• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahojik holky tak hlasim příchod z kontroly a vypada vše dobře dr mi delal UZ a rekl že je male v pořádku odpovidame 11 tydnu a srdíčko hezky bije :slight_smile: jinak odbery me nedelal kvuli tomu nastydnuti tak se mam nechat odebrat až budu po nemoci
joo a mam prukajdu :slight_smile:
15. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
jé medi tak super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: gratlulace k srdíčku i průkajdě :dizzy_face:
15. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
ahoj semy děkujem ješte zitra aby to vše tak obřr dopadlo :wink:
15. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: ,jsem tu naskok,venku je tak krásně.
Jani,testit budu asi o víkendu,tak vám pak sdělím výsledek
Semy,tobě moc a moc držím palečky,ať je taky testík pozitivní.
Medvide,tak to je dobře,že je miminko v pořádku a že krásně prospívá.Jen tak dál... :wink:
15. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
sluni dekuju jen aby to tak šlo dal a zitra sme dostali jen same dobre zprávy :slight_smile: ale veřim že budou :slight_smile:, držte pěsti dekujeme :slight_smile:
15. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahojky,

Medi: tak to je super, velká gratulace a těšíme se na další skvělé zprávičky a neboj se, určitě budou
Sluni: tak to se už těším na víkend
Semy:také přeji, aby to vyšlo a aby se tady konečně rozšířil ten těhu bacil :wink:
15. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
DObré ranko :slight_smile:

sluni a jani díky :slight_smile:

taky sluni na tebe budu o víkendu myslet jak na tom budeš :slight_smile:
16. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
autor
Pěkný den holčiny :slight_smile:
Semy a Jani děkuju,doufám,že to bude už ten šťastný test.
:wink: A Semy ty budeš testovat kdy?
Medi,tak pak se ozvi,jak jste dopadli.Holky,je nádherně,jdu se opalovat. :wink:
16. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahojik holky task kontrola jaks takš dopadla dobre akurád male zlobiklo a nechtlo se otočit tak nevime jak to vypada s tou nosni kustkou ale snad je v pořádku jinak pater je v pořádku a odebrali mi krev další v 16 txdnu a pak ve 20 tydnu i UZ tak snad to bude vše v pořádku
16. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
ahoj sluni a medi :slight_smile:

sluni já nevím..o víkendu nebo na začátku týdnu..ještě uvidím....ale nějak si začínám myslet že tam nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

medi určitě je v pořádku :slight_smile: co by nebylo :slight_smile:
16. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
sluni ty nechodíš do práce že se chodíš opalovat? :grinning: :grinning:

já mám od příštího týdne 14 dní dovolenou tak se těším že vypadnu z práce..první týden budu doma smaa, manžel bude v práci..tak budu dělat na bytě a taky budu chodit trénovat na ty In-line co jsem dostala, abych se to naučila :slight_smile:
16. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
semy :děkuju za podporu jen nevim jak vydržim do 20 tydne čekat a nevidet maleho ne UZ :frowning2: to je hrozne dlouha doba ale co tak snad to bude vše ok a male taky a pak se nam ukažr v plne paradě:slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
ale vydržíš neboj :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma.. Vrátili jsme se teda už v noci, ale ještě jsem se nezastavila.. Dost mě zas vyděsila Nikita, vůbec se nemohla postavit na nohy a celá byla taková přepadlá, ale už je to ok, nevím, co se stalo, snad to bude dobrý :unamused:
Jinak výlet super, Bologna je moc pěkná a dokonce i docela klidná, žádný uřvaný a utroubený Italové, jak je znám :slight_smile: Přijeli jsme v úterý v podvečer, ubytovali jsme se, hotel docela luxusní, hlavně tam byla klimatizace, což jsme ve skoro 40st. vedru ocenili No a nejlepší na tom bylo, že cena byla stejná jako kdyby Honza byl sám, tak mě to nestálo nic a ještě jsem měla snídani.. Večer jsme strávili s Honzy kolegou z Anglie Peruáncem, sice jsem si moc nepokecala, protože řešili práci a já si v angličtině moc nevěřim, ale i tak to bylo fajn, poseděli jsme na zahrádce na krásným náměstí, dali si super jídlo a vínko, mňam. No a ve středu měl Honza jednání, tak jsem si prošla město, nachodila jsem cca 10 km a v tom vedru mi to teda docela dalo zabrat, ale bylo to pěkný. Fotky někam hodim večer.
Pokusim se vás dočíst, ale nevim, jestli to ještě dneska zvládnu, mam práci a večer zas letim na trampošky.. :slight_smile:
Jo a psala mi sms Ali, tak vás všechny pozdravuje, psala, že zrovna ujeli přes 50 km na kole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
ahojky Ardi ty naše italko :slight_smile:))
jem si říkala že už tu asi dneska budeš :slight_smile:

