• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Dočtu vás později..
28. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
ahoj ardi...no tak to opravdu zatím moc nevíš...tak z tý krve se snad něco ukáže..:slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky,

Sluni: také Ti chci vyjádřit naši podporu, ale naděje přece umírá poslední a tak to nikdy nevzdávejte. Příroda je mocná čarodějka a uvidíš, že se zadaří a budeš ňuchňat mimíska. Moc bych Vám to všem přála.
28. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
ardi neboj třeba až tam ve čtv pujdeš tak ti řekne že hcg roste a budeš mamina:slight_smile:
semi asi je to možne ja sem na konika dřive chodila ale pak sem přestala a ted zase sem našla vas tak sem se přidala
28. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
medi tak to jsme na to stejně...už rok jsem věrná beremku, dříve jsem chodila na koníka, pak ta diskuze kam jsem hlavně chodila najednou ustala...a jak říkáš, našla jsem teď vás :grinning:
28. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
Sluni, to je mi líto, jak jste dopadli :frowning2: Ale vitamíny a bylinky dokážou zázraky, tak ať je bere a určitě to příště bude lepší. Ta dovča je dobrej nápad, my byli na Velikonoce v Chorvatsku a i těch pár dní mi pomohlo vůbec na snažení nemyslet a celkově se odreagovat, měla jsem nějak špatný minulý měsíc a i po krátký dovče mi bylo líp :slight_smile: Kam byste chtěli jet?

Ali, všude to všem cpu, ale fakt to funguje :slight_smile: Zkus čaj z čerstvého zázvoru a sirup z cibule, mně to pomáhá víc než jakýkoliv léky a do dvou dní jsem jako rybička :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
ardi: no takže ta krev rozhodne, ale hlavně, že tam není nějakej zánět nebo tak něco...
28. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
Právě že je divný, že není nikde nic :grinning:
28. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
a medvide co ty? ms nikde?
28. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
janulo a ardi děkuji i vám za podporující slova,moc nám to pomáhá,díky.Je fajn,že se má kde člověk vypovídat :wink: .

Jinak ardi,ty jsi tedy také záhada,jsem zvědavá,co z toho tedy nakonec bude,ale přeji jasně toho mimíska :slight_smile: .Jinak bysme chtěli určo někam na dovču do teplých krajin,to Chorvatsko asi taky,manža nikdy u moře nebyl
28. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
ardi: tu cibuli aplikuju taky a ten zázvor si asi nechám koupit :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
Sluni, my byli na Krku a moc se nám tam líbilo, dá se tam dojet autem. Ale v sezóně bych tam nejela, už na velikonoce tam bylo dost lidí..
No já už v mimi nevěřim, hlavně aby už přišla MS a mohli jsme se snažit dál..
28. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
ardi: neboj ona ta mrcha červená dorazí
28. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ali, ten zázvor fakt funguje, už po vypití jednoho čaje je mi vždycky mnohem líp.. Ale pozor, stačí tak 1 cm na hrnek, jinak to bude moc pálit..a chce to dost medu, aby se to dalo pít :slight_smile: Snad ti to pomůže..
28. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
já pila i jednou zazvorovej čaj s mlíkem a s medem a to byla ňamka
28. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
Fuj čaj s mlíkem bych teda asi nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
v Anglii to tak pijou furt :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
ali ja stale nic:frowning2: ms nikde a je to už 37 den od poslední ms..ale ja mívám tech 37 normál ale vždy sem to dostlala a ted nic tak uvidim..odpol jedem nakoupit do liberce a mam nutkání si koupit test ale nevim zda to udělat:slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
Medo, joo, testni :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
no já už začínám mít taky pokušení ho koupit :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
28. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Tak je kupte a koukejte je mít pozitivní :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
no si tam tu čárku kdyžtak přimaluju
28. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
ali tak co testnem nebo ne??ja bych ješte radš vydržela :slight_smile: lae nutkání je velké...holky venku je hezky ale pěkně tam fučí vítr natírám dřeVO NA PLOT A mam toho už plné zuby
28. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
no já už dneska ven nejdu takže to nemám kde koupit :slight_smile: sice mám lékarnu 200m od baráku, ale nejdu :slight_smile:
28. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
tady je nějak mrtvo..:slight_smile:..co děláte holky?
28. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
ja si ho asi take nekoupim uvidim...ja sem ted přisla z venku a jdu do vany jinak co říkate na tu pprasečí chřipku holky??docela je to hrozne ne??
28. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
Já trochu pracovala, teď si dělám grilovaný hermelín a pak půjdu ven s hafanama..
O té chřipce jsem pořádně slyšela až dneska a docela hrůza, snad se to nerozjede, už tolikrát varovali před nějakou pandemií a pak nic nebylo, tak doufejme, že to tak bude i teď..
28. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
ja myslím, že se okolo toho zas dělá moc velký humbuk, média z toho dělají zajímavou kauzu,....
28. dub 2009 v 15:02  • Odpověz
Dneska na českém rozhlase mluvila nějaká předsedkyně spol. infekčního lékařství nebo tak nějak a taky podle toho co říkala se to dost přehání..
28. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.