• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
jo tak to ti úplně věřím...já už bych ani nevydržela tahle dlouho stát, když déle stojím tak mě hned berou záda... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
hele a vůbec, ty o mojžíšce neuvažuješ? ne že bych byla takovej zastánce ale třeba by ti to taky moíhlo pomoct, páč většinou bolesti v zádech jsou spojený s tím slabým pánevním dnem...
26. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
ani ne..já bych to stejně nedodržovala, znám se.....doma se prostě nedonutím.....
mě jinak záda ani nebolí..jen když déle stojím....
26. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
njn jen sem se ptala
26. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
slabá vůle koukám, no je fakt že tohle je na tom ten problém no, já to ted o dovče taky flákala, ale říkala jsem si že to zas nechám na těch prášcích, no a od čtvrtka zas pěkně cvičím :wink:
26. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
no prostě já a cvičení doma nejde dohromady....jsem hrozná, já vím.... :grinning:
26. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
no ale kdybys věděla že ti to pomůže k mimi tak bys cvičila ne?
26. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
no to jo no....asi...fakt nevím...
26. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
no já jen že když už nic tak se tím zvyšují šance na to aby se to mimino chytlo :slight_smile: ale samozřejmě je to individuální :wink: :wink:
26. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
já vím no..já mám i knížku..už stráášě dlouho....koupenou ještě za prvního manželství.....no uvidím...třeba kdo ví :grinning:
26. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
no ono to stejně musíš dělat pod dozorem, ale třeba být tebou bych zkusila navštívit fyzioterapeuta, by ti řekl jestli máš něco zatuhlého nebo bloklého....
26. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
jojo to vím že se to musí dělat pod dohledem aby se to cvičilo správně :slight_smile:
no to bych mohla :slight_smile:
a přemýšlela jsem že vyzkouším ten bylinkový čas báby radnické
http://www.vasedeti.cz/neplodnost-a-bylinky-clanek-137
26. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
ja sem tu take :slight_smile: a jinak sem se skoro cely den valela nejak se mi nic nechtelo delat :frowning2:
ale ted jsme se byli s manžou projit a bylo venku moc pekne a asi si pujdem udelat nejaky salatek k večeři :slight_smile: ale ja se citim nejak plna nemam poledni dobou vubec hlad..-
no kam na kafčo pujdem tedy jo nebo ne?
26. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
já piju ten čaj na otěhotnění podle pratety, páč jsem chtěla aby v tom byl obsažený kontryhel,
26. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
semy kolik je ti let??
26. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
medi za týden mě bude 31..proč se ptáš?
26. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
jo to jsems e tě chtěla zeptat to jsi pracovala v jablonecké nemocnici?....jestli nýáhodou neznáš paní Kubínovou..
26. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
musíme počkat na darinu jestli se vyjádří, no a já osobně bych brala bud lbc nebo jbc nejdál, páč nemám vůz tak bych musela busem tak někam na smržovku se mi nechce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
jen že pišeš z prvniho manželstvi tak proto víš?promin!
paní Kubínovou neznam odkud a co by v jbc nemocnici mela delat?
dobře tak počkame jestli se Darina ozve a ja bych brala ten jbc :slight_smile:
26. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
nevím na jakém oddělen, je to naše nová sousedka víš :slight_smile:

no já už byla jednou vdaná no...od 23 do 26 let...

tak uvidíme jak se k tomu vyjádří Darina :slight_smile:

já asi auto budu mít, takže je mě to celkem jedno....:slight_smile:
26. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
medi a nemusíš se omlouvat..já si pak uvědomila že jsem o tom asi nemluvila že jsem vdaná po druhé :slight_smile:
26. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
ozve se večer, sem jí psala sms :slight_smile: že jsou pej na večeři a že čárečka sílí :slight_smile: jsem jí psala že absence se netrpí :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
ali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak se domluvíme večer..my teď pojedeme na chvíli k našim pro nějaký věci, ale pak tu budu...:slight_smile:
26. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
ale předběžně teda zítra můžu kdykoliv a kamkoliv..můžu i někoho někde nabrat klidně :slight_smile:
26. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
semy nechtela sem vyzvidat..
teda ali jsi pohotova a čarečka sili to je super a s tou absenci maš pravdu to se moc netrpi :slight_smile:
26. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
no to víš pořádek musí bejt, když tady být nemůžete tak prostě nahlásit a basta :grinning: :grinning: žádnej holubník se tady z toho dělat nebude :slight_smile:
26. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
:slight_smile: ty jsi ale čislo víš to?? :slight_smile:ale sprácně nekdo to tu musi mit pevně v rukach :slight_smile:
26. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
medi fakt v poho :slight_smile:
ali jojo pořádek musí být :grinning:

tak my jedeme, tak zatím čusík :slight_smile:
26. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
páááá no tak si za mnou přijedte do liberce a bude :slight_smile: to na tom akorát získám :slight_smile: bysme mohli jít na terásku někam jestli bude pěkně
26. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
ali mysliš zitra na to kafi??
26. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.