• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ardi, to by bylo fajn, klienty sháním a s manželovou pracovní dobou musím být také dost flexibilní. Naštěstí mám ve vedlejším paneláku babičku, která může pohlídat, ale nenakrmí, nepřebalí atp.
28. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:))
28. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
Tak dnes máme za sebou úspěšné podepsání hypoteční smlouvy..:slight_smile:...kupujeme byteček..:slight_smile:
28. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky přeji dobré ranko ja mam dnes volno:slight_smile: ale budu pracovat doma na baráčku.
Ardi jak jsi dopadla??
28. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
ahojky :slight_smile:..my už jsme se v nějaké diskuzi potkali viď :slight_smile:
28. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
Ardi včera psala že jde k dr. až v 10,45 a na net se dostane až odpoledne :slight_smile:
28. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
ahoj holky, tak se hlasím z domova, jsem nemocná :frowning2:
28. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
ahoj ali..tak tě to přemohlo nakonec..ale to je dobře že jsi zůstala doma, aspoń to pořádně vyléčíš..já teď byla taky nemocná, manžel přinesl bacila ajá z toho měla zánět průdušnice, takže antibiotika a deset dní doma...včera jsem byla poprvé v práci...
tak ať se brzo uzdravíš :slight_smile:
28. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
tak já mám na vyležení jen dnešek a možná zítřek, ale uvidím jak mi bude kdyžtak pomažu k doktorce, yatim to je jen rýma a kašel,ale je mi jako by mě někdo zmlátil, hnus
28. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
no já taky měla jen rýmu a kašel....ale kašel se stupňoval tak že jsem pak ani mluvit nemohla, jen záchvaty kašle jsem měla...skoro týden jsem se léčila jen po práci a o víkendu...
28. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
ale pak už jsem nemohla tak jsem šla k doktorovi...no a dostala jsem antibiotika....ale pomohlo to...a na šel jsem brala ACC..ty jsoufakt dobrý :slight_smile:
28. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
no já yatím bojuju hlavně s tou rýmou, ale vypadá to i napůl jako alergie :unamused: no je to naprd, ale ono se to zlepší
28. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
jo tak to jsem taky nevěděla jestli to nemám i od alergie...a troku jo..mám i teď pořád takový suchý nos..mám takovou slabší alergii ale za to skoro celoročně.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
neboj, bude líp :slight_smile:
28. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
už aby to bylo :slight_smile: jsem zvědavá jak dopadne ta ardila dneska
28. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Pěkné ráno holky...
No tak včera jsem se sem ani nedostala,neboť jsme po tom výsledku spermiogramu dost špatný :frowning2: .Dopadlo to tak,že manžel má pouze 25% pohyblivých spermií,zbytek nepoužitelných a z 20mil/ml což je norma má pouze 5,1 mil/ml což je prý hodně málo a bylo nám doporučeno umělé oplodnění,takže jsme z toho opravdu hodně zdrcený.Také jsem šla s výsledkem hned k mojí gynekoložce a ta to potvrdila,že mě nepotěší,ale říkala,že sice malá naděje je,mít mimčo normální cestou, ale hrozí veliké riziko zamklého potratu,což jsem již minulý měsíc prodělala,takže vůbec teď nevíme co dál...Za 2 měsíce má jít manžel na kontrolní spermiogram a v Genettu ho paní uklidnila,že příště může být výsledek úplně jinej a určitě i lepší,že to nemáme vzdávat,tak snad má pravdu,ale stejně.Manža dostal na zlepšení spermiogramu kapky androzin a tablety Macca,že by to mělo zabrat,tak to zkusíme.

No jinak medvide,výsledky byli do hodiny v ten den a mohli jsme to dovézt už z domova,ale stihnout se to musí k nim do hodiny.
28. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
sluni to je mě líto, ale je fakt pravda že z jednoho se ještě nedá tolik vycházet, tak snad mu ty léky pomůžou aby příští byl lepší....:slight_smile:
28. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
sluni: tak to mě moc mrzí, že máte takhle blbé výsledky, ale určitě neztrácejte naději, hlavně at manža baští ty vitamíny a třeba at cvičí taky mojžíšovou, ta na to taky hodně pomáhá
určitě se to zlepší....
28. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
teda moje spotřeba papírových kapesníků je vážně nechutná :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
ali :D
28. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
teda mě se dneska tááák nechce pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
no já ani nic dělat nesmim, Matěj by mě asi vykostil kdybych vyluxovala, vytřela a podobně, ani vařit nesmim,.. :wink:
28. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
jo jo,budu na to muset ale dohlídnout,aby vitamínky bral opravdu pravidelně,je na to hroznej lempl :confused: .No taky ho tím uklidňuju,že je to první spermiogram a že určitě není nic ztraceno,jenže znáte chlapy a jejich EGO,už vidí vše to nejhorší...a myslíte,že se máme dál snažit??? nechci teď jen tak marně čekat ale také mám strach i z toho dalšího zamklého potratu,to bych tedy nerada.Prý by se mohlo stát,že bych o mimi mohla přijít i v 10.týdnu a to by mě teda už asi položilo na lopatky :unamused:
28. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
sluni: hlavně se nenervujte, sexujte když na to budete mít chut a je to...
28. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
přesně tak, když budete mít chu´t tak to zkoušejte...riziko je bohužel vždycky...ale neznamená to žze to vás to musí potkat..třeba se to zrovna podaří :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
ali to je dobře, máš hodného manžela :slight_smile: můj se taky o mě stará když mě je blbě, postará se, uvaří, uklidí :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
díky holky za podporu,to jsme si také včera s manželem řekli,že se na to už nebudeme tak upínat a nervovat se a že si někam vyrazíme na krásnou dovču a aspoň se odreagujeme.Snad nám aspoň v tomto bude štěstí přát a budeme moct v klidu odjet.Ale je to čerstvé a dost nás to srazilo na kolena...snad se to vše časem otočí...
alien,jinak přeji ať jsi brzo o.k. a ať tě rýma co nejdřív opustí.
28. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
ahoj sluni to mě mrzí ale neveš hlavu třeba se to opravdu zlepsí a bude to ok a mimi bude cuby dup:slight_smile: jinak semy asi sme se nekde už potali ale nevik kde:frowning2: jsem zvědavav jak dopadla ardila:slight_smile:
28. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
medi to je jedno..já jen že si tě pamatuju..ale bylo to tady na koníkovi :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
dik medvide,snad jo....
jinak jsem také moc zvědavá jak dopadla ardila,ardííííí tak jak????můžeme gratulovat? :wink:
28. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme tu, podle dr. jsem záhada :slight_smile: Na utz nic neviděla, vše ok, jen prý lehce zvýšená sliznice, ale na těhu to nevypadá (jedině, že bych měla ovu hodně pozdě, ale tomu moc nevěřim), vzala mi krev na hcg a prolaktin a jdu tam ve čtvrtek a budeme to řešit.. No takže nic moc nevim opět :grinning:
28. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.