• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
jee semy ten je krasnej :slight_smile: ale ja čiči moc nemusim ale tenhle je opravdu moc peknej...
22. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Me Slovinsko nadchlo horama, ozkouseli jsme i adrenalin. Parada. Nejeli jsme tam kvuli koupani. Jsem docela vodni zivel, casto nalozena ve vode, obzvlaste slane, tak se tesim. No my to myslim hledali pres Neckermann. Ale presne bych to uz asi nenasla. Meli jsme toho otevrenyho tolik, ze se me to pak michalo. Jedeme pres nemeckou cestovku, odlet z Frankfurtu (takze i autem to bude par hodin trvat). Nas baracek ceka az pristi rok, letost nestihnem povoleni.
22. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Je prekrasnej. Nevska Maskarada me zaujala uz jen podle jmena, tak jsem ji sla na vystavu taky omrknout. Taky mame papirovou, bez papiru se sphynxove ani "nevyrabeji" :slight_smile: Ale na vystavy nemuzem (to by bylo za jine penize) a nejsem toho ani priznivec. V dubnu slavila 3.narozeniny. Kolik vazi? (ted to je teda kocici diskuse-ale jen na chvilku :slight_smile:)
22. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
aha tak to je skoda---ale to je jedno ja bych jela klido i do řecka už jsme tam byli a moc se mi tam libi ale asi manžu neukecam :( a tak by se mi to libilo a mimisovi určo take :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile: Včera mi počítač napadl nějaký virus, tak když jsem přišla z trampošek, už jsem se sem nedostala, Honza to několik hodin likvidovat, ale je to pryč :slight_smile:
Lerak, taky hopsalka, jo? Super.. My chodíme s Ali, teď je Ali na dovče, tak chodím sama, tak 3-4krát týdně.. Taky chodíš na Kunratickou? To se dost možná od vidění známe :slight_smile:
Jinak já jsem ze Smržovky, snažíme se od prosince.. Jediná přímo z Lbc je Ali..
22. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
tak jsem ho šla převážit..jelikož jsme naposled vážili na začátku června..tak má 3,9 :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Semy, nase ma 3,80, coz si myslim, ze je dost, ale ona neni tlusta (to vis, na nahatce je videt kazdej spek hned :grinning: )
ardila: Nene, ja chodim do SpinFit. Chodim jen jednou tydne, protoze 2x tydne k tomu jeste chodim na kick-box.
22. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
no já jsem zvědavá o kolik ještě Koudy vyroste....ale ona tahle rasa je veliká, takže má váhu si myslím ideální :slight_smile: a taky má dlouhý chlupy a osac nádherně bohatý, takže to na té váze taky něco udělá :slight_smile:
ale jak jsem koukala tak za poslední měsíc je skoro o kilo těžší :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahojik ardi tedy ty jsi se do toho hopsani takhle dala jo??to už pro tebe nemuže byt žadna fuška ne??
22. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
no tak já jdu škrábat omítku, už mám dneska poslední část, tak ať už to mám hotové :slight_smile:
tak zatím papa
22. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
semy papa a at ti to utika :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
dík medi :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Stáni, v tomhle počasí docela jo, to je mi vedro ještě než začnu něco dělat.. Ale když je nějak rozumně, tak je to pohoda, včera jsem to odskákala bez problémů :slight_smile: Ale dneska to asi radši zrušim, leze na mě rýma, tak bych to neudejchala..
Jinak už mam dárek pro Honzu, koupila jsem nakonec hodinky, měli slevy na Swatch 30%.. a k tomu mam lístek na Trutnov.. A teď mě čeká práce na tom, jak mu to předat.. Chci mu to schovat jako kešku někde na zahradě, ale nedám mu hned souřadnice, napřed bude muset něco vyluštit, dostane souřadnice, na kterých najde panáka Becherovky lemond (jeho oblíbená :slight_smile: ), aby dostal souřadnice, bude ho muset vypít.. a takhle třikrát a pak už se asi dostane do finále a najde dárek :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
To se ani nedivim...tak se koukej vykurýrovat do soboty jinak lehneš pak jako ja :frowning2:
22. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
holky me se dnes nechce nic vařit tak sem volala babičcce co vaři a pujdu na oběd k ni...ale ja už mam hlad a ona teprve začina kuchtit tak tam pojedu až za chvilku
22. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
Já mam dneska lasagne od tchýně :slight_smile: Co bylo u babičky dobrého?
22. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
ja sem se ted vrátila a mela sem karbanatek teda dva :sweat_smile: a bramborovou kaši a kyselou okurku mnram.... :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
To mam taky ráda.. zrovna jim ty lasagne a jsou vynikající.. Pak pojedu asi nakoupit první várku na sobotu a v sobotu jen dokoupim maso a pečivo..
22. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
¨Tak dobrou chut a už je ti lepe??no mi take neco koupime nejake masičko a naložim ho tak neco dovezem:slight_smile:
jinak prijdou semy a ali??
22. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
BAF :grinning:

tak jsem totálně hotová..te´d jsem vylezla z vany

ale super, už mám celou jídelnu oškrábanou :slight_smile: ))))))))))))
22. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
No je mi docela dobře pořád, jen mam plnej nos a občas mě trochu zabolí v krku.. k tomu to vedro, to bych asi neuskákala.. Navíc mě včera při hopsání tak bolela prsa, že jsem myslela, že budu muset odejít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Semy podle toho, co psala, předpokládám, že přijde a Ali doufám taky, z dovči se vrátí v pátek.. jen myslím nevěděla, jestli nebude muset do práce..
22. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
my s tím počítáme :slight_smile: a těšíme se :slight_smile:
ardi akorát mě prosím tě napiš kde bydlíš ju do Ip....třeba na mapě označ váš barák a my už to podle toho najdeme :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Semy, jasně, posílám to rovnou i Stáně.. ale my jsme myslím spolu jeli kolem :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
super díky :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
Teda jelY :slight_smile: Už jdu na to, zase se mi zhroutil počítač, asi to bude chtít celý přeinstalovat..
Jinak v tu sobotu budu ještě v 5 vyzvedávat lidi v Jablonci, tak doma budu až tak 17:30.. a předtím budu doma cca do 16:50.. klidně doražte před nebo po, ale můžete i v době kdy tam nebudu, jen aby vám to nebylo blbý :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
Tak to tam máte, snad je to jasný :slight_smile:
22. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
ardi diky take za popis snad to trefime i když sme spolu jeli okolo :slight_smile: nejak dorazime až ty budeš doma ju??mi jedem jeste rano do te Prahy tak uvidime v kolik dorazime..ale těšime se :slight_smile:
22. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
Ok, jak se vám to hodí, taky se těšíme, pergola se pěkně rýsuje, už maj půlku střechy, tak snad to stihnou :slight_smile:
22. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Teda ti jsou ale šikovni :slight_smile: teda venku je hrozne :frowning2:
22. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
Je to hnus, já chtěla jít s hafanama na výlet, ale nakonec jsme si jen hráli na zahradě, protože jít někam daleko se nedá.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.