• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
autor
Ardilo,ahojky :slight_smile: .Jupí,tak zítra ráno uvidíš toho svýho broučka v bříšku,to se určitě už moc těšíš,že?už se taky musím objednat,hlavně musím pro doporučení na ten kontrolní spermiogram,ať víme na čem jsme.
Jinak já si taky myslím,že ta lograřka je tady v Jb jen jedna a to v Corse a všichni také co u ní byli,tak jim vše vyšlo.No sice manželovi řekla,že už mimi bude bud duben nebo květen,ale bohužel se neudrželo,tak nevím,zda se do toho tohle počítá,ale nevyšlo to,a pak řekla,že srpen a že prý vidí dva kluky.No jen doufám,že ne najednou.... :astonished: ,mám z toho hrůzu,no ale kdyby to přišlo,tak budu i za to ráda.Jinak zatím vše vyšlo,co řekla,tak uvidíme... :wink:
3. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Ardi,testík je teda opravdu ukázkovej,já chci už takýýýý :slight_smile:
3. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Sluni, těším se, ale taky mam trochu strach, aby bylo vše ok.. ale určitě bude :slight_smile:
Tak to nevim, kde u ní Honza byl, už je to přes 6 let, prý to u ní vypadalo jak ve školním kabinetě :grinning: Byl tam chvíli před svýma 22 narozeninama a ona mu řekla, že chvíli po svých narozeninám pozná ženu, se kterou stráví zbytek života.. No to byla náhodička, že jsme se poznali dva dny po jeho 22 narozeninách :grinning: Pak mu předpověděla, že se přestěhuje do většího města, nemohla tušit, že se chvíli na to bude stěhovat ke mě do Liberce, že mu ukradnou nějakou drahou věc, ukradli mu auto, že budeme mít dvě děti a budeme bohatý, na obje ještě čekáme :grinning: A ještě mu řekla, že mi v 35 bude nevěrnej, hlásil mi to hned na začátku.. ale všechno se splnit nemusí ne? No řekla jsem mu, ať k 35 nepočítá s dárkem :grinning:
3. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Sluni, dík. Určitě se taky brzo dočkáš.. Vždyť jsme na tom byli skoro stejně jako vy.. Doporučuju ty bylinky od naděje, moc jim věřim, femigard mi nepomohl..
3. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
Ardi,to víš,že to bude vše v pořádku,neboj se.Budu držet palečky.No jinak tedy s tou vaší předpovědí od lograřky to je taky pěkný,jak to vyšlo,ale tak snad to poslední co píšeš,se snad bude mýlit. :wink: .Ardi a jak dlouho si brala ten femigard?já uvidím teď po těch hormonech,zda to vyjde a když ne,tak najedu na ty bylinky naděje.
3. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Já měla jednu lahvičku a pořád jsme špinila a cyklus se mi prodloužil, tak jsem se na to vykašlala.. Bylinky naděje na zafungovaly hned.. :slight_smile:
3. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Myslim, že ta lahvička byla na nějaký měsíc a půl, teď nevim přesně.. Tu kůru od Naděje jsem ani nedobrala..
3. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahojik holky přeji dobre ranko ..ja se vyhrabala před chvili z pelechu
Ardi držim na zitra pěstičky a určo už male bude mit srdíčko :slight_smile:
no ja mam jit na tu krev do gennetu tak pujdu asi přisti tyden v pátek a zkusim to uhrát na UZ jestli by mi ho nekdo tam udelal chtela bych prcka videt a vedet že je vše v pořádku ale doufam že je!!!!!musi!!! :slight_smile:
jinak ja dnes budu trochu poklizet a čekam na lidi co maji přijet na ubytováni tak na ne čekam...
3. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
aha,no tak to mě právě naopak ten femigard krásně upravil cyklus na 29 dní,po měsíci braní a ovulaci posunul už na 16DC,takže mě to právě mile překvapilo.No a tento cyklus to zkouším s těma hormonama,tak uvidime,zda to pomůže.
3. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Medi, na srdíčko je myslím ještě brzo, zítra budu podle ms 5+5tt. Kdy si ty měla srdíčko?
Sluni, tak to na tebe asi funguje líp. Četla jsem tu, že femík hodně holkám k těmu pomohl, tak jsem asi jen výjimka.. Ono je jedno co pomůže, hlavní je výsledek :slight_smile: Tak ti moc držím palce
3. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Dari ja mela asi kolem 7 tydne tak nejak nebo možna už v tom 6 tydnu no dobře to je asi na tebe fakt jeste brzy ale alespon ti řekne že je v děloze a že je tam dutinka...
jinak mi dnes přisla knižka o miminkach objednana tady na bazarku a veci naprcka take od jedne holčiny z konika a jsem nadšena a mam velikanskou radost ale chtela bych už vedit co vubec čekame :frowning2: nejak me neba pořad vybirat universal oblečky :frowning2: chtela bych take nevo do barvy ale vetsinu je i modra barva co mam tak bude sranda když to bude holka ale co to se ztrati :slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Já taky budu ráda i za to, když řekne, že tam je a že je tam kde má.. A na srdíčko ještě chvilku počkám :slight_smile:
Já teda klidně budu dávat holce modrý věci a růžovou nebudu kupovat ani pro holku, takže mě to je celkem jedno při nakupování :slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Děkuji ardi,no já právě taky četla,že ten femigard hodně k těhu pomohl,no nechám se překvapit,jak to dopadne.Tobě taky přeji,ať ti zítra Dr.řekne jen samé pozitivní zprávičky a ať je mimi tam kde má být :slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem přišla z města, včera jsme měli rodinno oslavu a dneska sem měla lítání po městě, večer se chystám na trampošky
no a koukám že víkend se všem vydařil tak to je prima :slight_smile: a ardi zítra držím palečky k doktorovi :slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
ardi ja jak byla na te morave tak bracha Honzy maji holku a mela modre dupačky a ružove tričko a take to nevapadalo špatne huř by bylo dat klukovi ružovou :slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
ahoj ali..tak jaká byla oslava?...určitě dobrý viď :slight_smile:
3. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
rodinná oslava včera byla poklidná ale ta čtvrteční.... no masakr, do půl sedmý do rána :slight_smile:
3. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Ali, jak jsi zítra v práci? Pojedu do Liberce, tak bych ti mohla hodit ty drinky.. je jich 8, blbě jsem počítala.. 3 zelený čaje, 3 pomeranče, 2 citróny
3. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Ali, tak už asi mají těch 30 trampošek co? Jaký to je? Jak to tam narvaly?
3. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Dobré ráno,

