• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Medi, jasně, že je to možný, kdyby nebylo, tak nejsi těhule, ne? :slight_smile: Hodně holek nemá nic.. Mně spíš vyděsilo, že jsem je měla a najednou nic.. A navíc jsem si to počítala a to stáří podle utz odpovídá přesně tomu, kdyby byla ovulka v Bologni a já si uvědomila, že je to dost možný, že jsem si to tam i říkala, že asi teprve je.. Takže jsem v klidu a budu se v úterý těšit na rostoucího Bolognáčka :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
a mi se budeme tešit s tebou...držim pěsti..ja sem se dala do uklidu už luxuju tak to budu mit hotove..a přijedem mi mamka a pak se asi pujdu projit k babče dlouho sem ji neviděla
ardi nechtelo by se ti treba zajit na bazen??
5. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Medi, já do bazénu nikdy nechodim, mam k nim nějakou averzi :unamused: A v těhu bych se i bála, nedoporučuje se to..
Já teď dodělám nějakou práci a chystám se do Liberce, musim konečně na tu veterinu a tak vezmu hafany sebou a uděláme si někde výlet..
5. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
jé já bych si zaplavala.....jsme si tak krásně užili ten bazén v hotelu na dovolené..a zvlášť jak jsme tam byli to jedno ráno sami..to bylo super...:slight_smile:)))
5. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
hm škoda mě se nejak nechce jit samotne :frowning2:ale neco vymysim ale asi radš take nepjdu abych neco nechytla
5. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
tak jsem zpět z hopsání, jdu do sprchy a jsem tu
5. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
ty naše hopsalko :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
no jo, tak někdo tam chodit musí když tady se to těhotní a pak se skákat nechodí :slight_smile: :grinning: :grinning: no ale je mi ted naprosto báječně, jdu si uvařit nějaký papu a uklidím, pak práce a večer zase s nikolkou
5. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
tak to je dobře že je ti báječně :slight_smile:

co budeš vařit?
5. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
rýžový nudle s krabíma tyčinkama a zeleninou
5. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
fuj :grinning: promiň.-.tohle fakt nemusim....ale nech si chutnat :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
vždyt já i to taky nenutím :slight_smile: pro nás je to oblíbený jídlo
5. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
já vím že ne....:slight_smile: :wink:

já včera nestihla uvařit tak jsem si ráno koupila dva corn rohlíky, tvarohovou pažitkovou pomazánku, plátkovou uzenou mozzarelu a ředkvičky :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
no tak až na tu mozzarelu bych si to dala taky :slight_smile:
a ty nemáš ráda čínskou nebo thajskou kuchyni? nebo ti vadí to krabí maso?
5. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
no ani jedno mě nejede :grinning:

mozzarelu miluju..ve všech stavech co jí dělají :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
a na dovolené jsem poprvé ochutnala lososa :slight_smile: jsme ho měli jako předkrm s topinkama..a byl výborný :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
nojo tak to pak chápu, je fakt že ne všem to chutná, no já mám tohle vaření moc ráda, je to rychlý, zdravý a pro nás chutově dobrý :grinning: :grinning:
a mořskejch potvor bych se ujedla ale tady to je drahý a většinou ani ne čerstvý takže já si na tom pochutnávám jen na dovče u moře
5. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
tak když jsme byli vloni u moře tak jsem si v jendé restauraci objenali že chceme rybu, ale nějakou trošku normální....a normálně nás číšník zavedl až do útrob restaurace a tam v přenosném mrazáčku plném ledu měl uložené čerstvé ryby, tak jsme si mohli vbrat přímo konkrétní rybičku :slight_smile:

máme to i na videu natočené :grinning: jsem hned zapla kameru a nenápadně natáčela :grinning:
5. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
tady máme fotku když jsme jí papali..fotil nás číšník :slight_smile:
bylo na výletě na ostrov Symy :slight_smile:

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/Rhodos#5239198090310083042

pod fotkou je i odkaz na video z celé dovolené :slight_smile: kdyby jste chtěli mrknout
5. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
blee nějak mi to nejde spustit, ale fotečky jsem už viděla někde někdy :slight_smile:

jooo jinak kolikátej si DC já nějak totiž vůbec nevim a nechce se mi to počítat tak vím že jsem to měli skoro stejně :grinning: :grinning:
se mě bude zejtra fyzioterapeutka ptát
5. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
tak jsem si zavzpomínala :slight_smile:)) to byla krásná dovolená..moje nejkrásnější :slight_smile:

a ta rybička je na 3tí minutě :slight_smile:
5. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
dneska jsem 12 Dc :slight_smile:

tak odkaz znovu

http://www.youtube.com/watch?gl=CZ&hl=cs&v=jhdHeqODKnA

přímo na video

měla jsem ho tam blbě zadaný s mezerou :slight_smile:
5. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
tak ještě budete mít krásných dovolených určitě :wink: mě se asi líbilo všechno kde jsme byli s matýskem spolu, nemám favorita :grinning:
5. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
takže IUI máte 13DC není to brzo? asi ne vid? se tak blbě ptám :slight_smile:
5. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
no asi byla i nejhezčí tím že to byla svatební cesta :slight_smile: a určitě ještě budeme mít plno krásných dovolených :slight_smile:

jojo bude to 13 a asi není když mám folíky tak velký...:slight_smile:a pregnyl už mám v sobě od večera a večer jsme to teda ještě pojistili :slight_smile:
5. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
jj chápu, my měli svatební cestu taky moc krásnou ale třeba naše první dovča ve španělsku byla taky úžasná :slight_smile:
...jojo jen jistěte jistěte, hlavně aby se zadařilo :wink: :wink: budu držet palce zítra
5. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
díky :slight_smile:

a kde jste byli na svatební cestě?
5. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojik holky tak ja tu mela sousedku na kafíčku mam uklizeno a delam obed zapečene brambory se zeleninkou a mam už hlad ale ne a ne se to dodělat :frowning2: a to mam jit jeste k te babičce tak nevim kdy tam dorazim :frowning2:
5. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
semy my jsme byli v madarsku v termálních lázních, poznávací zájezd s koupáním, každý den jiné lázně, no úžasnej relax to byl :sunglasses:
5. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
tak to muselo být super :slight_smile:
5. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.