• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
lerak:ahojik nezlobim se ale jiste neni nikdy nic,...ale jen v tichosti doufam že je vše v pořádku a mimi je zdravoučke a tluče mu srdíčko a je v pořádku a hezky roste :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
no já ani ne, nějak se tam i bojím zavolat....
24. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
ale neboj bude to dobre a budeš nebo spiš seš už těhulinka :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
no fakt nevim, nechci tomu moc věřit abych nebyla zklamaná
24. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
neboj ty ses jeste doma nebo už v práci?,
24. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
dnes ještě doma a zítra do rachoty
24. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
to ti nezavidim už tam jdeš volat??
24. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
ještě počkám, a jdu se najíst :slight_smile:
24. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
a co semy vůbec? taky měla jet na krev...
24. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
semy nevim co a ty??už jsi volala??nenapinej nas:slight_smile:
24. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
jsem napnuta jak xandy!!!
24. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
tak krev negativní :frowning2: :frowning2:
24. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
Chjo, ale nezoufej, hlavu vzhuru a do dalsiho snazeni!!! Nejdyl do Vanoc zalozime novou maminkovskou diskusi jo?
24. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
nojo nějak mě to začíná zmáhat, další měsíc si dávám zas bez léků a měření a tak, nějak mě to na tom vadí nejvíc :unamused:
no aspon nemusím řešit trampolínky
24. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahoj holky..

Ardi mooooc gratuluju, to je opravdu hezký dárek...

já mám bohužel taky negativní krev jako ali....:frowning2:((..je mě z topho tak nějak všelijak, volali mě asi před půl hodinou...tak vysazuju utroš a pak hned zas začnu brát clostil...a budu doufat že druhý pokus vyjde....

Jinak ali vítám tě zpátky z dovolené...škoda že zítra nepřijdeš....
24. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
ahoj semy, no já tenhle měsíc clostyl brát nebudu, nechám to ted chvíli být
24. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
a s tou párty mě to taky mrzí ale nedá se nic dělat, však si to tam užijete i bez nás :slight_smile:
24. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
jojo četla jsem že si dáváš pohov....no já se už těším že se bude dál něco dít..aspoň něco...a i jsme se tak domlouvali s doktrokou už před prvním IUI že uděláme 3x za sebou.....tak snad vyjde další pokus no...

a jak jste se měli na dovolené?
24. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
krásně, pěkně sme si zasportovali, akorát jsem teda samá modřina po pádu z kola, si tak řikám že kdybych víc odpočívala a tolik se tam nehuntovala tak by se to třeba chytlo, no ale to už jsou jenom ty kdyby..
no život jde dál :slight_smile:
24. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
jojda..tak hlavně že to jsou "jen" modřiny......
no kdyby se chtělo udržet tak by se udrželo i tak.....snad se brzo dočkáme :slight_smile:
24. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
no snad jo :slight_smile: musíme tomu věřit :slight_smile:
24. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahojik holky mrzí mě to u obou ali i semy ale nevěste hlavu snad se brzy zadaři hm??držim pěsti :slight_smile:
24. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
no však já se s tím nějak poperu, jen mi z toho není dneska není nejlíp no
24. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky....
ali,semy...holky,tak to mě taky moc mrzí,že to nevyšlo :frowning2: ,ale nesmíte ztrácet naději,však ono to přijde,nebojte.Já v to taky doufám.Nic jinýho nám bohužel nezbývá :unamused: ....Tak srpen bude náš holky,co vy na to? :wink: :slight_smile: ,souhlasíte?
24. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
já srpen vypouštím, musím se ted soustředit na něco jinýho, takže já se k tomuhle heslu nepřidám :grinning:
24. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se sem konečně dostala. Rovnou po práci jsme jeli koupit nábytek do tý nový pergoly a doteď jsme to montovali. Jinak Honza měl velikou radost a pořád se usmívá :slight_smile: Tak snad už to tentokrát fakt klapne.. Jinak s trampoškama mam prozatím jasno, v pondělí jsem málem odešla v půlce, jak mě bolela prsa a teď je to ještě horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ali, Semy, je mi moc líto, že to nevyšlo.. ale ono to jednou vyjde a snad to nebude dlouho trvat..
Sluni, počkám na dr., nechci tam jít zbytečně brzo, 3.8. tam zavolám a objednám se, klidně i na ten další týden, aby bylo něco vidět.. Tyjo, já tomu stejně nevěřim, vůbec vůbec jsem to nečekala..
24. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
ardi moc ti to přeju a doufám že to bude vše tak jak má a držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
no a pomaloučku se nám to tady začíná rozjíždět takže v srpnu je na řadě další ..... :slight_smile:
24. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
ali nesmutni a jak řikaš dej tomu čas a zaměř se na neco jineho---ja byla take takova pořad sem na to myslela a řikala si to i při sexu at to vyjde ale pak sem na to nemyslela a je to tu!! :dizzy_face:
jinak ardi držom pěsti a tfuj tfuj jo a zitra se mnou piješ nealko jasny?? :slight_smile:
24. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
no medi jenže po dvou letech myslím že mám krapet nárok si zasmutnit
24. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.