• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
hihi...no to nevím :grinning:

ty jo mě je nějak divně....fakt se dneska cítím nějak divně..jakoby se mě zvedal žaludek... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jestli si to jen nenamlouvám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
třeba je to mimi :slight_smile: a nic si nenamlouvaš :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
no kéž by....už nevěřím ani sama sobě :grinning:
13. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
ale neboj :slight_smile: bude to v poho :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
díky :wink:

a už bych šla dom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě 5 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
to ti nezavidim ale to už neni tak dlouha doba :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
blbý je že nemám moc co na práci tak to pomalu utíká...ale těším se že je to poslední týden..od příštího týdne mám 14 dní dovolenou :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
jee to se nekdo ma a jedete nekam??
13. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
no až pak na konci těch 14ti dní jedeme jen na 4 dny do hotelu v Náchodě, máme objednaný takový balíček, je to v tom 2x luxusní večeře, masáž pro oba, snídaně, každý den vstup do bazénu na hodinu....takže takový relax :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
chtěla jsem hlavně na chvíli vypadnout z práce, sice jsme původně plánovali že v tu dobu nám přijde obkládat koupelnu obkladač, ale nestihneme to do té doby připravit....takže to pak přijde dělat až na začátku srpna...
13. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
tak to je moc pěkne :slight_smile: mi sme meli jet na ten čokoladovy vikend ale přesunuly jsme to na září
13. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
my jsme si ten pobyt dali k výročí, akorát budeme mít roční a já ještě v ten samý den narozeniny :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
tak to je mooic pekne:slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
to jo...už se tam moc těšíme :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím všechny po delší odmlce. Máte pro mě nějaké novinky, kolik máme nových těhulek?
My máme před sebou další kolo, tak jsem zvědavá. Teď už to vypadalo docela nadějně podle teploty, příznaků a všeho a nakonec z toho byla jen MS. Příští týden jdu na gyndu poradit se, jestli mi tělo funguje, tak jsem zvědavá, co se dozvím.
Všem, co čekáte na testování držím palečky.
13. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
ahoj Jani :slight_smile:

těhulka je zatím jen medvídě :slight_smile:

ale brzo budu testovat já a Ali..asi tak na stejno....
já jsem po IUI a Ali po stimulaci......
jinak nového asi nic...

Tak pak písni co se dozvíš u doktorky :slight_smile:
13. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Jani ahojik no noveho tu je to co napisala semy:slight_smile:
hele holky na netu se piše že by se v tehu nemely byylinky jako majoranka a petržel apod ale myslite že v malem množství to nevadi??
13. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
medi myslím že malé množství nemůže ublížit..ono jak jsem zjistila tak by pak člověk nesměl nic jíst...prostě všeho s mírou...když tím bude trošku okořeněné jídlo tak to nemůže uškodit :slight_smile:
13. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
medi: já už si toho moc nepamatuji, ale vyhýbala jsem se měkkým zrajícím sýrům a uzeným jako pařenici atp., ale už ani nevím, proč
a s těma bylinkama, v malém množství Ti rozhodně neuškodí, jo a přelítla jsem letem světem diskuzi, že si myslíš, že máš malé bříško, když tak mi do IP písni email a pošlu Ti moje v 11t
13. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
jani dobře pošlu ti do ip muj mejlik .-)
13. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem po dlouhé době měla den, kdy jsem vůbec nic nemusela, tak jsem se do 4 jenom flákala, pak jsem byla s hafanama v lese, našla jsem pár hub a pak jsem si ještě zašla naskákat, abych ten den neproflákala úplně.. No a během skákání jsme se rozhodla, že zítra přece jen pojedu s Honzou na služebku do Itálie. Jede sám autem, má dvoulůžák ve 4hvězd. hotelu, tak mě cesta a ubytování nebude nic stát a udělám si výlet :slight_smile: Takže jdu balit, protože v 6 ráno jedem, ve čtvrtek jsem zase zpátky :slight_smile:
Ty sýry se nemají kvůli listerioze, ty bych vynechala úplně (myslím, že nevadí tepelně upravené), ale jinak bych všechny ty nedoporučený věci brala s rezervou, v malém množství to je určitě ok.. Plno mamin ani neví, co všechno by se nemělo a mají zdravý dětičky..
Medi, přeju ti rychlé uzdravení, když dr. řekl, že jsou ty léky ok, tak se není čeho bát :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky....
ardi,teda ty se máš,bych taky jela na takovej výlet :slight_smile: ,tak hlavně přeji šťastnou cestu tam i zpět a ať po návratu už nahlásíš dvě // :wink:
Já teď taky čekám,jak to dopadne :slight_smile:
Medi,taky přeji,ať jsi brzo fit a v pohodě a ať jste oba s miminkem v pořádku. :wink:
13. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
holky děkuju za podporu snad bude vše v pořádku hlavne u maleho a u me take :slight_smile:
13. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Dobré ranko..

tak Ardi si vyrazila na výlet :grinning: to se tak někdo má :slight_smile:

sluni tak taky držím pěsti :slight_smile:..kdy budeš testovat jestli budeš?

medi jak je?..už je ti lépe..jinak na mě taky asi něco leze, pobolívá mě v krku a trochu smrkám....takže doufám že to přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
Dobré ránko,

Sluni: také budu držet pěstičky a s napětím očekávat tvoji zprávičku, že jsi v očekávání :slight_smile:
Medi: tak co fotečky mého bříška? uklidnily Tě trochu? Věřím, že ano.
14. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ranko Jani :slight_smile: co že tu jsi takhle po ránu?..většinou tě tu vidím odpoledne :slight_smile:
14. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
dobre rano holky ..
jani diky fotečky me uklidnily :slight_smile: a dekuju za povidani k tomu jsi hodna
semy no je mi tak nejak o neco lepe ale stejnak to neni sto pro :frowning2: doufam že se ti zlepší ale zitra jdu na kontrolu a moc se mi nechce chtelo by to jeste ležet :slight_smile:
14. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
ahoj medi :slight_smile: tak už to bude určitě lepší a lepší :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
doufejme:slight_smile: už jsem z toho ležení cela rozlamana a ke všemu v telce nic nedavaji
14. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
no jo..přes den je program na nic..tak si pusť nějaký film :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.