• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Medi, proč by tě měla kritizovat?? To je snad normální, že v těhu roste bříško.. to bych brala spíš jako kompliment :slight_smile:
30. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
no ardi nevim řekla že na 3 měsic mam to břicho dost velke :frowning2:
30. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
To je blbost, viděla jsem tě v pondělí a velké mi teda nepřišlo.. Každý to má jinak, někomu je vidět dřív, někomu později.. Tohle je teda to poslední, čím bych se stresovala..
30. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
ja vim no ale tak nejak sem na postavu cekove ulitla a nelibi se mi že nekdo kritizuje apod viš??ale jinak se mi nezda že bych ztloustla :slight_smile:
30. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Prostě je to blbá sousedka :slight_smile: Hlavní je, jak se cítíš.. určitě si neztloustla, sluší ti to..
30. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahojik holky tak sem si byla koupit tu žehičku mam umytou hlavu a vyžehlenou tak se mi to docela povedlo tak sem spokojena :slight_smile: jinak balim a na druhou hodd vyzvedavam honzu v jbc a jedem na tu moravu tak se tu mejte krásně a ja se v neděli ozve papa :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
kuk holky, tady nikdo asi co? no já dnes pracuju a volno až zítra
1. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj, já jsem tu.. ale dojim jahůdkový knedlíky a vyrážím směr Bezděz :slight_smile:
1. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
nojo je krásně tak si to pěkně užijete :slight_smile:
1. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
kuk holky, tak přeju pěknou neděli :slight_smile: já jdu ted vařit knedlíčkovou polívku
2. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Kuk :slight_smile: My jedem do Liberce na jídlo.. Je teda šílený vedro, byla jsem s hafanama a dost mě to zmohlo..
Jinak fesťák jsem si moc neužila, skoro celý odpoledne mi bylo zle z vedra, voda byla vyprodaná.. a večer už jsem zas byla unavená.. Na Trutnov asi nepojedu :slight_smile:
Tak jsem zvědavá, jak si semy a medi užily víkend. A co ty Ali plánuješ? A kdy dáme další srazík? Měla bych ti někdy dát ty drinky..
2. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
no já dneska uklízím a vařím, máme večer rodinnou večeři a oslavu tak si dávám záležet :slight_smile: noa půjdeme se projít za chvíli :slight_smile:
no a se srazíkem se musíme nějak domluvit :slight_smile: a ty drinky, no něco navrhni, třeba jestli budeš mít práci v lbc nebo cestu tak to nějak vymyslíme ju?
2. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
No já musim třeba zítra do Liberce, asi nějak dopoledne, tak bych ti je mohla někam hodit.. a nebo i jiný den, budu tam muset víckrát..
2. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahojik holky tak se hasim že sem doma a jsem pěkne zmordovana a utahana:slight_smile:
jinak vikend byl super tchan s tchyni jsou štastni že čekasji další vnoučatko,svatba se take vyvedla a byla tam sranda a jinak jsem po ceste ve vedru a slunička zcela tuha a nic moc jsem toho nenaspala :frowning2:
koukam že jste toho moc nenapovidaly:slight_smile:
2. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahoj Stáni, tak to je super, že jste si to užili.. A vy jste teprve těhu oznamovali jo? Tak si lehni a odpočívej :slight_smile:
2. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
no Honzovo rodičum jsme to řekli teprve ted... :slight_smile: tak doufam že bude vše v pořádku a budeme mit maleho prcka bud v lednu nebo urnoru na svete a bude zdravy jako řipa :slight_smile: všichni byli štastni až jsme z toho brečeli :slight_smile:
2. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Jů, já už se taky těším na oznamování rodičům :slight_smile:
Určitě je vše ok, neboj :slight_smile:
2. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
no jo a kdy jim to řekneš??mi se ted dohadali s Honzou kvuli kočaru des... chlap co jineho :frowning2:
2. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
kdy pujdeš k tomu dr?
2. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
No rodičům asi hned po srdíčku, min. těm Honzovým, tím, že jsme v jednom baráku a teď se dělá dost věcí kolem baráku a já nebudu moct moc pomáhat, tak aby si nemysleli, že jsem lenoch :grinning: A našim to řeknu asi až tam příště pojedu. Zbytku rodiny bych to řekla až tak po tom prvním trimestru.. No a taky tak kamarádům, teda těm co už to nezjistili na párty..
K dr. budu zítra volat, tak uvidím na kdy mě objednají..
Zejtra asi budu muset jít koupit nějakou podprsenku, už je mi jen jedna :angry:
2. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Krásné ránko :slight_smile: ))))

