• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no právě, zítra uvidíš, mě ten den 45DC na gzndě minulý měsíc řekla že těhu nejsem a druhý den jsem to dostala...
27. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
ja vim pro mimi vše ale stejnak strach tam je:slight_smile: ale mohlo by se nám to povést a byla bych moooc štastná
27. dub 2009 v 16:23  • Odpověz
medvide: nojo je to tezky kdyz to nejde bez těch lékařu a všeho možnýho, to tady známe asi každá
27. dub 2009 v 16:24  • Odpověz
jj právě je to strašné:frowning2: ale musíme každá věřit že se to povede:slight_smile:
27. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
tak to je správný přístup :wink:
27. dub 2009 v 16:27  • Odpověz
jo a hodláš si dělat testík?
27. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
no nevim svrbí mě ruka že bych ho zašla koupit a testla bych ale bojím se zklamání...nechám tomu jestě dva dny a když nic tak jestě asi počkám ale to už budu asi na vážkách:_)ale muj dr mi řikal že testovat až po 14 dnech od toho kdy to mam dostat
27. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
no ono je to hrozně individuální, někdo tam ty // má hned a někdo ani po tom co už ví že je těhu z krve
27. dub 2009 v 16:38  • Odpověz
no právě to je strašně ošemetné ale uvidime tak ja to asi zatim nebudu pokoušet a testovat nebudu:slight_smile:ale nevim jak dlouho to vydržím :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2009 v 16:42  • Odpověz
:slight_smile: chápu :slight_smile: já dokud si ten test nekoupim tak to bude v poho, ale jakmile bude doma tak to nevydržím ani náhodou :wink:
27. dub 2009 v 16:44  • Odpověz
Fakt říkal až 14 dní? Já poslední test dělala 10 dní po vynechané MS a byl tak uplně pidistíneček.. Ale minulý měsíc jsem měla docela jasnou čárku už den po vynechání, takže že by bylo brzo na test asi nehrozí :unamused:
27. dub 2009 v 16:45  • Odpověz
Já bych ani nevydržela ho nekoupit :slight_smile:
27. dub 2009 v 16:46  • Odpověz
to já zas jo, dokud nekoupím tak je dobře :slight_smile:
27. dub 2009 v 16:47  • Odpověz
ja taky dokud ho nemam doma je pohoda ale jak je doma tak to nevydržím a řikal 14 dní ano aby se člověk zbytečně nestresoval!!!
27. dub 2009 v 16:50  • Odpověz
Tak to tě obdivuju, ještě když pracuješ v Nise, kde máš hned lékárnu.. to já si pro něj i 20 km dojedu, když to na mě přijde :grinning:
27. dub 2009 v 16:50  • Odpověz
Tak 14 dní to bylo včera, ale na test už kašlu, do zítřka už to vydržim :slight_smile: Tak my jedem najít nějaké ty krabice, tak zatim pa :slight_smile:
27. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
jo ja take nevim zda to vydržim jdu pracovat večer se tu stavim zatim pa
27. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
jojo zítra se ukáže jak to s tebou je :slight_smile: tak pa
27. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahoj holky,
kde se všechny touláte? Díky za vaše příspěvky, hned se cítím trošku lépe. Já mám teď bojový plán, zjistit, kdy mám vlastně ovulaci, takže testuji každý den a uvidím jak to dopadne. To druhé budoucí malé by mělo být ideálně na světě než mi skončí první rodičovská dovolená s Filipem v lednu 2010 a to je jenom pár měsíců na pořádné snažení :slight_smile:
27. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj, my se zrovna vrátili z procházky z Bedřichova :slight_smile: Já uvidim, jak dopadnu zítra a mam taky v plánu nakoupit ovu testy.. Tak držím palce, ať to stihnete :slight_smile: Za jak dlouho se zadařilo poprvé?
27. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj Ardi,
to první teda Filip přišel jako blesk z čistého nebe. V únoru jsem vysadila prášky a na konci dubna měla poslední MS. Tak Ti na zítra budu moc držet pěstičky, ať vám to dopadne skvěle a máš zlatou.
27. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jani, dík :slight_smile: Jsem na to zvědavá, divný je, že to vypadá, že ovulka byla a byla už dávno, vždycky když jsem měla zpoždění, tak to bylo proto, že byla zpožděná ovulka.. no fakt jsem zvědavá, co se děje..
Tak snad i napodruhé to bude rychlovka, když to šlo jednou, tak proč ne podruhý :slight_smile:
27. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ardi, to si také říkám...že by se mohlo povést opět brzo. Ještě to mám komplikované tím, že se nesmí povést moc brzo, protože jsem OSVČ a musím splnit 270dnů nemocenského pojištění před nástupem na MD. Na první MD jsem totiž šla z úřadu práce a na druhou bych tím pádem už neměla nárok, dostávala bych jen rodičovský příspěvek od porodu a hlavně bych měla automaticky 4letou rodičovskou dovolenou...Tak snad nám bude štěstí opět přát. A u Tebe to vypadá více než pozitivně, ale je podivné, že ty testy Ti nevychází.
27. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
No jo, jako osvč to máš složitější, v téhle práci chtěli, abych přešla na ŽL, ale nechtěla jsem právě proto, že chceme mimi, naštěstí mi prodloužili HPP do března 2010, tak to snad stihneme :slight_smile: A co děláš, jestli se můžu zeptat?
No nebýt testů, tak jsem přesvědčená, že jsem těhu, ale takhle to vypadá, že je někde chyba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ardi, přivydělávám si doučováním angličtiny. Jsem totiž učitelka angličtiny a dějepisu na ZŠ i SŠ. Ale spíš mám ten živnostňák hlavně kvůli tomu druhému mimi, abych měla mateřskou a proto si také dobrovolně platím to nemocenské pojištění.
27. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jé, taky učitelka :slight_smile: Studovala si v Liberci? Já mam PF v Liberci, češtinu, francouzštinu, ale neučim :slight_smile:
27. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ne, ne, mám PF v Plzni a v Brně jsem si to dodělávala na SŠ, po VŠ jsem 2 roky učila angličtinu na ZŠ v Brně a přitom dálkově dodělávala tu SŠ a potom jsme žili 4 roky v Anglii, takže anglina fajn, ale ten dějepis se mi už z hlavy vykouřil :wink:
27. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
Jé, takže až se někdy konečně dokopu k tomu, abych něco udělala se svojí angličtinou, tak se na tene můžu obrátit? :slight_smile:
27. dub 2009 ve 22:43  • Odpověz
No, jasně, že ano :slight_smile:
27. dub 2009 ve 23:27  • Odpověz
Mělo tam být na tebe :slight_smile: Tak to já o tom popřemýšlím, už se na to chystám dlouho, ale s mojí pracovní dobou, kdy nikdy nevím co bude, si nemůžu zaplatit nějaký kurz, který je v určitou dobu, protože by mi to pak určitě často nevycházelo.. takže kdyby bylo možný se s tebou domlouvat flexibilně, tak by to bylo super..
27. dub 2009 ve 23:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.