• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
dobře tak ja o zitra testnu a pak ti povim ju?
28. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jasný, užij si to :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahojik teda tady je nejaka absence...ja ted vstala meli jsme večerní bojovku pes se rozhodl že ho to s nami nebavi a tak utekl a byl 2 hodiny pryč no už sem ho ořvala hledali jsme ho všude nakonec šel manža do sprchy že to nema cenu a ja ho šla jeste volat a nakonec přibehl...sem ho nemohla ani zmlatit jak sem byla štastna že je doma :slight_smile:
29. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj holky, já mám zas fofr v práci, a ardi no ty drinky bych si vzala klidně a já ti je i zaplatim at nejsi škodná :slight_smile:
29. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
ahoj ali maš toho hodně??to mi je lito :frowning2: ja se pujdu převlect trochu tu uklidim a asi vemu knižku a pujdu sii ven čist a hlidat pri tom psa!!
29. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
nojo aspon mi to tady uteče, dneska mám jen do dvou ale pak chci jít hopsat na kafe s kámoškou
29. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj, jsem tu, byla jsem v bance a teď se chystám s těma hafanama na veterinu.. Volala jsem na endokrinologii a jdu tam hned zítra.
Ali, hopsat na kafe s kámoškou? :slight_smile:
Medi, to je potvora, kterej to byl? Labrador? Nám takhle párkrát zdrhla Bobina, ale naštěstí ve dne, ale stejně to byly nervy, jednou byla pryč asi 8 hodin.. no a vrátila se zbouchnutá :unamused:
29. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
to se nekdo ma...ja sem mela jit na to cvičeni ale vubec se mi nechce...jsem nejaka zmordovana a nevyspala tak se omluvim na přšti tyden :frowning2: pujdu se odpol až nebude tak vedro projit se psem :slight_smile:
29. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
no nejdřív kafe, pak hopsat a pak musím klohnit nějakej koláč pro matěje do práce na zítra
29. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
tak toho maš docela dost na práci ja ted pujdu trochu poklidit pak asi pujdu ven čist a pak asi na tu tu prochajdu a uvažuju že napisu sousedce jestli jedoma aby take zašla na kafe...
29. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
no nějak mi začíná hektický období teda :slight_smile: no mazec prostě
29. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Tak tim lepe a třeba se zadaři mimi ani nebudeš vědit jak :slight_smile:
29. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
no tak to sice nevim, ale ted na to moc myšlenky nemám
29. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
no a nto je dobře :slight_smile: no nic ja jdu neco dělat :slight_smile:
29. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Tak sem vyprala,přišel mi baliček tak z něho mam radost a napapala sem se jinak venku je na padnuti a tak si čtu vevnitř ale nejak se mi kliži očka tak nevim zda nepujdu spat :slight_smile: a co ty ali??
a kde jsou ostatni??
29. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
ahojky....já jsem tu chvílema..žehlím a chystám věci..
29. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Já byla na tý veterině, naštěstí žádná hrůza, oboje se dá v pohodě řešit..
Tak na ten fesťák nakonec nepojedu, pojedu k našim do Ústí, kamarádka bude taky bez manžela, tak vymyslíme nějaký program přes den a večer už budu doma, do noci bych to nezvládla a někde usnula :slight_smile:
29. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahojik holky tak ja dočetla zatmění a jdu si dat asi šlofika :slight_smile:
ardi a co řekneš to vašim že čekate mimi?,Kde budeš mit honzu že pojedeš do Usti??
29. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Honza jede na ten fesťák. Našim to ještě neřeknu, dokud to nemám potvrzené od dr..
29. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
no jen aby to na tobe nepoznali...tak to jo mi jedem na tu svatbu tak se celkem tesim jen jeste musim doaldit oblečeni co si vemu na sebe:frowning2: nejak nevim co k hadřikum co mam vybrane tak co za třeba svetr nebo taK kdyby byla zima :frowning2:
29. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Já myslim, že to nepoznají, panáky mi nebízet nebudou a jinak není poznat nic :slight_smile: Navíc u nich budu tak 2 hodiny, pak za kámoškou a večer domu..
29. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
Tak jo mě akurád jede domu honza ale bude zas pracovat venku tak nevim co ja budu dělat :frowning2:
29. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
Já mam chuť si jít lehnout, před tou veterinou jsme byly s čubkama na výletě pod ještědem, aby tam nezlobily, tak jsme docela utahaná..
29. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
ja sem take spala a ted sem si zase venku četla a jak Honza dodela venku tak se pujdeme projit tak se tesim...
29. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
Holky, co děláte v sobotu večer? Nechtělo by se někomu do Liberce do kina na Coco Chanel? :slight_smile:
29. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahojky, tak ted jsem prisla z kick-boxu venku, v pondeli bylo hoprdani taky venku. Je to supr, aspon se ta trampolina po tom povrchu tak neposunuje. Mam zas nastydlej mocak, a to jsem myslela, ze jsem to o vikendu vylecila. Ach jo. Staci me malo a na WC se me pak derou slzy do oci :frowning2: Posledni dobou v tom kine davaji prd co? Coco pry dobre, na zacatku snad trochu vleklejsi, ale dobry. Bohuzel budu v Praze a pak asi pomalu balit, v nedeli v noci vyrazime. Jsem ted koukala na pocasi na Isla Margarite, 18stupnu, cheche, tak to abych pribalila mikiny a vyradila kremy na opalovani :slight_smile:
29. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj Lerak, teda trošku ti závidim :slight_smile: A ty to počasí by mi vyhovovalo víc než vedra. Bude tam určitě nádherně, kamarád tam byl a fotky byly úžasný..
Taky jsem slyšela, že Coco je docela dobrá, já nemůžu vynechat nic co je francouzský a ještě z Paříže :slight_smile:
29. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
holky tak já se loučím na 4 dny, užívejte hezký víkend :slight_smile:
jdeme se teď ještě projít a ráno vyrážíme :slight_smile:)) já se tááák těším :slight_smile:

Tak papááá
29. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
No jo, vy jedete na ten víkend, tak si to pořádně užijte :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
díky--jo jo budeme užívat a slavit..výročí, narozky....výlety, koupání a romantika :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.