• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
:grinning: :grinning: :grinning: to je husty :slight_smile:
semy pěkne rande:slight_smile:
27. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
Semy, užij si to :slight_smile: Já pořád pokukuju po tom gauči a říkám si mám, nemám, ale asi jooo :grinning:
27. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
Tak jsem vyspinkaná a jdu venčit :slight_smile:
27. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
teda to se nekdo ma...ja bych šla take venčit ale samotne se mi nejak nechce a nemužu se dokopat :frowning2:
27. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
Já jdu jen na chvíli, my byli včera na docela dlouhé procházky a hafany to v tom teplu zmohlo, přece jen jedna je už starší dáma, tak musíme v klídku.. a Nikita se vyblbne i v lese za barákem :slight_smile:
27. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
no jo ja se budu muset take dokopat :slight_smile: ale nevim zda dnes..
27. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
Taky se mi nic nechce, ale pejsci ven musí a sami si nedojdou :slight_smile: Možná si jen sednu na zahradu a oni se proběhnou.. Tak já už jdu konečně
27. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
tak si to venku hezky užij ja take pujdu alespon na zahradu :slight_smile:
27. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
Teda, tady je mrtvo.. My jsme zas grilovali, konečně jsem si udělala špízy, který na mě v sobotu nezbyly. Je to hrůza, ale zas usínám a to jsem spala odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
dobré ránko holky, tak dnes ve 2:45 se mi narodil synovec Mikuláš, má 3,45kg a 51cm :wink: :slight_smile:
28. črc 2009 v 07:14  • Odpověz
Dobre ranko, tak gratuluju teta, tak s nim muzes zacit trenovat prebalovacku atd. :slight_smile: Ardi kdy ze jdes k tomu MUDr.? Holky, premejslely jste nad dvojcatkama? Ja jen ze jsem vcera malem vrazila do kocarku, kde byly dve pidi holcicky, tak mesicni. Krasa.
28. črc 2009 v 07:32  • Odpověz
lerak... to už mám natrénovaný od kamarádek :slight_smile: a jelikož máme dvojčata v rodině a už dvě generace nebyli tak to tak vypadá že to vyjde na mě :slight_smile: brácha se tomu vyhnul takže to zbějvá na mě :slight_smile:
28. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahojik holky tak ali gratuuji k synovečkovi :slight_smile: ja sem se před chii vzbudila a jedu s dědou na ušni a nakoupit to bude sranda tady prší :frowning2: nejradš bych byla doma...
28. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
medi neboj déšt ti neublíží :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
ja vim ale jsem nejaka utahana a takovehle medvedi počasi to je na spani a nebo si vzit knižku a čist si a ne se rozcilovat s dedkem u nakupu :frowning2:
ardi krasna dalnice vidiš jak sily!!!! :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj, dala jsem do alba dnešní testík, jdu se nasnídat a dočítat :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
ardi, čárečka je krásná, no už je to sichr :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
No dočítání teda nebylo náročný :slight_smile:
Ali, tak super, že už je venku. Gratuluju tetko :slight_smile:
Lerak, k dr. budu volat příští pondělí a objednám se..Ona má ještě tenhle týden dovolenou..
28. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
Tak jsem si dala tt a hodilo mi to termín na apríla :grinning:
28. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
no vidíš to bude pěknej aprílek :slight_smile:
no a já už plánuju oslavičku na čtvrtek :slight_smile: spojíme to i s matějovejma narozkama
28. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdu prohlížet fotky, přivezla jsem si od našich bednu černobílých fotek, tak se těšim, až se tím prohrabu. Některý jsou fakt vtipný :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
ali,gratuluji též k synovečkovi,to je krásný....
ardi,čárka suprová,to je víc než jasný :wink: ,jsem zvědavá na fotečku až jí sem pak hodíš :slight_smile:
Počasí opravdu dnes nic moc :frowning2: ,ale zítra má už zas být lépe a čtvrtek ještě lepší. :wink:
28. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
hezké dopoledne :slight_smile:

ali taky moc gratuluju jk synovečkovi :slight_smile: tak jsi se dočkala a aspoň ho už uvidíš viď když tak teď pojedete :slight_smile:

to je dobře že má být od čtvrtka hezky, odjíždíme na tu mini dovolenou...a zatím jak to hlásí tak ty 4 dny má být krásně :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
jo Ardi prosím tě jak jsi mluvila o té bráně v Adršpachu, kde to je? nebo jestli se nějak jmenuje :slight_smile:
my tam totiž taky chceme na výlet když budeme v tom Náchodě :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
tak mě dorazilo 8 beden zboží tak mám dneska o zábavu postaráno :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
no tak to máš co dělat :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Sluni, na jakou fotku? :astonished:
Semy, je to v Teplických skalách, brána splněných přání.. kde přesně, to si nepamatuju, ale je to to druhé skalní město dál od Adršpachu..
28. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
aha ardi..tak nmy se chystáme do Adršpašských..tak to mám smůlu..no snad se povede i tak :slight_smile: budu aspoň hledat čtyřlístky :wink:
28. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahojik holky tak sem dorazila konečne domu mam toho až až a jsem pekne utahana :frowning2: tak sem sedla ke kompu a vyřizuji tu nejake věci na koniku co jsem si domouvala s holkama nejaky veci na mimi kupuji atd.. jsem hrozna :slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
ardi,přece na fotku tvýho broučka v bříšku :wink:
28. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.