tak jsme se šťastně vrátili z nádherné minidovolené :slight_smile: Měli jsme nádherné výročí, moc jsme si to užili...zažili jsme toho tolik že máme pocit jako by jsme tam byli týden :wink:
Počasí nám vyšlo naprosto úžasně, hotel byl super :slight_smile:
3. srp 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ránko,

Semy: tak to je moc fajn, že jste si užili vaši minidovolenou a měli jste se skvěle
Já už se také moc těším na dovču, jedeme za 14 dní k Českému Krumlovu, pronajali jsme si apartmánek i s vlastním bazénem a zahradou, tak snad vyjde počasí a bude to paráda
Jinak u nás nic moc nového, někdy v pátek čekám MS, ale dala jsem tomu volný průběh, nestresuji se pozorováním, měřením teploty atp. a buď přijde nebo nepřijde :slight_smile:
3. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
ahoj Jani....:slight_smile:
krumlov je krásný, tam se vám bude líbit :slight_smile:

no já jdu zítra na ultrazvuk a nejspíš v pátek další IUI..tak doufám že už to vyjde...:slight_smile:

po vzoru Ardilky jsme 3x za sebou prošli bránou splněných přání v Teplických skalách.....tak snad nám to taky pomůže k našemu štěstíčku :slight_smile:
3. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Jejda, tak to bych do těch skal měla také vyrazit, ale já sázím na ten čtyřlístek, co jsem minulý měsíc našla :wink:
a Tobě budu moc držet pěstičky, ať vám to na druhý pokus už vyjde
já jsem byla v pátek na odběru progesteronu a zítra si mám zavolat na výsledky, jestli je vše ok
3. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
tak čtyřlístek jsme taky hledali ale bohužel nenašli....
3. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Ahojky holky,tak vás jdu pozdravit.
Semy,tak to je super,že jste si tu dovolenou tak báječně užili :wink: ,takže druhé líbánky jo?třeba sis přivezla mimíska.
Ahoj Jani,já už začínám pomalu taky rezignovat,potřebovala bych někam odjet k moříčku tak na měsíc aspoň a na nic nemyslet.Ke všemu jsem se o víkendu dozvěděla,že od šváry žena čeká mimi,už 4..Samozřejmě to je krásná zpráva,ale už je to trošku nespravedlivý,my takovou dobu čekáme :frowning2: a ona to má vždy nečekaně :unamused: :frowning2: .Nu co,budu doufat,že se k ní tento měsíc připojím...
A co ardilka,že by už šla dnes k Dr.??
3. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
ahoj sluni...no určitě nepřivezla, jelikož ovulaci budu mít teď řízenou na páteční IUI....

sluni tak se snad taky brzo dočkáš...:slight_smile:
3. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
aha,tak uvidíš teď,jsi odpočinutá a nabuzená energií,tak se to určitě povede. :slight_smile:
No a já budu taky doufat,že snad srpen bude vítězný.Jedna lograřka z Jb to předpověděla,tak snad...
3. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: V albu je dnešní a poslední testík, už není kam sílit :slight_smile: K dr. jsem volala, jdu zítra ráno..
Semy, to je paráda, že jste si to užili. Co nějaké fotečky? Ta brána určitě zabere, já jí taky procházela několikrát :grinning:
Sluni, můj Honza byl před lety taky u lograřky v Jbc, nevím jestli té stejné, ale asi jich tam tolik nebude, a to co mu předpověděla fakt vyšlo.. takže určitě s tím srpnem je to pravda :slight_smile:
A jana má čtyřlísek, takže je to jasný, budou tu samý těhule :slight_smile: A ali už má taky vyvěštěno :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
ahojky ardi :slight_smile:

fotečky budou ale musíme je nejdřív poupravit a nahrát na web..máme jich strašně moc..jako vždy :grinning: ..já asi 700 a Tomáš asi 800 :slight_smile:

testík krásný :slight_smile:)) doufám že taky budu mít brzo takový :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.