• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ja vim ja se te snažim jen trošku uklidnit :slight_smile: ale neboj podaří se to!!!
24. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
ale s tím myšlením na tom nejsem tak špatně, při sexu na to teda vůůůůbec ale vůůůůbec nemyslím :slight_smile: :slight_smile: mě drtí ty lékaři a zvlášt když mi ted dávali takovou naději, spíš proto mě to tak zdrblo
24. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Medi, jasně, výhoda toho mojita je, že nikdo nepozná, že nepiju :slight_smile:
Holky, moc vám všem děkuju :slight_smile: Myslím, že se zadařilo v tý Bologni :slight_smile:
Ali, to je jasný, jde to tu pomalu, ale jistě a není nás tu tolik, takže nebude trvat dlouho a bude to tu samá těhule, určitě!!
24. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
no ale nevim ardi jesli se muže mata v těhu??nemaš to zjištěne??
24. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
mě nemusíš uklidnovat, nepanikařím, já prostě věřím tomu že až to bude mít ten správnej čas tak to přijde, holt ted se budu těšit do paříže a plánovat spoustu jiných věcí a od lékařů si dávám dva měsíce pokoj a pak asi půjdu na tu průchodnost vejcovodů a pak se uvidí
24. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
šalvěj se nesmí, to vím, ale s mátou teda neporadím
24. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky,
teeeeeda, to jsou novinky :slight_smile:
Ardi: obr gratulace, držím pěstičky, ať je vše tak, jak má, mám z Tebe radost
Ali a Semy: to je fakt škoda, ale určitě to jednou vyjde, také to na mě teď tak trochu padá a to jsem v úplně jiné situaci než vy, já mám problém v tom, že mi v lednu skončí rodičovský příspěvek, který jsem si naivka dala jen na 2roky a chtěla jsem přecházet z jedné mateřské na druhou a potom budeme žít jen z jednoho platu a čekat, až se zadaří, takže tak nějak na to nejde nemyslet :wink:
Tak holky, další kolo už bude naše, Sluni, Semy, Lerek a Ali,ju?
24. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Medi, máta by se neměla, prý může měnit krevní obraz, ale v tak malém množství to určitě nezvládne a neškodí :slight_smile: Prostě všeho s mírou :slight_smile:
Ali, taky myslím, že mi pomohlo, že jsem se vykašlala na doktory, nenervovala se utz a hlavně 100% za to můžou ty bylinky :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
ardi asi maš pravdu male množstvi neuškodi...a ma se jist na co ma človek chut... :slight_smile:
ali zkus myslet na neco jineho fakt to pomaha... :wink:
24. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
ardi :slight_smile: no jasně že bylinky :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
ali a ty budeš nejake bylinky??
24. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
já bylinky už piju, ted ale čekám na ms takže až pak a čeká mě další mobilizace za 14 dní
24. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
hezký večer .-)

tak jsme se vrátili z večerní procházky..jsme si obešli druhou a třetí přehradu :slight_smile:..skoro žádní lidé tak tam bylo hezky :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
a nekoušou komáři? já jsem vám na tý chalupě denně byla poštípaná, fakt masakr, a kouslo mě hovado dvakrát a to jsem měla oteklou celou ruku, no alergická reakce jako hrom, hnus, sem se pak furt stříkala repelentem :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
no kupodivu ani ne..předevčírem jsme taky vyrazili k přehradě, ale cestou jsme potkali bratránka, jel na zahrádku, tak nás pozval na kafe..tak jsme tam seděli venku asi 2 hodiny a to pořád otravovalůi nějaký mušky..mají tam potok tak to tam lítalo nějak víc....
ale u přehrady fakt klídek..azž jsem se divila...
24. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
24. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
juu ty budeš heeezká :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
semy fakt moc hezke věcičky ja sem si dnes zkousela šatky ktere si chci vzit take přisti ikend na svatbu kamaradce a nastesti mi jsou tak dobry ale nemela sem veci na převlečeni bude to pak na zahrade tak sem si koupila takove hezke kalhoty a halenku ale budu to mit tak na tu svatbu a pak se už do toho nevejdu :frowning2:
24. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
dík holky :slight_smile: jsem zvědavá až to dorazí jak mě to bude sedět :slight_smile:

medi takže to budeš mít jen tak tak co :slight_smile:))
24. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
no to co sem si dnes koupila tak to budu mit jeste chvilu na nošeni ale take ne na dlouho :slight_smile: no a ty šaty už mam vnich trochu videt bříško tak ale nejsou mi na těsno a jeste bych je take chvilu mohla nosit
24. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
no bude hůř a bříško ještě poroste tak je jasný že se nevlezeš do všeho :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Semy, moc hezký :slight_smile:
My máme takovou tu elektrickou hmyzolapku, tak snad nás nebudou žrát.. Jinak na autobusák pojede Honza, tak já budu doma, přijeďte teda kdykoliv.. A známe se teda z trampolín a v mojitu mám rum :grinning:
Ali, ale už si udělala pořádnej pokrok, takže to všechno pomáhá a pomalinku se blížíte do těhucíle :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Mně zrovna dneska máma říkala, že jsem docela zhubla..to mě potěšilo, ona vždycky jen kritizuje :grinning: Tak jsem zvědavá, co bude řikat dál.. ale já to našim stejně vykecám asi hodně brzo..
24. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
no já mám po dovče o dvě kila mín a to jsem tam furt jedla :slight_smile:
ardi... já vím, pokroky jsou a to je hlavní a ještě furt je šance že by to mohlo jít bez gennetu :wink:
24. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
ja vim a bojim se abych nezačala pribirat hodne :frowning2:
ardi jasne zname z trampolin..a v mojitu mas rum :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
24. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
medi...a nějaký lehký cvičení doma neprovozuješ? třeba na pánevní dno, nebo na míči? je to prej i dobrá příprava na porod a nemusíš pak mít bolesti v zádech
24. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
ardi jasně..neboj..jsem to dneska ještě říkala manželovi..že se známe z trampolín jako že.... :grinning:
24. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
:slight_smile: se to tam ani nebude řešit odkud se znáte, yvlášt jestli se budete dobře bavit :slight_smile: no škoda že nedorazíme
24. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
no tak já jdu hajinkat at ten víkend v práci přežiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.