• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Kdyby mě něco napadlo, tak řeknu, ale myslím, že nebude potřeba :slight_smile: Jediné, co bych potřebovala je nějaká nádoba na led, ve který vydrží, abych mohla míchat mojito, ale to asi nemáš co? :slight_smile:
17. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Tak v pondělí jde Honza na spermio, aby ho pustili z práce, tak musel šéfovi říct kam jde :grinning: Snad to bude ok..
17. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
no to asi ne :frowning2: ale zkusim se podivat ju?
no tak mu to snad projde ne?
17. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jj, už to má zařízený :slight_smile: Já tu nádobu snad seženu od toho, co nám bude půjčovat pípu a chlaďák, tak to neřeš :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky, tak jsem teď dopracovali, natírali jsme prkna na střechu, ať máme pod čím grilovat :slight_smile: Honza jde zítra na to spermio, tak nám držte palce :slight_smile:
19. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
A jaký jste měly víkend? Stáni, jak ti je? Semy, jak si užíváš dovču? :slight_smile:
19. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky,jak se všechny máte?já naprd.Testila jsem,ale tušila jsem,že marně,zas je to negativní a mrcha dorazila :frowning2: :frowning2:
19. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz
Sluni, to je mi líto :frowning2: A jak si se nakonec rozhodla, pro femigard nebo ty hormony?
Já mam taky tušení, že ms dorazí, ale aspoň snad konečně včas..
19. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz
Ahojky holky,

Sluni: to je mi líto, ale určitě to vyjde příště.
Já jdu zítra k doktorce, aby se na mě podívala, jestli správně ovuluji. Také přemýšlím, jestli ranní kojení nemůže mít vliv na plodnost atp.
A kde se nám toulá Semy, také měla testovat?
20. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ranko holky :slight_smile: no já si užívám dovču, doteďka jsem ležela v postelůi a četla jsem si :slight_smile:

na testu se stále nic neukazuje..testovala jsem včera i dnes..zítra to bude 14 dní po IUI takže bohužel asi nic...:frowning2:
20. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Dobré dopoledne..
Semy, to mě mrzí, třeba se to ještě ukáže..
Vyřizuji pozdravy od Ali, ještě netestovala..
A Honza je zrovna na spermiu.. jsou ty výsledky ještě ten den, že?
20. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
ahoj ardi..ty výsledky jsou asi za 1,5 hodiny :slight_smile:

díky za pozdravy..taks nad to vyjde aspoń jí...:slight_smile:

