• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ali ja sem chtela chodit na cvičo ale je až od zaři a ted jsem byla 14 dnu nemocna tak sem nic nedelala a ted sem se zhrozila na vaze :frowning2: ale snad je to jen tim že sem najedena a je večer ale budu muset neco začit delat ted sem jen ležela a nic nedelala a na vaze je to videt :frowning2: nevim jak to dat dolu!
24. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
medi teď už dolů nic nedávej...:slight_smile:

taky jdeme chrnět..tak doboru noc :slight_smile:
24. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
semy ja vim ale nejak se bojim abych nenabirala moc rychle ale to skorem nic moc nejim :frowning2:
24. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
Medi, tak jestli u nás všechno dobře dopadne, tak můžem na to cvíčo chodit společně :slight_smile: Jsi teda o dost napřed, ale třeba v Praze co chodí holky, to mají namíchané různé měsíce.. A vůbec neřeš kolik budeš nabírat, koukej normálně jíst, tobě to bude slušet i když nabeřeš víc :slight_smile: Ale co já, já jsem mrňavá, na mě je hned všechno vidět a už teď toho mam dost navíc, to budu koule :grinning: Ale nic moc si z toho nedělám :slight_smile:
Ali, mi právě máme jednoho kamaráda, kterej vždycky zjišťuje kdo je kdo, odkud se známe atd., tak kdyby ho to popadlo :grinning: Tak dobrou noc, taky jdu..
24. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz
ardi tak mužem chodit spolu ja chci chodit do jbc do nemocnice..už jsem zapsana tak se tam kdyžtak take stav a bylo by to od zaří
24. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

ardi tak to počasí jste nějak šopatně objednali :frowning2:
25. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Pěkné dopoledne :wink:
Tak to počasí dnes teda zatím nic moc.Tak hlavně,aby vám nepršelo navečer,snad se to umoudří a oslava vám vyjde.My dnes taky slavíme,máme výročí svatby.Už je to rok :wink: .Strašně to uteklo,to není ani možný :astonished: :slight_smile:
25. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
ahojky
já jsem v práci a díky počasí aspon chodí lidi tak to pěkně utíká :slight_smile:
sluni tak to gratuluju k výročí :slight_smile: nás to čeká v září :slight_smile:
25. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
sluni taky blahopřeju :slight_smile: my máme výročí přesně za týden :slight_smile:)))))
25. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se konecne vyhrabala z perin a jdu na nakup. Pak varit, prat,uklizet. To jsou vyhlidky. Jsem asi do vecera sama doma. Teda s kocicakem. Poradne na nas plivejte ten tehu bacil, at nas to taky co nevidet baci. Jsem rada, ze jsem vlezla do tak prijemne diskuse. Jinde se resi presne DC, ovulace, teploty atd. Tady je to pohodovka a za to jsem vdecna. Myslim, ze by nam to na nervech nepridalo. Ja mam tento tyden zase sladkej zachvat. Porad bych do sebe neco cpala, vcera poprve jsem uz nevydrzela a "zprasila" jsem se medovnikem. Holky doporucuju, hl.v zime, na Ceske chalupe tady u Bedrichova, babiccin caj a medovnik. Medovnik tam maji jednoznacne nejlepsi!!! Na vahu radsi nelezu!!!
25. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Mimochodem, my mame v pondeli prvni vymesici :slight_smile: od svatby. :grinning:
25. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
jaj, medovník ten já taky ráda, ale jen občas a jen kousek, je děsně sladkej :slight_smile:
no já si všera upekla z listovýho těsta závin s borůvkovou marmeládou domácí a taky ňamka :slight_smile:
25. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
já včera pekla jablečný perník v pekárně :slight_smile: taky mňamka :slight_smile:
25. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
lerak a co že to máte? jsem nepohcopila to vymesiči :grinning:
25. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj, nebojte, počasí bude ok, odpoledne ccao od 4 a celou noc už pršet nemá, jen bude trochu chladněji, tak se oblečte.. a kdyby náhodou přece jen zapršelo, tak máme novou pergolu :slight_smile: Já jdu nakládat maso a vymačkávat 50 limet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak pa, těším se..
25. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jo a nakonec to vypadá na docela velkou partÿ, kolem 30 lidí, jestli všichni co potvrdili dorazej :slight_smile:
25. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
ardi tak jo..snad to vyjde a nebude pršet...:slight_smile:

