovolený, tak tam zajdu na utz, jestli se něco děje, byla by to paráda, kdyby ovule byla před 20dc.. Budu muset udělat další ovu test, jen nevim kdy, asi nejdřív v pondělí a to může být pozdě..
No tak já půjdu, užijte si dovču, pořádně si odpočiňte a hlavně najděte ty // :slight_smile: Kdy budeš testovat?
10. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
až se vrátím a koupím test :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
sem jeden vyplácala neska abych viděla jak ty // maj vypadat :slight_smile:))
10. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
To jsem četla :grinning: Já myslela, že budeš brát testy sebou.. Tak budu držet palce až pak :slight_smile: Tak já už fakt jdu, papa
10. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
kdepak si to přece nebudu kazit :grinning: :grinning: jen až pak pěkně :wink:
10. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
navíc toho 22.7. budu 30DC takže to je tak akorát
10. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že Ali odjela a tady se nic neděje :unamused: Já se vrátila z rodinného víkendu, bylo to náročný s tetičkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No a podle ovu testu, hlenu a všeho to vypadá, že ovulka už je za dveřma, mam velkou radost :slight_smile: Jsem 18dc, tak brzo jsem jí snad nikdy neměla :grinning: Miluju bylinky.. Tak snad tu po víkendu bude zase živo :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:))

no Ali ta si někde užívá :slight_smile:))

ardi tak to je super že máš ovulku tak brzo, to je dobře že ti bylinky tak pomohli :slight_smile:))
13. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojik holky tak ja sem lehla se zanetem v krku a dnes sem zase trochu rano spinila ale asi je to stresove pže to mam když se bojim a mam nervy :frowning2: musim se hodit do kidu :slight_smile: jinak nemužu mluvit a boli me v krku a pořád kašlu a vykašlavam hleny tak snad to malemu neubliži mam tbl ambrobene a kloktam florsamin ale na netu o obojim čtu že by se v těhu nemelo ale volala sem i na gyndu a nejaka dr mi řekla že to mužu tak to snad bude v pořádku :dizzy_face:
13. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoj medi, to je mě líto že jsi nemocná, tak snad budeš brzo v pořádku. Jez hodně vitamínků :slight_smile:
ono je to počasí pořád takový střídavý tak je to hned ...
13. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj semy no právě a ja na to dost trpim a nejhorsi je že ja nemam mandle a mam to hned usazene dole a to je desny děkuju za podporu a co ty jak to vypada u tebe??
13. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
no to já to mám to samé, hned mě to sleze na průdušky, takže vím o čem mluvíš :slight_smile: nebo bude dobře :slight_smile:

no u mě zatím docela dobře, o víkendu mě pěkně boleli prsa avypadám jak puberťák, se mě to vyrzlo hlavně na bradě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale si říkám že je to třeba dobré znamení :slight_smile:
nevím jestli by to mohlo být ještě po pregnylu, ale spíš si mysím že ne, protože je to dneska 8 dní co jsem ho měla a ze začátku mě po něm nebylo nic..a nebo je to nějaká opožděná reakce :grinning:
13. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
no tak držim pěstičky at to dopadne dobře :slight_smile:ja take vypadam jak pubertak neboj :slight_smile: a vubec nemam břísko a to me trochu znervoznuje ale snad to tak ma byt :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
děkuju :slight_smile:

neboj, to je normální že začne růst později, počkej, pk ti najednou naskočí a budeš koukat :wink:
13. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
no jo ale to si myslim že je horší :slight_smile: pže pak budu mit popraksane břísko ale čert to vem hlavne že male bude v pořádku :slight_smile:
jinak ja jdu ve stredu a ve čtv na kontrolu tak mi drž pěstičky
13. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
no to budu :slight_smile:)) a neboj, určitě je všecko v pořádku :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
děkuju ti jsi pokladek
13. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.