• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
autor
medvide a ardi,dík za info ohl.clostilu.Femigard mi cyklus za ten 1měsíc krásně srovnal,tak jen doufám,že clostil to spíš nerozhodí :unamused: ,no snad ne.Jinak ardi,doktorka tam prý bude 3.8.09.Taky tam musim naběhnout,sice už budu mít po ovulaci,ale aspoň ať se na mě mrkne,jak to vypadá.
Jani a ardi,tak to držím palce,ať Vám ty čtyřlístky přinesou veliké štěstíčko :slight_smile:
lerak vítám tě. :wink:
21. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Jinak ardi,máš pravdu,ovulku jsem mívala až 20.DC,ale díky femigardu minulý měsíc byla už 16DC,takže femigard mi to posunul na dřív,tak snad nedělám chyb,že teď zkouším clostil.Bylinky jsou stejně bylinky...uvidíme jak to bude tentokrát.
21. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Diky za privitani. Jsem primo z Liberce. Je mi 26 let a jsem cerstve vdana. Snazime se teprve hodne kratce. HA jsem vysadila v listopadu, MS od te doby v pohode a +-2 dny pravidelne. Co vy? Je tady nekdo primo z Liberce nebo jen JBC :slight_smile: Jak dlouho se pokousite vy, jestli se muzu zeptat (nechce se me tech 132 str.prelouskavat :slight_smile:)
21. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
lerak:Tak jak sem kousek od Jablonce Albrechtice...jinak ja už tedy mimi čekam ale take jsme čekali dlouho :frowning2:
jinak co ostatni to at ti napiší o sobě sami :slight_smile: nebudu tu nic tlumočit aby mi nenadavaly :slight_smile:
21. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
:slight_smile: Jj, vsimla jsem si, ze uz jsi tehulka. Moc gratuluji a tise zavidim :wink:
21. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
děkuju neboj určo se take brzy dočkáte..od kdy že nebereš HA??doporučuji z vlastni zkusenost počkst tak 6 měsicu id vysazeni HA a pak se teprve zsčit snažit..nevim jak dlouho jsi HA brala ale ja osobne řikam že to je svinstvo !!!
jinak kdy jste meli svatbu a kde?
21. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
HA od listopadu, tj. 9mesicu. Brala 7 let. Strasny. Svatbu jsme meli v cervnu, daleko, nejsem rodily liberecak :slight_smile:
21. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
no tak to už by jste se snažit mohli to je dobrý čas...a kde ste meli tu svatbu??
21. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
Na zamku v Novych Hradech. Vsak se snazime, ale kratce. :wink:
21. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
tak nejaky fotečky nam ukaž jaci jste byli fesacci:slight_smile: tak jinak džim pesti aby se to brzy povedlo
21. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Nezlobte se, ale zadne fotky zatim bohuzel ukazovat nebudu. Tvrde jsem na to doplatila v jine diskusi. Ale procitala jsem si vas tak a koukala jsem, ze chodite na jumping (trampolinkovat), to mame spolecny konicek :slight_smile:
22. črc 2009 v 07:08  • Odpověz
no tak myslim že to byla ardila kdo s tim začal že tu dal navrh jestli by s ni nekdo nešel a tak sme začaly chodit a je to fakt super ja tedy už nechodim ale jak jen to pujde tak bych zase chtela začit chodit :slight_smile:a jak chodi ted holky nevim ale myslim že pokračuji tady alespon ardi a ali a semy nevim?
22. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

lerak taky tě tu vítám :slight_smile:

Já na trampošky nechodím, bylo to mě moc náročný :slight_smile:

Jinak hlásím že se potvora druhá čárka neukázala, takže od zítřka asi už vysadím ten utroš...:frowning2:
a příští měsíc to zkusíme znova...snad se napodruhé podaří..
lerak jen pro informaci, mám za sebou první IUI....a jsem z Jablonce a snažíme se asi rok a tři měsíce..
22. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
semy ahojik to mě mrzí že // nejsou :frowning2: ale neboj určo to sopadne přísto mesic :slight_smile:
jak je to vubec hradí vam to pojištovna??
22. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
jojo IUI hradí pojišťovna 6x za rok..takže aspoň že tak :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky,