tak hezky vymačkávej a nakládej :slight_smile:
25. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojik holky tak tady to nejak vazne...mi ted dorazili od Ardi bylo to super ardi dekujem :slight_smile: jen sem fakt byla utahana po celem dnu tak se omlouvam že sme šli tak brzy :frowning2:
25. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj Stáni, my děkujeme, že jste dorazili. Já jsem taky hrozně utahaná, vydržela jsem do teď, ale dýl už ne.. Můžem někdy udělat menší grilovačku, ať pokecáme. Tvůj Honza je moc sympatickej, určitě by si kluci rozumněli, jen ten můj dneska nebyl už moc při smyslech :grinning:
No jinak mě tři lidi odhalili, napřed kamarádka pořád co si s ní dám za panáka a já se pořád vykrucovala a ona najednou docela nahlas mezi těma lidma vykřikla.. ty jsi těhotná.. Nevim kolik lidí to slyšelo, ale přihlásil se jeden a jak mi to Honza říkal, že Beny to taky ví, tak vedle stál další kámoš, neslyšel o co jde, jen že to taky ví a říká.. co řešíte, jsi těhotná nebo co? No hrůza, doufám, že už se to nebude šířit dál.. Snad to teda tentokrát vyjde a nebudem jim pak muset říkat, že už zase ne.. Jsem zvědavá na zítřejší test, bojim bojim..
26. črc 2009 v 00:03  • Odpověz
Ahoj ardi určo mužem neco podniknout tvuj honza je take super a určo jak řikaš ty si kluci budou rozumět :slight_smile:
Jinak nebo vyjde to a nestrachuj se bude to ok :slight_smile:
ještě jednou diky za pozvani :slight_smile:
26. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
dobré ránko, tak koukám že se párty vydařila :slight_smile: to je dobře, já si zas dotáhla další knihu a včera jsem se do toho zakousla :grinning:
a ardi neboj, ta čárečka tam zůstane :slight_smile:
26. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj Ali jj party byla dobra ale ši jsme brzy dom...ja jeste ani nedočetla ten třetí dil a nejak se nemužu dokopat si k tomu sednout :frowning2: ale už se tešim jak to vše dopadne...a co čteš??
26. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Na věky věků :slight_smile: je to volné pokračování Pilířů země od Kena Folleta, knihy o 900stranách :grinning: je to historickej román z 12.stol. z anglie, o stavitelích katedrál, no naprosto perfektní
26. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
hm??to nezni špatne ale to je pro takoveho knihomola jako jsi ty ale ne asi pro mě :frowning2:
26. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
tak zas jsi na nemocenský tak by se čas najít měl ne? :slight_smile: ale jasně já nikoho nenutím :grinning:
26. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
tak kdepak máme darinu s testíkem což? :slight_smile: chci nějakou dobrou zprávičku :wink: :wink:
26. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Dobré ranko holky...

tak to je dobře že se párty vydařila..já se ještě jednou Ardi omlouvám žejsme nedorazli, ležela jsem včera celé odpoledne..i dneska je mě pořád zle i když je to asi maličko lepší....mrchu už jsem dostala ale pořád nějak divně slabě, jsem čekala jak to bude silné po tom utroši....
26. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
tak ono se to může ještě rozjet semy, já třeba ještě nic
26. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
jojo určitě se rozjede....a kdy jsi vysadila utroš?
26. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
v pátek večer už jsem si ho nebrala
26. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.