• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
to jo je hrozny dusno mohlo by sprchnout večer :slight_smile:
22. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
Dobré ránko.. musím nás z té třetí strany posunout :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojik je tu někdo?? :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahojíky :slight_smile:

tak hlásím že na testu pořád nic není, jsem teďka volala do Gennetu, jestli teda ten utroš už mám vysadit a mám teda zítra ráno přijít na krev, aby byla jistota...takže se zítra rozhodne...
23. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj, teď jsem dorazila z Liberce, mam nakoupený suroviny na spoustu mojit.. pro těhule může být nealko :slight_smile:
Semy, moc bych ti přála, aby si byla ten případ, kdy se to na testu neukáže a krev je pozitivní.. :slight_smile:
23. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
A Ali včera testovala a taky jen jedna :frowning2:
23. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Ardi ahojik teda i nealko jo??to bude super :slight_smile:
semy držim pěsti a nevěš hlavu třeba tak jak řika ardilka to dopadne že budeš mit v krvi a na testu nic :slight_smile:
ali take držímě pěsti třeba se to jeste objeví :slight_smile:
23. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
ahoj holky, tak hlásím návrta z dovči, jsem pěkně utahaná, furt jen spím a jím takže dneslka už solidně přetahuju :slight_smile:) včera jsme se ještě zničili největším výletem na nejvyšší kopec v Orl.horách...no mazec prostě
no další test jsem nedělala, podle matěje jsem v tom tak jedu zejtra na gyndu, no ale moc tomu nevěřím, ms nikde ale to může bejt tím utrošem, test jsem dělala v úterý takže zítra se to rozsekne, koukám že semy to má stejně :slight_smile:) no tak uvidíme..
tak papa jdu do pelechu
23. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj Ali, tak jsme přijeli už dneska jo? Jak to vidíš v tu sobotu? Dorazíte? Semy a Meda jo, tak doufám, že i vám to vyjde.. A doufám, že pro vás všechny budu nalívat jen nealko :slight_smile: Zítra moc držím palce..
23. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
Dobré ránko.. tak dnešní Honzíkův narozeninový den pěkně začíná.. koukněte do alba :grinning:
24. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
ahojky, no ardi, tak to je hustýýýýýýýýýýý, potichounku gratuluju :slight_smile: to je prima prima prima, dobrá zprávička hned po ránu :slight_smile:
no a my s tou párty, noo asi nedorazíme, jsem celej víkend v práci :frowning2: takže to by se moc nedalo :frowning2: je to škoda no
24. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
no tak já vyrážím, kéž bych taky přijela s dobrou zprávou :slight_smile: tak papa a moc ti to přeju a mám velikánskou radost :grinning:
24. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Ali, moc držím palce a doufám, že se ke mě přidáš :slight_smile: Škoda s tou sobotou, ale určitě budou jiné příležitosti.. Jedu pracovat, tak se ukážu navečer..už se těším, až dám Honzovi první dárek :grinning:
24. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Pěkné ranko holčiny,
ardi,koukám do albíčka a taky zatím jen potichounku moc a moc gratuluji,to je úžasný,tak že by to vylezení na tu věž v Bologni byla pravda,že to přináší štěstí??? :wink: .A kdy jdeš k Dr,počkáš až do toho 3.8. nebo půjdeš k zástupu k Pavláskovi,aby to potvrdil?
24. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Ali,vítej po dovče,jak jste se měli?doufám,že i ty přidáš v příštích dnech tu krásnou zprávu a že se to tady konečně rozjede :wink: ,pak semy a já :wink: a další :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Teeeeeda, krasne rano. Ardila: Mooooc gratuluju a doufam, ze se prcek bude drzet zuby nehty!!! :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Ja jsem tak rada, uz se to konecne obraci k lepsimu :slight_smile: Jeste ali a pak uz nas hromadne nakazite :grinning: Jen tak dal!!!
24. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Ahoj lerak,souhlasím s tebou,doufám,že se to teď konečně rozjede :grinning:
24. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Holky a mluvily jste nektera s doktorem ohledne sportovani, snazilkovani, tehu? Nejake nazory na to nase trampolinkovani? Asi s tim bude treba skoncit co? Myslim, ze se budu muset preorientovat na pilates :slight_smile: A to bude nuuuuudoooo :slight_smile:
24. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
mě řekla doktorka,že při těhu bys neměla dělat sport,kde jsou otřesy a kde si namáháš břicho,jinak vše ostatní je v mezích povoleno,nejlepší je asi plavání :wink:
24. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Aha, tak to kick-box (bezkontaktni) a tramposky asi nebudou to prave orechove :slight_smile: Ja jsem o tom mluvila s moji trenerkou a ta rikala, ze snad do 6.mesice jezdila spinning. Plavani ja rada, moc. A nevite jak sauna, solarko?
24. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
to nevím ten kick-box,ale ty trampošky bych asi neriskovala,ale záleží,jak se cítíš a zda třeba nemáš sklon k potrativosti.Jinak to solárko zakazujou v těhu,to by se nemělo,ale jen jsem to četla v knížkách,nevím.
24. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Ja myslim prave, ze zakazujou i tu saunu. Kick-box je hlavne o skakani, takze taky asi nic moc vhodneho.
24. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
ahojky, tak čekám na výsledky z krve, podle dr. by to být mohlo, sliznici mám narostlou, tak uvidíme
24. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
no a s těma trampoškama já bych to tak hrozně neviděla, sice skáčeš ale máš měkké dopady takže otřesy nejsou, já se na to ptala cvičitelky i fyzioterapeutky a nezakázali to, záleží jak se člověk cítí a prostě nemusíš skákat tak naplno
24. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
No vidis, a kdy se dozvis ty vysledky? To Ti moc drzim palce. Chodis ke gynDr. tady v Liberci?
24. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj ardi teda co to vidim take potichounku gatuluji a držim pěstičky určo to vyjde :slight_smile:
jinak ali vitej a take sržim pěsti určo to v krvi bude :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
ee já jezdím do jbc k jorgový, no po jedný hodině si mám zavolat, a jen držte třeba to pomůže :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ali urco to vyjde!!! To se budu na dovce 2nasob radovat, uz dve cerstve tehulky jen co vlezu do diskuse :slight_smile: To je dobre znameni. Medvide uz ma to sve jiste :slight_smile: tak doufam, ze se nezlobi, ze ji nepocitam.
24. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
ali ja ti tedy nevim ja sem vic napnuta jak ty:slight_smile: a co se tyče tech trampošek ja bych se na to bejt vama vykašlala nestoji to za to!!!
24. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.