Lerak: vítej mezi námi
Semy: to je škoda, ale ten srpen to jistí

Jinak info pro Lerak :slight_smile: Já už jednoho čertíka mám, Filipa, bude mu rok a půl. A chtěli bychom druhé mimčo. HA jsem vysadila letos na začátku dubna, tak uvidíme, kdy se zadaří :wink:
22. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
ahoj Jani :slight_smile: díky..taky doufáj že v srpnu to vyjde..ještě pak by jsme měli jeden pokus a pak už IVF ..takže doufáme že k tomu nedojde...
22. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj Jani jak se maš??co jinak noveho?
22. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Jj, trampolinky narocne, ale po pracovnim dni to krasne vyplachne mozek :slight_smile: Je tezke na to nemyslet co? My se ted chystame na dovolenou, tak snad prijdu na jine myslenky. Clovek se do toho pousti plnej optimismu a pak se to nadseni pomalu vytraci co? Ale to pujde. Ja chodila do Jablonce do skoly, na VOS, tak to tam trochu znam. Ale ted uz tam vubec nejezdim. Moje kamaradka se prirozenou cestou o mimiska snazila s manzelem rok a pul, k MUDr. nechodili (na spermio apod.), a nakonec ji bylo receno, ze at jeste pocka pres leto a pak ze se ma stavit a udelaji nejake vysetreni. A zacatkem zari nasla //. Ted ma krasnou srandovni holcicku (az do posledni chvile nebylo videt na utz pohlavi), takze prekvapko od zacatku do konce.
22. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Tak to je moc pekne uvidš brzy se take dočkáte...kam jedete na dovču?
22. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Ted to vyzni mozna trochu snobsky, ale jedeme na ostrov Isla Margarita ve Venezuele. Nebyli jsme na dovolene urcite 4 roky, nikde. Manzel ma firmu, takze se neurve. Kazdej si mysli: no jo podnikatel, ty maj penez. Ale penize nemame (porad je do ceho ve firme investovat) a volny cas uz vubec ne, a ty nervy.... Takze po dlouhatanske dobe si doprejeme. A mimochodem, vyjde to levnejc nez ted v sezone treba Recko. Takze jsme se rozhodli a zacatkem srpna frcime.
22. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj Medi,

nového nic moc, čekám na další ovulku, ale nějak tuším, že by to teď mohlo dopadnout. Byla bych moc ráda :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
lerak tak to budete mít pěknou dovču :slight_smile:..na jak dlouho tam jedete?
22. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
na 13dni. Kdyz uz, tak uz :slight_smile: Jen nevime jak to prezijem bez nasi kocicky. Byli jsme bez ni maximalne 4 dny, to budeme asi trpet. Je to nas mazanek. Vy ostatni se nekam chystate?
22. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
lerak tak to chápu..my jedeme teď příštítýden jen na 4 dny do Náchoda do Wellness hotelu ....a taky si říkám jak to tu sám zvládne náš kocourek...jedeme poprvé pryč co ho máme..naši sem budou chodit a krmit ho, tak si myslím že to tu prospí stjeně jako když jsem v práci :slight_smile:
jakou máte kočičku?
22. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Juuu, do Wellness, to bych si taky nechala libit. Mam kamaradku v Litomysli, ktera dela v nejake cestovce, co organizuje lazenske pobyty atd. No jo, to my bychom tu nasi nemohli nechat samotnou, nikdy nebyla pres noc sama. Je zvykla vecer tryskat (litat po mistnosti a hrat si) a musi se ji nekdo venovat. Takze ji dame na hlidani tchanovejm (ty ji zas nechaji zrat kytky, pak je bude zvracet :slight_smile:) Mame kocicku uplne nahatou, sphynx. Byl to muj sen uz od 8.tridy. Vybojovala jsem si ji. Hned jak jsme se prestehovali, jeste nebyla ani postel, ale meli jsme doma kotatko :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
tak to je hezký :slight_smile:

no my máme ještě dva králíky, tak to nechceme všechen zvěřinec převážet k našim...a myslím že Koudíčkovi bude líp tady kde to zná než kdyby byl u našich kam ho jen občas bereme na chvíli a byl by tam vystresovaný :slight_smile:
jsou to jen 4 dny takže by to mělo být v pohodě :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Tak dalsi spolecny zajem :slight_smile: a To mate britskyho?
22. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
jeee lerak to je krasna dovča nemaš nejaky odkaz jukla bych se na to :slight_smile: no ja sem chtela jet k moři je jedno kam ale manža se dal do stavby baračku teda uprava venku zdi apod a tak nejak to chce dodelat a řika že mu nevyzbyde dovolena pričemž ji ma ješte hodne no tak asi nepojedem nikam :frowning2: a ja bych tak rada k moři...mi jsme byli ve Slovinsku už letost ale nelibilo se mi tam !!!
22. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
ee..je to Sibiřský..Něvská Maškaráda
je to půlroční kocourek s papírama :slight_smile:
tady jsou fotky

album 1
http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/KoudyNasMazlicek#

album 2
http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/KoudyII#
22. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.