ardi jinak máme v sobotu něco přinést?
20. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Ähojik holky tak semy moc me mrzí že zatim nejsou // ale třeba to jeste dopadne a objeví se :slight_smile:
Jinak Ardi vysůedky jsou jak psala semy asi za hodku :slight_smile: držím pěsti at jsou ok
jinak co me se tyče nic moc mi stale neni ale je to lepší snad i male je v pořádku nevim jak vydržim až do 20 tydne do dalšího UZ to asi nevydržim nevedet jestli je ok :frowning2:
20. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Ta volal Honza, počkal si tam rovnou na výsledky.. a nic moc :frowning2: Řekli mu, že to není uplně v pořádku, že víc nám řekne moje dr. a prý tam je napsané, že reprodukční schopnost je snížena, ne však vyloučena.. tak nevim, jak moc blbý to je.. Snad konečně přestane hulit :angry:
20. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
jé=je ardi tak to jě mě líto....tak snad s tím ještě půjde něco dělat...
20. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Semy, bude sud, takže dost piva pro všechny, víno bude, mojito bude, ale asi v omezeném množství, tequila i nějaké nealko a koupíme nějaké maso. Možná nějaké maso si vezměte a třeba nějaké vlastní pití, jestli si nevyberete z toho, co bude.. Ale když si nepřinesete nic, tak to taky nevadí :slight_smile:
20. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Ardi mrzí me to ale nic nevzdavejte a uvidš co vam řekne tvoje dr :slight_smile: třeba to jde nejak řešit nejakyma vitaminama
20. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
tak ju, tak nějaký masíčko vezmeme ať nejdeme s prázdnou :slight_smile: a já si vezmu mul´ták můj oblíbený :grinning:
manžekl si možná dá vínečko :slight_smile:
20. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Tak mi Honza napsal ty výsledky.. Spermií má hromadu, snad dvojnásobek normy, ale špatnou pohyblivost (17%, norma je min.50%) a špatnou morfologii (15%) a je tam napsané, že doporučují IVF ISCI :frowning2: Ale já věřim, že to půjde i bez toho.. Zas když jich má tolik, tak tam musí bejt i dost těch ok :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Když to vezmu matematicky, norma je 20 mil. a z toho 50% pohyblivých.. tj. min. 10 mil. pohyblivých.. Honza má 48 mil., z toho 17% pohyblivých, tj. 8 mil. pohyblivých.. a morfologie norma 30% z 20 mil.. 6 mil. Honza 15% z 48 mil., 7,2 mil.. Takže s morfologií jsme dokonce nad normou a pohyblivých je o něco míň, ale ne o tolik.. Tak to musí jít ne? :grinning:
20. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
ardi tak to by se asi miohlo podařit i normálně, to je dobré že jich má aspoň hodně....:slight_smile:
20. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
díky za povzbuzení,snad to vyjde už příště.
Semy,ty ještě neházej flintu do žita,třeba to ještě přijde a na testu budou dvě//,neboj. :wink:
Ardi,tak to s tím spermiogr.mě to mrzí,to měl o malinko horší než můj manžel,ale nám taky právě napsali,že vyhovujeme IVF ICSI,oni tam asi nic jiného neuměj psát,píšou to každýmu,kamarádky co tam měly manžele a přítele,tak měli přesně napsané to samé a měli i třeba o dost lepší výsledky než my,takže na toto nesmíme dát.Mě doktorka řekla,že to přirozeně půjde,i když prý s dost velkým rizikem potratů do 10týdne těhu a už to tu bylo 2x,tak na tom asi něco sice je,ale pořád věřím,že se to podaří a mimi doufám donosim.Teď snad do třetice to už musí vyjít.
20. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj Sluni, myslíš, že můj manžel měl horší než tvůj? Já na to právě koukala a vy jste měli koncentraci 5 mil. a Honza 48 mil., tak jsem myslela, že tím se dost nažene :slight_smile: Myslíš, že ne?
21. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Ahoj ardi,já se upsala,nemělo tam být,že měl o malinko horší,ale lepší samozřejmě. :wink: Jinak ten celkovej počet má o hodně vyšší než můj a tudíž by se tam mělo určitě najít spoustu ještě těch lepších a kvalitních spermií,neboj se,ono to půjde.No docela mě zajímá,co Ti na to řekne doktorka,jestli to samý nebo podobný co řekla mě.Pak dej o tom hlášku.Víš,to co řekla,beru spíš jen tak informativně,ale věřím spíš přírodě,že ta je mocnější než odhad doktorů.Uvidíme..... :wink:
21. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
Jinak jsem tento cyklus přešla z toho Femigardu na ten clostilbegyt a utrogestan,tak jsem zvědavá.Ale docela nerozumím tomu,proč mi doktorka předepsala clostilbegyt,kterej je na vyvolání ovulace,když já jí každý měsíc mám pravidelně dle testů a taky dle folikulometrie.Nebo je snad clostilbegyt ještě na něco jiného než na ovulaci?nevíte někdo? :unamused:
21. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
Jinak se mi po tom clostilu pěkně motá hlava,ještě že se bere jen 5dní.
21. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak uz se k vam taky radim :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahoj sluni ja myslim že clostyl je i na upravu cyklu :slight_smile:
lerak vitej povež nam neco o sobe??
21. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím příchod od doktorky. Poslala mě 21.den cyklu na odběr progesteronu, aby se vědělo, jestli ovuluji. A potom 3.den cyklu na hormonální profil zjistit, jestli nemám moc vysoký prolaktin kvůli tomu rannímu kojení a případně 14.den cyklu na folikulometrii. Tak věřím, že ten 3.den cyklu a hormonální profil už nebude potřeba a tento měsíc bude vítězný. Včera jsem na prochajdě našla 4lístek, tak by v tom byl čert, aby se nepovedlo :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Sluni, dík za info.. Hned jak bude dr. zpátky po dovolené, tak tam zajdu a určitě dám vědět, co mi řekla.. Já taky věřim, že ty bylinky a vitamíny zmůžou hodně.. Vždyť já je brala tenhle cyklus poprvé a hned jsem měla ovulku dřív než kdykoliv předtím :slight_smile: Jinak si taky myslím, že ten clostil by měl být i na úpravu cyklu, tedy že by ti měl hodit ovulku na dřív, tys jí mívala později ne? No moc vám držím palce, ať se to povede.. Asi už jsem se ptala, ale nevíš, kdy tam ta naše dr. zase bude?
Lerak, vítám tě, taky doufám, že o sobě něco napíšeš :slight_smile:
Jani, já našla dva čtyřlístky, tak na ně taky sázim :slight_smile: Držím vám palce :slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.