• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Sluni, aha, to mi vůbec nedošlo.. takhle do budoucnosti ještě nepřemýšlím :grinning: Ten čas teď vůbec neutíká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Dari hele budeš chtit chodit na to cvičeni do nemocnice pro těhotny??ja jen že mi ted volali že oteviraji 7.září první skupinu tak si tam zkus zavolat..ja sem už objednana na toho sedmeho od 15 hod...tak by ses tam třeba take vešla :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Stáni, na to je moc brzo, abych se přihlašovala na cvičení..
28. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
no jak myslis jen sem ti to napsla že budou otevirat tak se pak jen až bys chtela začit chodit na tu jukni a nebo tam zajdi ju?
28. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jj, dík, určitě budu chtít chodit, ale to bude řešit, až později.. A je k tomu nějaké info na netu?
28. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
no tam pisou že jsou otevřene už skupiny ale neobnovuji to pže je oteviraji až v tom zaři maji tam ted blaboly... jo a jinak k tomu chteji pak doporučeni od gynekologa že smiš na to cičeni chodit
28. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Já to nikde nenašla..
28. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
najedes si na nemocnice jablonec nad nisou,daš pak odděleni v levo v tom soupku pak daš rehabilitace je skoro až dole a pak ambulance a info pro pacienty a tam maš pak cvičo pro těhotne :wink:
28. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Tak tam maj teda informací :frowning2: Třeba od kolikátého tt to je, nevíš?
28. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
to nevim ale mysim si že bys klido mohla od toho 8tt ale ja jak mela problemy tak stejnak sem chtel až od toho 12tt.Tak se domluv asi spiše s gyndařkou co ti na to povi hm?
28. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
No v tom září bych byla 10tt.. Já musim na poštu a zaplatit se zpožděním poplatek za psy :sweat_smile: Tak zatim pa
28. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
no tak to bys třeba mohla zaleži na tobe...jj jen běž ja bych mela jit take na poštu ale zapomela sem si vybrat penize :frowning2: trubka
28. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
holky kde ste kdo?? :frowning2: tak vam nevim koukam po kočárkách a fakt nevim dala sem do alba ktery se mi libi ale docela drahy :frowning2: a pak jeste x-lander ale neni tak peknej jako ten co mam posledni v albu :frowning2:
28. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
Já jsem tu, všechno mam vyřízené i pejsky vyvenčený, teď je ještě musím vykoupat a pak chce tchán něco nascanovat a vytisknout nebo co..
Už jsem koukala včera na ten tvůj poslední kočárek a moc se mi líbí. Kolik stojí? X-lander je taky dobrý, tady na Smrži ho mají skoro všichni.. mně na něm vadí, že nemá ruční brzdu, tu chci určitě..
28. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
no ten cose mi libi jen v te sportovni verzy stoji 13000 a nejake drobky..plus když by byla korba a sedačka a taška a fusak tak vyjde suma sumarum na 23000 a nejake drobne a to se mi zda fakt brutus :frowning2: a hlavně si každy řekne že sme magoři tak drahej kočár si pořizovat...
28. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
Stáni, pořiďte si, co vám bude vyhovovat, je přece jedno, co kdo bude říkat.. My se teda dohodli, že na kočáru šetřit nebudem, chceme nějaký pořádný do terénu a s min. 23000 počítám a to bez tašky, fusaku atd..
28. črc 2009 v 17:11  • Odpověz
Jdu vykoupat ty pejsky, jinak to zas odložim.. pak tu zas budu :slight_smile:
28. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
Vykoupáno. Kde jste kdo? :slight_smile:
28. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
baf..jká jsem tu chviličku..byli jsme si teď dát pizzu tady za rohem a teďmanžel dělá kafíčko :slight_smile:

ráno jsem elektrickým kladivem rozbíjela podlahzu v koupelně tak mě bolí ruka zase...chtěla jsem manžela překvapit..tak koukal :grinning:
28. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
ardi ja tu sem kecala sem ted na skypu s kamaradkou..notento by nam vyhovoval no jeste uvidide a je fakt super:slight_smile:
28. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
Vždyť ještě máte čas, tak uvidíte..
Semy, to si měla teda dobrou zábavu :grinning:
Já pořád nevím, jak s tím fesťákem teď o víkendu, chtěla jsem tam jet jen přes den, ale ty nejlepší kapelky jsou až tak od osmi do jedné v noci a to já už teda nejsem moc schopná fungovat.. a abych tam jela jen na odpoledne a dala 4 kila, to je asi zas blbost, tak já nevim
28. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
ja vim, že je dost času ale vis jak to je když budem dohodnuti tak pak jen dojedem a koupime a bude to ale když člověk nevi a rozhodovat se na posledni chvily to ja neumim!"
28. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
ardi no výbornou teda :grinning: ale mám dobrý pocit že jsem něco pořádného udělala :grinning:
28. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
Stáni, koukala jsem na ty cvičení a chci chodit na všechno co bude :grinning: Už teď mam absťák, jak já bych si šla zahopsat.. Zeptám se na to dr., ale v mojí chytré knize píšou, že jakýkoliv skoky a poskoky jsou zakázaný.. Koukala jsem, že v Jablonci je cvičení na velkých míčích a těhu jógu, nechtěla bys na něco taky chodit?
28. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
ardi to jsem ti práve chtela rici take jdu zitra odpol na cvičeni do toho magnetu na cvičeni namiči ale je to jako joga na mici tak nevim jake to bude nechces jit take zitra??
28. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Stáni, já myslím, že je ještě brzo na těhu cvičení.. ještě to nemám ani potvrzené.. Tak to okoukni a pak poreferuješ :slight_smile:
Já zítra musím s hafanama zas na veterinu, jedna se pořád drbe, už dlouho a nic jsem nenašla, žádný breberky, vyrážku nic, tak nevim.. No a ta starší má problémy s únikem moči, dřív už pod sebou občas měla louži, ale teď je to skoro denně :frowning2: Je docela stará a kastrovaná, tak to asi je normální, snad by na to měli stačit nějaké léky. A rovnou je nechám očkovat..
28. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
kuk, tak já jsem teda z dneška uplně vyřízená, 12hodin jsem se nezastavila, fakt masakr teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Co si dělala?
28. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ali, mam doma ještě 7 těch carnitin drinků, mají trvanlivost jen do května až června 2010, tak pokud bude vše ok, tak je nevyužiju. Tak bych ti je darovala, chceš? :slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.