• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
semy jj užijte si to a davej na sebe pozor :slight_smile:
ja sem udelala veču a je mi po ni nejak težko :frowning2:
29. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
dík medi :slight_smile: užijeme a dám :slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
dobré ránko holky, koukám že tady nikdo
30. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: Byla jsem ráno na krvi, tak jsme vstávala v 6 a musela jsem to dospat a teď koukám, že je poledne :sweat_smile: Dávám si to výborný rizotko ze včera.. asi se zas přežeru :grinning:
30. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
a co na krvi? výsledky máš?
kuk do alba, mám tam malýho Mikuláška
30. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
V půl 3 jdu na kontrolu, tak už je tam budou mít.. Ale je to jen na štítnou, hcg ne..
30. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
:wink: aha, tak to joooo tak at je to v pořádku hlavně :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jé, to máš ale krásnýho synovce :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
vid? už se těším na příští týden až si ho pochovám :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
To věřím, já ještě tak malý mimi ani nechovala.. Jednou asi 2 měsíční a moc mi to teda nešlo :slight_smile: A jak bude probíhat dnešní oslava? A co hopsání včera?
30. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
jo a včera jsem ty trampošky zvládla uplně na pohodu i po tý 14ti denní pauze, tak jsem ráda :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahojik holky tak ja byla rano u kadeřnice a vrátila se až ted :frowning2:jsem utahana a tak sem si dala obed a chviu odpočnu a pak jsem pozvana od kamarada tady do cukrárny na zmrzku tak pujdu :slight_smile:jinak sem zjistila že ych si potřebovala koupit žehičku na vlasy vypada to mnohem lepe a neni to tak kudrnate...ale to asi do zitra nestihnu potřebovala bych ji do te svatby..
30. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
já si chovala nikolku když byla takhle maličká a pak ještě ondráška ale už je to dlouho :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
a oslava žádný specialní průběh mít nebude, jdeme si posedět na terásku tam kousek k nám do hospůdky, napsala jsem kamarádů at přijdou tak uvidíme kolik se nás sejde a jak se to pak skoulí :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Medi, žehličku na vlasy koupíš každém elektru, dobrý je remington, určitě kup s těmi keramickými nebo sklokeram.deskami.. Kde si byla u kadeřnice?
Koukám, že už mam 6tt :slight_smile: Čárka je zas o něco silnější, tak snad je vše ok.. už abych to měla potvrzené, je to nějak dlouhý..
30. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
ahoj medi... no tak s tou žehličkou teda neporadím, tak si třeba zkus půjčit tam od někoho ne? :wink:
30. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
No jo Stáni, já ti jí můžu půjčit, tohle řešení mě nenapadlo :grinning:
30. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
ardi.... no však se dočkáš :slight_smile: a snad budeš mít i fotečku hned z prvního utz a bude tam něco vidět, no a pak to poletí ani nebudeš vědět jak a nbudeš rodit :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
no ještě že mě tady máte :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahojik holky Ardi ses hodna ale budeš ji potřebovat ne??ja bych ji musela mit na cely vikend a tak to dopadne aže asi bud dnes nebo zitra rno zajedu asi nejakou koupit :slight_smile:
ale děkuju :slight_smile:
jj ja ake koukam že tam mam už 14 ale jsem 13 nevim proč je to tu o tyden napřed a take doufam že je vše v pořádku jsem nejaka nesva když male nevidim :frowning2:
30. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
medi neplaš, nemůžeš chodit na utz každý týden :slight_smile: určitě je v pořádku proč by nebylo :wink: :wink:
30. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Stáni, já mam být 6tt zítra, takže jen o den mi to nesedí. Kdyby si tu žehličku nesehnala nebo jí nestihla koupit, tak se ozvi, já bez ní víkend zvládnu :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
hm tak nevim proč me to piše o tyden?kde asi nastala chyba??jj dekuju ti asi zitra zajedu do nisy a tam ji určo seženu a vemu s sebou mamku nechce se mi jet samotne :slight_smile:
jj určo je v pořádku veřim v to :slight_smile:
30. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Tak jsem zpátky a paráda, výsledky štítné ok, jen mi preventivně trochu zvýšila dávku.. A dokonce i tlak mám v pořádku, jupííí :slight_smile: Ale vzhledem k mým problémům s tlakem mi doporučila zůstat doma :unamused: No uvidím, zatím je to ok, tak budu pracovat a kdyby se to nějak horšilo, tak doma budu..
30. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
Tak to je super Dari gratuiji :slight_smile:
ja sem ted vyžehila a připravila věci na zitřek a pak to zabalim jen do takšky a večer to dame do auti abych to netahala :slight_smile: a asi pojedu za babičkou nejak mi fnukala do telefonu že ji je smutno tak k ni zajedu :slight_smile:
30. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
A kam vlastně jedete na tu svatbu?
30. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Na Moravu do Prostějova...docela se těšim..
30. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
To věřim, mně zrovna přišlo oznámení a pozvání na svatbu kamarádky, tak konečně zase nějaká svatba :slight_smile: On naší jsem na žádné nebyla..
30. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
Haló, kde jste kdo? Já jsem se nakonec rozhodla, že na ten fesťák na Bezděz asi pojedu, ale jen zítra a pak v noci pojedu asi domu.. V tu sobotu do kina asi nikdo, co? Všichni jste někde pryč..Vůbec nevim co celý víkend budu dělat..
30. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
Ahojik ja tu sem...jinak mi ted sousedka řekla že jsem přibrala a že mi pěkne vyrostlo bříško :frowning2:
to sem zvědava jak me zitrra zkritizuje tchýně :frowning2:
30. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.