• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no jo ale nejak me nenapada jaky :-/
14. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
jo tak to nevím :slight_smile:..já si včera pouštěla na usínání Léto s kovbojem :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
no jo mi tech filmu až tolik nemame a většinu jich znam nazpamět :slight_smile:
ja už chcu byt zdrava krk je docela dobrý jen kašlu a z tohoo me boli na hrudniku teda doufam že to je z toho ale mam rymu a ucpany nos to je hrozne :frowning2:
14. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
buď áda že jsi doma amůžeš ležet..mě taky není dobře a musím sedět v práci....taky bych radši byla doma...
14. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
ja vim ale byla bych radši abych byla zdrava :slight_smile: doufam že mi zitra a pozítří dr řekne že je male v pořádku :slight_smile:
14. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
neboj budeš :slight_smile: co by nebylo v pořádku..trošku si to těhotenství užívej :slight_smile:
14. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
ja vim :slight_smile: a co ty už je lepe??
14. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
no asi tak pořád stejně..bolí mě v krku hlavně...chvílema jsem unavená, ale to je zase z toho utroše...takže tak střídavě no..ale hlavně jsem otrávená z práce takže bych už chtěla být doma... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
a do kolika dnes maš??
14. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
jsem tu do třech...ale už od půl osmý....
14. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
jdeme pak objednat dveře apodívat se na lina..a pak na nákup....
ale strašně swe to táhne, nemám pořádně co na práci tak tu jen sedím, takže o to míň to utíká :frowning2:
14. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
to je pak naprd když to neutika :frowning2: ja hajam a cejtim že mama neco usazenyho na hrudniku ale nejde mi to vykašlat :frowning2:
14. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Medi: to jsem ráda, že Tě fotky uklidnily :wink: Neboj, ono Ti bříško určitě vyroste.
Semy: třeba se tam to mrně zavrtává, kdy jsi byla na IUI? To je většinou 7.-10.den po oplodnění, nejčastěji 7. a 8. ale může být už 5. nebo také až 11. To jsem všechno vyčetla, když jsem si minulý týden vsugerovávala těhu příznaky :grinning:
14. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
já už jsem po obědě, měla jsem jen velkou bagetu s tvarohovou pomazánkou a zeleninou z kantýny...ale docela dobrý..

teď koukám na stránky o online bruslích a na linolea do kuchyně...
14. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
jani jj uklidnily hlavne aby mimi bylo zitra v pořádku :slight_smile:
mě už nebavi ležet nějak se to nelepší tak nevim ale snad to bude dobre
14. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
jani jsem týden po..byla jsem minulé úterý :slight_smile:...já si taky říkám že by to mohlo být od toho, ale zas ty hormony co mám teď v sobě taky dělají asi své, i tím že vypadám jak puberťák :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to může být vše od hormonů..takže se radši nebudu moc těšit ať nejsem moc zklamaná.....ale i po rozmluvě s jednou známou co jí taky říkali že se na testu může objevit dvě čárky už 10 den tak asi budu testovat už ve čtvrtek..... :zipper_mouth: :dizzy_face: ...ale pppššštt :grinning:
14. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
tak to budeme moc držet pěstičky, já jsem toho mého človíčka viděla poprvé v 8.týdnu, kdy to byl červ ale ve 12.tt to je už nádhera, takový malý hotový človíček, který musí už jenom sílit a růst, určitě to bude dobré, neboj se
14. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
jj semy budeme držet pěsti :slight_smile: a vy me holky take držte prosim pěsti zitra a pozitří :slight_smile:
14. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
medi neboj, držíme co to jde :wink:
14. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
děkuju semy:slight_smile:ja sem se ted chytla s mamkou desny :frowning2:
14. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
jak to??..kvůli čemu?
14. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
ale jak mam jit zitra na konrolu tak po me chce abych se stavila za babcou na rehabilitaci a chce abych se naučila s ni cvicit ja to sama nabidla ze to udelam ale ted jak mi je blbee tak sem si rekla ze zajdu jen na kontrolu a ne že budu trčet další hodinu na rhb a ke všemu to domluvila na druhou hodinu a ja mam byt v pul druha na gande tak nevim zda to stiham a tak sem ji rekla ze tam zajdu jeste driv a ne ve dve
14. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
medi tak si to přečtu zítra nebo večer...letím už z práce..tak se drž a papapa
14. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
aha, tak to je blbý...tak snad to pochopí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
tak si koukej doma lehnout papa
14. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
no máme toho dneska hodně..domů se nedostaneme dřív než v šest..ale pak budu odpočívat :slight_smile:

ještě jsem chvíli tu, nakonec na banku dnes nejdu tak tu jsem do půl čtvrtý...
14. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
tak frčím..tak papáá
14. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
ahojky,
Medi: od rána na Tebe myslíme a držíme pěstičky a netrpělivě očekáváme fotečku Méďátka :slight_smile:
Semy: co ty, jak se cítíš?
Sluni: kdy budeš testovat?
15. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahojik jani ja jdu na gyndu až v pul druhe ale určo hned jak přiju tak dam vedit,... a děkuji za palečky
15. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
ahojky Jani :slight_smile:

cítím se celkem dobře, v krku sice pořád trochu bolí ale je to lepší..jsem si včera ještě koupila pastilky který můžou i těhotný..pro jistotu a docela mě pomáhají..i minule mě pomohli....takže už je to lepší no...

a dělala jsem si dneska kontrolní test, abych věděla jestli mám v sobě ještě ten pregnyl, a test byl negativní takže už ho mám z těla pryč :slight_smile: takže budu vědět že kdyby se tam náhodou za pár dní ukázali dvě čárky tak už to nemůže být Pregnylem....:slight_smile:
15. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.