to je dobře že jsi si to užila a ještě ubytování zadara..no neber to :slight_smile:

Tak Nikitka snad bude dobrá...

a díky za pozdrav od Ali :slight_smile:

já pádm dom..jdus e podívat na přehradu je tasm dnes ta Watermanie tak chci něco pofotit..manžel je dnes služebně v Praze tak přijede až večer...

tak papáá
16. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Dobré ranko holky tak ja sem dnes musela vylezt brzy...musela sem odvezt sestričku k babče na odber krve tak sem se presunula na guač a budu lenosit jeste mi neni tak moc dobre
17. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
Krásné dobré páteční ranko :slight_smile:))

Dneska jsem v práci poslední den před dovolenou :slight_smile:))

medi se z toho nějak nemůžeš vyhrabat co....mě už je naštěstí dobře, pomohli mě ty pastilky co jsem měla na krk :slight_smile:

Takže si dovolenou užiju ve zdraví :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
semy ahoj no jo nejak se to tahne :frowning2: ale snad už bude lepe ty si užij hezky dovču :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
děkuju užiju :slight_smile:..
na netu budu stejně budu skoro celou dobu doma....
17. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám, tak jen házim odkaz na fotky, kdyby někdo chtěl kouknout.. http://www.facebook.com/album.php?aid=2013555&id=1093796865&l=cb8cfed039
17. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahojky ardi :slight_smile:...pěkný fotky..ten rozhled na červený střechy je krásný :slight_smile:))
17. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj ardi moooc pekne fotečky muselo tam byt krasne
17. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
Dík :slight_smile: Krásný to tam je, já moc Itálii nemusim, tak mě to město příjemně překvapilo :slight_smile:
Stáni, jak ti je? Už je to lepší? Doufám, že budeš fit přístí týden na párty.. :slight_smile:
17. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
ardi docela to jde ale neni to jeste pořad ok....:frowning2: tak snad to bude dobre...je to toho 25 teho že??
17. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jj, příští sobota :slight_smile: Kluci albrechtický šikovný nám udělali novou luxusní střechu nad grilem, snad se to stihne a může klidně i pršet :slight_smile: Teď nám budou dělat ještě dřevník a my zítra budeme kopat základy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
teda to mate kus práce hotovo...a je to tedy u vas na baračku ju?a v kolik??
17. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jj, u nás, tak nějak od pěti, šesti, lidi budou přijíždět různě.. Blbý je, že jsem se těšila, že tenhle měsíc konečně koupíme nábytek do obýváku a teď všechny peníze půjdou na tyhle stavby.. já třeba žádnej dřevník nepotřebuju :grinning: No, tak bude šetřit zase od začátku no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
no mi že jedem rano do prahy se kouknout na kočárky a vracime se zpet ale to budeme už doma :slight_smile:
a co mame donest?? :wink: :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
No bude tu sud, nějaké víno, takže si asi vezmi pro sebe nealko.. A nakoupíme nějaké steaky a udělám špízy a hermelíny, jak jídlo jak chcete, nemusíte..
17. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
hele fakt si řekni jestli chces v něcem pomoci a neco budu moci donyst tak řekni :slight_smile:
17. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.