Ardi: moc držíme pěstičky, ať je bublinka tam, kde má být a těšíme se na info z kontroly :wink:
4. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
DObré ranko :slight_smile:

Ardi taky na tebe myslím aby jsi viděla to co chceš :slight_smile:

Jinak já byla dnes na ultrazvuku v Gennetu....
takže IUI bude už ve čtvrtek.

Mám na každé straně jeden velký a jeden menší folík

Pravá strana 1x30 a 1x15mm
Levá strana 1x22

a E 8mm TL - to je nejspíš sliznice, tu mám prý taky dobrou....

tak snad se podaří..konečně...:slight_smile:

a dneska mě psala kamarádka že se jí včera narodil syn :dizzy_face:
4. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojik holky přeji dobre anko
Ardi take na tebe myslim
Semy tak na čtvrtek držim pěsti at se už zadaří vysledky na to vypadaji dobře ne?? Tak se to snad povede
4. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
ahoj Medi...

jo vypadá to docela dobře...akorát říkala ten velkej folík že už hraničí s cystou, ale že tam nejspíš bude taky vajíčko...
4. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem doma.. Tak na utz byla tečka, ale dost malá.. odpovídá tak nějak konci 5 týdne a já podle ms jsem na konci šestého.. No snad je to tím, že ovulka byla později, uvidím příští úterý podle dalšího utz, prý podle jednoho utz se nic nepozná. Ale jsem trochu nervózní, nějak mi ustávají příznaky, včera mě večer vůbec nebolela prsa, teď jen malinko.. Někde jsem četla, že je to známka, když se mimi přestane vyvíjet.. ale zase když bolí aspoň trochu, tak jsem docela v klidu.. Fotku jsem si nevzala, kdyby to náhodou nevyšlo..
4. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
ardi ahojky....neboj to bude v pohodě..určitě je to jen tím že máš ovulku přeci jen posunutou..:slight_smile:

kdy jdeš na další kontrolu?
4. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Semy, snad jo.. ale to bych pak musela mít už 8dpo slabounce pozitivní test, ale to asi možný je.. Jsem docela v klidu a nemam nijak blbý pocit jako minule, když to nevyšlo.. Jdu za týden v úterý
4. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
to je dobře, jen buď v pohodě a pozitivně naladěná..:slight_smile:
já se snažím teď být pořád pozitivní a nemyslet na to že by to mohlo nevy\jít..prostě věřím tomu že to vyjde a nechci se ničím jiným zatěžovat :slight_smile:)
4. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
tak tady je první várka fotek z 1ho dne v Zoo Dvůr Králové

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/20090730ZOODvurKralove#
4. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem vstala, no trampošky jsou prima a těch 5dalších se tam prostě vešlo, no ardi dneska mám odpolední tak jedu do práce na třetí hodinu a drinků je 8 jo? takže ti dám 320Kč? počítam dobře? jsem bez peněy tak musim dojít vybrat někam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Ali, já tam nakonec asi dneska nepojedu.. asi zítra. A když mi dáš 200 kč budu spokojená :slight_smile:
4. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.